V roce 2023 můžete ještě získat Aloy v dopadu Genshin? Gamerz Gateway, můžete ještě dostat aloy v Genshin Impact?

Můžete ještě dostat aloy v Genshin Impact

Aloy způsobil skutečný rozruch, protože kromě toho, že byla z úplně jiné hry, byla také docela silná pětihvězdičková postava. Stejně jako v horizontu Zero Dawn, byla to lukostřelec a dostala svůj vlastní čtyřhvězdičkový luk v Genshin Impact. Může ho použít kdokoli, ale pouze Aloy z něj dostane speciální buff.

V roce 2023 můžete ještě získat Aloy v dopadu Genshin?

Aloy, oblíbená postava ze série videoher Horizon, se poprvé objevila ve hře Genshin Impact v roce 2021. Fanoušci se mohou divit, jestli si stále mohou hrát jako ona. Zde jsou všechny informace o dostupnosti Aloy v dopadu Genshin právě teď.

V roce 2021 se Genshin Impact poprvé spojil s další videohrou. Hry Hoyoverse a Guerilla spolupracovaly na projektu. Přidali Aloy, hlavní postavu z Horizon Zero Dawn, do populární hry Gacha, aby ji mohli ovládat.

Genshin Impact je dobře známý svými mnoha postavami a fanoušci byli opravdu nadšeni přidáním Aloye, který je velmi vzácný a mocný charakter. Ve hře Genshin dopad je Aloy opravdu dobrý v používání jejích spolehlivých lukových a ledových schopností, aby provedl přesné dalekosáhlé útoky.

Nyní, v roce 2023, mohou být někteří lidé zvědaví na to, zda stále mohou získat Aloy v dopadu Genshin. Chcete -li odpovědět na tuto otázku a zjistit, zda ji letos můžete mít ve svém týmu, pokračujte ve čtení.

Je aloy stále v dopadu Genshin v roce 2023?

Aloy-in-Genshin-Impact

Bohužel, od roku 2023, získávání Aloy v dopadu Genshin již není možné.

Zpočátku se Aloy stal dostupným hráčům na PlayStation od 1. září 2021 se spuštěním 2 hry 2.1 Aktualizace. Později byla zpřístupněna na mobilních zařízeních, když 2.2 Aktualizace byla představena 13. října 2021.

Hráči měli příležitost získat Aloy zdarma tím, že ji jednoduše nárokovali z ve hře. Bylo však nutné dosáhnout úrovně dobrodružství 20, aby tak učinilo. Jakmile byla do hry představena, Aloy zůstal v poštovních schránkách hráčů po celý rok před vypršením vypršení. Cestovatelé proto měli dostatek času na vyrovnání a přidání ji do svého seznamu.

Za dva roky od svého debutu nebyla Aloy nikdy uvedena v opakování banneru, ani ve hře neobdržela vlastní souhvězdí souhvězdí. V důsledku toho se pravděpodobnost, že bude k dispozici pro nárok, se znovu zdá být nesmírně nízká, zejména s ohledem na to, že ideální příležitost k jejímu zavedení do Teyvat by byla, když byl Horizon zakázán zakázán West v roce 2022.

Aloyovo propuštění v dopadu Genshin

Aloy-in-Genshin-Impact

Aloy je postava v dopadu Genshin, který je obtížné získat, protože byla k dispozici pouze na krátkou dobu během speciální akce s horizontem Zero Dawn. I když již není k dispozici, mnoho hráčů, kteří ji mají, nemusí využívat své silné schopnosti k plnému potenciálu. Často podceňují, jak mocná může být.

Aloy je velmi mocná postava, která používá speciální luk a může zmrazit své nepřátele.
Dokáže zmrazit své nepřátele svými pravidelnými útoky a také způsobit hodně škody na velké oblasti se svými zvláštními schopnostmi. To, co ji dělá ještě přitažlivější, je, že její prasknutí má velmi krátkou čekací dobu a nevyžaduje hodně energie. Její talent také dělá skvělou práci při vytváření mnoha kryo částic. To znamená, že je skvělá volba pro rychlé přechod na a pomáhat dalším postavám, které používají síly ledu.

Abychom získali Aloy ve hře, museli ji PC a mobilní hráči požadovat před aktualizací 24. listopadu 2021. Mohli by to udělat tak, že půjdou do poštovní schránky ve hře. Jakmile to budete mít, Aloy zůstane ve vaší poštovní schránce rok, než zmizí. Hráči, kteří mají PlayStation, ji také během této doby dokázali přidat do svého týmu.

Závěr

Závěrem lze říci, že pro hráče je stále k dispozici příležitost získat Aloy v Genshin Impact a nabízí přechodný zážitek s populární postavou z herního horizontu Zero Dawn. Zatímco spolupráce, jako jsou tyto, jsou časově omezené, poskytují fanouškům šanci přidat do svého seznamu jedinečné a milované postavy. Aloyův příchod do světa Teyvat přinesl hráčům vzrušení a dostupnost této crossoverské postavy zajišťuje, že dobrodružství může pokračovat s novým společníkem z jiného vesmíru.

Můžete ještě dostat aloy v Genshin Impact?

Aloy in Genshin dopad

Aloy byla první postavou v dopadu Genshin, která dorazila do hry v důsledku spolupráce. Ale k tomu kolabování s Horizon Zero Dawn (Sony) se stala v roce 2021, takže vás pravděpodobně přemýšlíte Pokud stále můžete získat Aloy v dopadu Genshin.

Aloy je pětihvězdičkový kryo lukostřelec, takže její prozradí pro fanoušky Hoyoverse byl skutečným zážitkem. Byla k dispozici zdarma pouhým přihlášením do hry, ale zdá se, že hráči již tuto příležitost nebudou mít. Pokud chcete více podrobností, pokračujte ve čtení!

Mimochodem, pokud si chcete o této hře přečíst více, nezapomeňte se podívat na náš článek o tom, kde najít smutkový květ v Genshin Impact. Také se dostaňte před křivku s naším plánem banneru Fontaine a podrobně popisují všechny bannery propuštěné pro verzi 4.1 a 4.2.

Můžete ještě dostat aloy v Genshin Impact?

Stručně řečeno, v roce 2023, Aloy není k dispozici. Už jsou to dva roky od jejího propuštění, ale Aloy od té doby neměla žádné bannery ani souhvězdí. Aloy je hlavním protagonistou seriálu horizontské hry, ale i během vydání Horizon: Zakázaná West v roce 2022 neexistovaly žádné události, i když se to zdálo jako nejlepší příležitost k tomu.

Z toho můžeme dojít k závěru, že noví hráči v dopadu Genshin již nebudou moci získat Aloy, a ona zůstane na účtech těch, kteří hru hráli v roce 2021. Jen oni se stále mohou chlubit tím, že mají jednu z nejvzácnějších postav ve hře. My ostatní můžeme jen doufat, že nám Hoyoverse dá příležitost k ní v budoucnu.

Genshin Impact Aloy Datum vydání

Akce Aloy Giveaway se konala 1. září 2021, během 2.1 Aktualizace. Později, v říjnu téhož roku, 2.Byla vydána 2 aktualizace a uživatelé mobilních zařízení ji mohli také získat.

Hráči museli dosáhnout Adventure Rank Level 20, aby získali kopii Aloye, ale naštěstí znaková karta zůstala v poštovní schránce po celý rok, takže každý mohl mít čas zvýšit svou úroveň a získat exkluzivní charakter.

Aloy způsobil skutečný rozruch, protože kromě toho, že byla z úplně jiné hry, byla také docela silná pětihvězdičková postava. Stejně jako v horizontu Zero Dawn, byla to lukostřelec a dostala svůj vlastní čtyřhvězdičkový luk v Genshin Impact. Může ho použít kdokoli, ale pouze Aloy z něj dostane speciální buff.

To byly všechny informace o tom, zda lze Aloy stále získat v dopadu Genshin. Odpověď je bohužel, ale doufáme, že vám Hoyoverse znovu dá příležitost.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku více a Genshin Impact.

RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.