Všechna Halo Infinite Spartan Core Locations v kampani, Halo Infinite Spartan Core Locations a Best Supit Upgrades | PCGamesn

Ačkoli . . Doporučujeme upgradovat tuto schopnost naposledy, protože kapková zeď akcií je dostatečně silná, aby vás provedla kampaní.

. Na celé mapě k použití a upgradu vašich schopností v nabídce „Upgrades“.

Zde jsou všechna umístění spartánských jádra na celé mapě díky naší interaktivní mapě se všemi přesnými dostupnými místy.

.

Jak vypadají spartánská jádra?

. .

Pokud jste na cestě k získání všech spartánských jádra díky výše uvedené mapě, doporučujeme vám nejprve použít několik upgradů a upřednostňovat je nad méně užitečnými.

Grappleshot

GrappleShot je super zábavný doplněk k halo nekonečné kampani, že by se cítil divně hraní bez ní. .

Zejména upgrade Quickshot je zásadní pro získání všech sběratelských předmětů v Halo Infinite. Stojí to tři spartánské jádra (jedna pro počáteční upgrade a dva pro Quickshot) a snižuje cooldown o 40%. To vám umožní procházet mnohem výše, než byste jinak měli.

Po získání upgradu Quickshot byste měli pracovat na posílení jádra štítů. Je nesmírně důležité zajistit, abyste měli dostatek štítů, abyste přežili trest. To by měla být vaše další priorita.

Drop zeď a thruster

Drop zeď a thruster mají extrémně skvělé konečné schopnosti, jakmile je zařadíte.

Poslední upgrade kapky zvyšuje poškození šoku všem projektilesům, které skrz něj vystřelí, což vám dává potenciál naprosto zničit seskupené vyloučeno jakoukoli zbraní vůbec.

S Thrusterem získáte efekt osobního pláště, který trvá čtyři sekundy poté, co jej použijete, což by mohl být rozdíl mezi životem a smrtí v tvrdém boji.

Každopádně je to všechno pro spartánská jádra v Halo Infinite! Pokud chcete trochu více rad o kampani Halo Infinite, proč se trochu více nedozvíte, jak zabít lovce v Halo Infinite? Nebo jste připraveni naskočit do multiplayeru s nejlepšími halo nekonečnými zbraněmi?

Pro více podobných článků se podívejte na naše stránky Halo Infinite, Guides a Halo.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Nevyužité halo nekonečné spartánské jádro vedle bitevní pušky

Hledání spartánských jádra v Halo Infinite? Pár hlavního náčelníka do otevřeného světa zeta Halo představuje do série mechaniku RPG. Poprvé ve hře Halo mohou hráči upgradovat Spartan Armor Master Chief pomocí Spartan Cores rozšířené po mapě. .

Možná najdete Spartánská jádra na svých cestách, ale nejspolehlivějším způsobem, jak je sbírat, je zachytit dopředné operační základny, známé také jako Fobs. . Pamatujte, že nemusíte zachytit FOB, abyste si nárokovali spartánská jádra – přeskočte tvrdou část tím, že jdete přímo do jádra.

Existuje spousta halo nekonečných sběratelských předmětů, včetně odemykatelného halo nekonečného lebky, multiplayerových kůží a zvukových protokolů. Nebojte se, pokud si nejste jisti, jaké upgrady obleku si můžete vybrat, rozebíráme nejlepší schopnosti a vysvětlíme, co je nutí k tomu, aby je nutné. Zde jsou umístění Spartan Core v Halo Infinite.

Halo Infinite Spartan Core Locations

Ještě neznáme umístění každého spartánského jádra, ale jakmile najdeme, aktualizujeme naše mapy.

Jak najít Halo Infinite Spartan Cores

. Můžete také naskenovat oblast stisknutím klávesy „Z“ a odhalit jakékoli položky v této oblasti, i když tato metoda je neuvěřitelně neefektivní a nestojí za to udělat, pokud se nepokoušíte hledat lebky.

Nemůžete se vrátit do prvních dvou počátečních oblastí, takže pokud vám chybí šance na popadnutí prvních několika spartánských jader, nebudete je moci dostat zpět. Naštěstí existuje více spartánských jádra, než existují upgradovatelné schopnosti – nezáleží na tom, zda vám některé z nich chybí, protože můžete plně upgradovat svůj oblek, aniž byste shromáždili každé spartánské jádro.

Obrazovka upgradu obleku v Halo Infinite

Nejlepší upgrady obleku v Halo Infinite

Vybírání nejlepších upgradů obleku v Halo Infinite závisí převážně na nastavení vašeho stylu a obtížnosti. Zde je seznam schopností obleku v Halo Infinite:

Grappleshot

Voltaic: Grappleshot omráčí nepřátele na několik sekund (jedno spartánské jádro)
Quickshot: Snižuje GrappleShot Cooldown o 40% (Two Spartan Cores)
První úder: Přináší silný výbuch v rámci vln (tři spartánské jádra)
Reachfall: Zvyšuje poškození a poloměr výbuchu rázové vlny. Nepřátelé zraněni v poloměru jsou ohromeni (tři spartánské jádra)

Jádro štítů

Pevnost: Zvyšuje kapacitu štítů o dalších 15% síly základního štítu (jedno spartánské jádro)
Operativní: Přidá druhý poplatek ke senzoru hrozby (Two Spartan Cores)
Pevnůstka: Zvyšuje kapacitu štítů o dalších 15% síly základního štítu (tři spartánské jádra)
Citadela: Zvyšuje kapacitu štítů o dalších 15% síly základního štítu (tři spartánské jádra)

Senzor ohrožení

Hledač: Zvyšuje poloměr detekce senzorů hrozeb o 50% (jedno spartánské jádro)
Operativní: Přidá druhý poplatek ke senzoru hrozby (Two Spartan Cores)
Jasnovidec: Snižuje cooldownu senzorů hrozeb o 40% (tři spartánské jádra)
Vševědoucnost: Přidává nepřerušenou viditelnost nepřítele ke senzoru hrozeb a odhaluje jejich zdraví (tři spartánské jádra)

Drop Wall

Swift Shelter: Snižuje cooldown z stěny o 20% (jedno spartánské jádro)
Hradba: Zvyšuje sílu kapky o 35% (Two Spartan Cores)
Blokáda: Zvyšuje sílu kapky o 70% a zvyšuje velikost stěny
Stejnosměrný proud: Přidává poškození šoku na jakékoli projektily vystřelené skrz kapku (tři spartánské jádra)

Thruster

Afterburner: Přidá do svého thrusteru druhou nabíječku (jedno spartánské jádro)
Tepelné ovládání: (Two Spartan Cores)
Impuls: Přidává do třpytivý významný výkon, který umožňuje další a rychlejší cestování (tři spartánské jádra)
Úniková rychlost: Přidává osobní plášť do thrusteru, trvá čtyři sekundy po aktivaci (tři spartánské jádra)

Sběratelské lovci by měli upřednostňovat první dva Grappleshot upgrady co nejdříve – tyto upgrady jsou nezbytné, protože vám umožňují dosáhnout nových výšek. Některé z lebek jsou v nejasných místech, která jsou jinak zcela nepřístupná bez upgradů GrappleShot nebo létajících vozidel.

Můžete nejvíce ignorovat Jádro štítů upgrady, pokud nehrajete s vyššími obtížemi. Štíty mistra hlavního náčelníka se regenerují poměrně rychle, stačí se zavěsit a vyhnout se nepřátelské palbě na několik sekund, než znovu skočí do roztržení.

The Senzor ohrožení Ve většině bojů není tak prospěšné, i když to slouží účelu proti aktivní maskovací elitám a proti některým nekonečným šéfům Halo. Poslední schopnost upgradu zobrazuje zdravotní bary každého nepřítele – to je nesmírně užitečné pro legendární obtíže, když se snažíte bojovat proti několika nepřátelům najednou.

Ačkoli Drop Wall je to docela nudná schopnost, může to pravidelně zachránit váš život, když je správně nasazen. Výchozí verze Drop Wall je dost dobrá pro většinu hráčů a zastavuje dostatek příchozího ohně, aby se rychle regeneroval zdraví vašeho štítu. .

jako pro Thruster Schopnost, je to poněkud cenné pro vyhýbání se granát, ale Grappleshot je prostě lepší přechodný nástroj. .

To jsou spartánské jádrové místa, o kterých víme v Halo Infinite. Pokud jste neměli šanci si přečíst náš verdikt hry FPS, podívejte se na naši recenzi Halo Infinite. Nezapomeňte si přečíst naši příručku pro přizpůsobení postav, abyste zjistili, jak můžete přizpůsobit své Spartan Armor s Halo Infinite Multiplayer Skins nalezených v kampani Halo Infinite nebo náš průvodce Halo Infinite Weekly Challenge, který vám pomůže získat odměny v tomto týdnu.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.