Vše, co potřebujete vědět o EA Sports FC 24 Cross-Play, FIFA 23 Crossplay: PlayStation, Xbox a PC Crossplatform… | Brzká hra

FIFA 23 Crossplay: PlayStation, Xbox a PC Crossplatform vysvětleny

S novým sociálním widgetem EA může každý hledat hráče, přidat je na vaši párty a ignorovat nebo odmítnout pozvánky. Widget najdete vpravo dole v hlavní nabídce. V EA Social vidíte podkategorie přátele, pozvánky na hry, žádosti o přátelství, vyhledávání hráče a nedávno se setkali.

Všechno o EA Sports FC 24 Cross-Play

Foto Header Cross Play Artikel FIFA 23

Datum: 3. srpna 2023 Čas čtení: 4 min

EA Sports FC 24 Cross-platform umožňuje hráčům hrát proti sobě na různých platformách. Nový fotbalový zápas EA Sports tedy splňuje přání všech hráčů. Některé režimy však nefungují v EA FC 24 Cross-Play. Řekneme vám vše, co potřebujete vědět.

V roce 2023 již nemohou být ignorovány funkce křížového hraní v herním světě. Cross-Play umožňuje hrát s hráči všech platforem na jednom serveru. Tato funkce spojuje lidi, ať už jsou za PC nebo jednu z konzolí. Funkce křížové hry neexistovala před FIFA 23, ale s Cross-play FIFA 23 se to změnilo.

Že FIFA 23 má křížovou hru jako překvapení. EA Sports testovala populární funkci v FIFA 22. Letos funguje EA Sports FC 24 křížové hry v ještě více herních režimech než dříve.

Jak funguje ea FC 24 Cross-play?

EA Sports FC 24 Cross-Play vám umožní hrát a proti jiným hráčům na různých platformách stejné generace. To znamená, že někdo s PlayStation 4 může hrát spolu s někým s Xbox One. A PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC jsou považovány za jednu generaci. Switch je vyloučen, takže hráči Nintendo Switch mohou hrát pouze proti sobě.

Cross-Play je k dispozici pro herní režim online přátelské, FUT PRAY PŘÁTELY, FUT Online Friendlies, Online Seasons, FUT soupeři, FUT Champions a FUT Online Draft jako v FIFA 23. Je však k dispozici v ještě více režimech v EA Sports FC 24: Pro Clubs, Co-op Season, Volta Football (Arcade and Squads) a Ultimate Team Co-op (Battles, Rivals a Friendlies).

Zdroj: EA

Největším poklesem komunity v loňském roce je nedostatek profesionálních klubů v Cross-Play. Je osvěžující vidět, že EA Sports se zabýval tímto problémem a přidal pro kluby do seznamu způsobilosti křížové platformy.

Jak mohu použít ea fc 24 cross-play?

Cross-Play je ve výchozím nastavení povoleno pro každého, kdo hraje EA Sports FC 24 poprvé. Můžete jej však vypnout v nabídce přizpůsobit, poté online nastavení a kliknout na možnosti dohazování. Na základě vašich preferencí si můžete vybrat nebo zrušit výběr „Opt-In to Cross Play“.

FC 24 Cross-Play: EA Social Widget

S novým sociálním widgetem EA může každý hledat hráče, přidat je na vaši párty a ignorovat nebo odmítnout pozvánky. Widget najdete vpravo dole v hlavní nabídce. V EA Social vidíte podkategorie přátele, pozvánky na hry, žádosti o přátelství, vyhledávání hráče a nedávno se setkali.

EA Social Cross Play

V nabídce přátel můžete vidět, kteří přátelé jsou online. Od této chvíle je možné tyto přátele pozvat na jeden z herních režimů. Můžete také odstranit, blokovat a ztlumit přátele.

V nabídce pozvát hry vidíte, které pozvání vás nedávno obdrželo. Získáte vyskakovací zprávu s každou pozvoucí. Tyto pozvánky můžete přijmout jedním kliknutím. Srovnatelné s nabídkou pozvání hry, můžete zjistit, který požadavek na přátelství jste obdrželi v nabídce požadavků přítele.

Při vyhledávání hráčů můžete hledat přátele. Do vyhledávacího panelu zadáte jejich EA ID nebo ID platformy. Pokud se to provede správně, objeví se jména těchto lidí a můžete poslat žádost o přátelství.

Nakonec jste se setkali s někým v EA Sports FC 24, se kterým byste chtěli hrát znovu nebo proti? Pak najdete tyto hráče pod „Nedávno Met“. Tam najdete hráče, se kterými jste se nedávno setkali.

Trh s přenosem FUT: většinou sdílený

Trh s přenosem FUT se sloučí hlavně po přidání křížové hry. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S bude mít jeden trh s přenosem kloubů, pokud budeme následovat, co se stalo v FIFA 23. PC a Nintendo Switch získají různé přenosové trhy, které vyvolaly mnoho otázek od komunity. Jmenovitě, trhy jsou pro PC a Nintendo mnohem horší kvůli vyšším cenám a méně hráčům. V tomto okamžiku se však EA Sports neřešil, takže budeme muset počkat a vidět.

EA FC 24 Cross-Play and Hackeři

Během několika dalších her mají funkce křížové hry strašnou pověst, pokud jde o hackery. Koneckonců, pro PC hráči je snazší používat software podvádění. EA Sports si toho je vědoma a snaží se hackery s anti-cheat ea. Zprávy o hackerech v Cross-Play z FIFA 23 byly minimální, takže to vypadá, že anti-cheat tuto práci odvedl.

Více EA Sports FC 24

Zájem o více obsahu EA Sports FC 24? Poté si přečtěte naše průvodce na všech nových funkcích ve společnosti EA Sports FC 24, EA Sports FC 24 Ultimate Team 101 a náš přehled o EA Sports FC 24 Editions.

FIFA 23 Crossplay: PlayStation, Xbox a PC Crossplatform vysvětleny

FIFA 23 je první hra v celé sérii, která obsahuje rozšířené křížové funkce. Od svého vydání v září jsou konzole a PC hráči schopni aktivovat křižovatku a hrát proti sobě. V této příručce vám ukážeme, jak to udělat a které platformy lze připojit.

FIFA 23 Kerr1

V FIFA 22 to testovali. V FIFA 23 je to jedna z největších funkcí: Poprvé v historii franšízy je funkce napříč platformami podporována v různých režimech. Konečně! Opravdu jste nemohli hrát se svými přáteli po celá desetiletí, pokud byl na PlayStation a druhý na Xboxu.

Konečně je možné hrát hry společně na různých konzolách. Ale ne každá platforma může být navzájem spojena. Máme všechny informace o Jak povolit a deaktivovat crossplay a Které platformy mohou hrát společně Použití funkce napříč platformami.

  • Více křížové hry v příštím “FIFA”: Všechny EA Sports FC Info & Leaks vysvětleno!

FIFA 23 Crossplay: Jak Cross-platform funguje na PlayStation, Xbox & PC

Hlavní otázkou je, které platformy lze připojit prostřednictvím crossplay v FIFA 23? Existuje jednoduchá, ale trochu smutná odpověď a vysvětlení. Pouze konzole příští generace a PC hráči si mohou hrát mezi sebou-„staré“ konzole musí zůstat mezi sebou.

Rozdíly v technologii mezi současným a dalším generátem jsou prostě příliš velké. Hypermotion 2 je k dispozici pouze pro nové konzole a počítače.

Jak povolit a deaktivovat FIFA 23 Crossplay

Můžete povolit a deaktivovat crossplay v FIFA 23. Pokud prostě nechcete hrát proti lidem z jiné platformy, můžete deaktivovat crossplay. Chcete -li to udělat, musíte Stiskněte tlačítko R2 nebo RT v hlavní nabídce Vyvoláte menu crossplay. Nyní, Můžete povolit nebo deaktivovat crossplay.

Ve skutečnosti existují určité výhody, že křížení deaktivová – jen se podívejte na některé profesionály FIFA, kteří si chtějí hrát s lepším spojením nebo snad proti jednodušším soupeřům. Kromě toho, šance, že se musíte vypořádat s nespravedlivými vykořisťováními a Hacks je výrazně nižší.

Crossplay: Přehled režimů platformy a her

Zde máte krátký přehled o tom, které herní režimy a platformy skutečně podporují crossplay v FIFA 23.

Platformy:

  • PlayStation 5 s řadou Xbox X | S
  • PlayStation 5 & Xbox Series X | S s PC
  • PlayStation 4 s Xbox One

Herní módy

  • Online přátelství
  • Online roční období
  • Fut Friendlies
  • FUT soupeři, návrhy a šampióni

Samozřejmě, Trh s přenosem FUT, který je poprvé propojen napříč platformami, je obzvláště zajímavé. Všichni hráči konzoly (PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series) sdílejí jeden fond hráčů. Na druhé straně přepínají hráči PC a Nintendo Switch.

Žádné pro kluby crossplay v FIFA 23 – stále žádná aktualizace v dohledu

Skutečnost, že všechny režimy mají crossplay, kromě profesionálních klubů, je jen další hloupá věc EA. I když to EA oznámila Crossplay for FIFA 23 Pro kluby lze implementovat prostřednictvím aktualizace před životem, zatím se nic nestalo.

Je na hovno, že stále není dostatek konzolí PlayStation 5 a jsme téměř nuceni přepnout na platformy příští generace. Závisí na vašich nejbližších přátel a kamarádech FIFA. Pokud jsou všichni na nové PlayStation nebo Xbox, zíráte na odtok. Abychom tento článek uzavřeli, máme tip na to, jak můžete hrát FIFA 23 na PS5 s hráči PS4.

FIFA 23 crossplay, kteří mohou hrát proti němu

Jak mohou hráči PS4 a PS5 oklamat crossplay

V FIFA 22 byste mohli „obejít“ funkci crossplay na konzole stažením verze PS4 na vašem PlayStation 5. Tímto způsobem byste mohli vy a vaši přátelé skutečně hrát společně – i když člověk používá PS4 a druhý A PS5. Naštěstí FIFA 23 tento jednoduchý trik neopravil a stále to můžete zkusit! Pěkný.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.