Všechna skrytá umístění hrudníku v Destiny 2 S Spire of Watcher Dungeon – Dot Esports, Destiny 2 Spire of Watcher Guide, kořistní stůl, truhly a šéf | PCGamesn

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, kořistní stůl, truhly a šéf

Po kliknutí se objeví mimo zařízení a nepřátelé se rychle vynoří. Všimnete si také žlutých drátů po celé oblasti, které můžete sledovat, abyste našli uzly ve tvaru diamantu.

Všechna skrytá umístění hrudníku v Destiny 2 Spire of the Watcher Dungeon

Destiny 2‘Spire of the Watcher Dungeon přinesl hráčům více kořistí k pronásledování, včetně první šarže legendárních zbraní Tex Mechanica a kovbojského tematického brnění pro všechny třídy. Dungeon má tři setkání, která budou nekonečně zemědělské, pokud je Spire The Pinnacle Dungeon (ačkoli hráči mají pouze jeden výstřel na exotický luk týdně na každé postavě a následné setkání se nekryté nepinnacles).

Kromě zemědělských setkání mohou strážci také najít dva skryté truhly uvnitř dungeonu. Oceňují pouze dříve získané vybavení a hráči mohou získat od nich kořist pouze jednou týdně na postavu. Skryté truhly jsou dalším způsobem, jak získat vybavení v tandemu s vyčištěním setkání, a první lze získat dokonce sólo bez velkého potíže.

Jedna ze skrytých truhly se nachází těsně po úvodu do Dungeonu, zatímco druhá vyžaduje, abyste vyčistili první dvě setkání Spire of the Watcher. Takto je můžete najít.

Jak najít všechny tajné truhly ve věži pozorovatele Dungeon v Destiny 2

První skryté umístění hrudníku: Ve skokové puzzle vedoucí k setkání věže

Po dokončení úvodní části se dostanete do bunkru a budete ji muset projít v skokové puzzle s několika platformami. Přeskočte na platformy a pak se podívejte doleva a zjistěte další sadu platforem. To je také místo, kde se nachází jedna z nahrávek Eramis.

Jakmile najdete oblast s třetím nahrávkou Eramis, podívejte se za ní v dálce a najdete malou platformu s první skrytou hrudníkem ve věži pozorovatele Dungeon.

Pokud je to vaše první z hlediska Spire of the Watcher, měli byste přeskočit první skrytou hruď, dokud nebudete mít kořist z jiných setkání. Vzhledem k tomu, že tyto truhly udělují pouze vybavení, které jste již získali, vaše první hrudník vám nedává moc, ale interakce s ním bude stále konzumovat váš týdenní uzamčení.

Druhé skryté umístění hrudníku: V rázové místnosti po druhém setkání

Poté, co jste vyčistili druhé setkání, hra vás pošle v kapce skrz věž. Když se dostanete do malé místnosti s šokovou mřížkou a hydra uprostřed, jste na správném místě. Vyčistěte nepřátele a pak se podívejte pod každý schodiště, abyste našli střílecí rošt nebo dlaždici. Jakmile je rozbitý, rošt na schodech nejblíže k tření povede k tajné oblasti dole, kde najdete poslední skrytou hruď ve Spire of the Watcher.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, kořistní stůl, truhly a šéf

Spire 2 Destiny 2 Watcher Dungeon je prohlašován jako nejlepší hráči, s novým kořistí, náročným šéfem, tajnými truhly a dalšími.

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, kořistní stůl, truhly a šéf: Pers, poslední šéf

Publikováno: 22. května 2023

Hledáte průvodce Watcher Dungeon Průvodce Destiny 2? Představuje boj o kontrolu nad seraph zařízením, které v současné době překonává xivu Arath vedené vexové síly. Pokud se díváte na tohoto průvodce, pravděpodobně chcete vědět, jak porazit Spire Destiny 2 Spire of Watcher Dungeon. Uděláte to tím, že se zajistíte, že tyto síly nebudou v jejich činnosti uspět tím, že se sundáte, prvotní zřícenina.

Samozřejmě to není tak jednoduché. Stejně jako všechny dungeony a nájezdy v jedné z nejlepších bezplatných počítačových her zahrnuje řešení řady hádanek a zároveň čelit náročným nepřátelům v prostředí, které omezuje respawning. Proto budete chtít co nejvíce vědět o novém osudu 2 Spire of Watcher Dungeon. Uvědomte si, že používání nejlepších sestav Warlock Destiny 2, nejlepších lovců a nejlepších sestav Titan vám zde dobře slouží.

Jak začít Spire of the Watcher

Vlastnictví edice Witch Queen Queen Deluxe poskytuje hráčům přístup k dungeonu, ale ti, kteří nevlastní luxusní balíček, který také obsahuje sezónní obsah, si budou muset koupit klíč Dungeon, který udělí přístup k dualita a věří strážce a Spire of Watcher. Tento klíč stojí kolem 17 nebo 20 $. Všimněte si, že také budete muset dokončit první misi královna čarodějnice, abyste získali přístup.

Získejte přístup k dungeonu na návštěvě Ikora Rey ve věži. Dá vám Ares Desperado Quest, která poznamenává, že zařízení Seraph, které bylo offline od zapnutí kolapsu, a že se na něm sbližují podpisy vexů.

Vydejte se do enklávy na Mars, ke kterému máte přístup ze Svanithova trůnského světa v režiséru. Ikona dungeonu bude nad a napravo od diamantu. Na další obrazovce můžete nastavit obtížnost dungeonu na normální (1570 doporučený výkon) nebo Master (1610 doporučený výkon a další modifikátory).

Po kliknutí se objeví mimo zařízení a nepřátelé se rychle vynoří. Všimnete si také žlutých drátů po celé oblasti, které můžete sledovat, abyste našli uzly ve tvaru diamantu.

Prohledejte oblast pro speciální Vex Minotaur, nazvaný Minotaur. Po jeho porážce spadne zářící obloukovou energii, která uděluje Arctician Buff. Buff umožňuje zničit uzly, které se připojují k vodičům. Uzly budete muset střílet v konkrétním pořadí. Jakmile budete mít buff, najděte a natočte první, který si všimnete, protože z toho vychází pouze jeden drát. Sledujte drát k dalšímu uzlu, který pak můžete střílet. Drát spojující tyto dva uzly se změní na modrou. Poté sledujte žlutý vodič do dalšího uzlu, dokud nezastřelíte všechny uzly. .

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, Loot stůl, truhly a šéf: Platforming oblasti v sezóně 19 Dungeon

Platformová puzzle výstupu

Po procházení několika chodbami se vyšplháte na platformu, která vás provede červeným dveřím a do hlavní oblasti výstupu. Z platformy skočte ten, který překročí místnost před vámi a porazit nepřátele po cestě. Poté skočte na sérii závěsných vozíků. Na konci této sekvence se podívejte doleva a všimnete si vysokého sloupce. Je tu obtížně viditelná platforma, na které pak skočíte a začnete stoupat série platforem.

Poté budete sledovat další sérii intuitivních skoků, dokud se nedostanete do bodu, kdy se zdá, že neexistuje místo, kam jít. Sloupec před vámi však ve skutečnosti blokuje platformu, kde musíte skočit, takže kolem ní skočte a přistávejte na platformě níže. Vydejte se vpřed, což vás zavede k prvnímu setkání.

První setkání: Ascend the Spire

Sledujte platformy nahoru. Budou tam dva dráty, podobné tomu, co jste viděli na začátku dungeonu. Najděte Vex Conduit Minotaur a znovu ho porazit. Jakmile budete mít tento buff, střílejte uzly jeden po druhém po drátu kolem.

Poté dokončíte výtah, který můžete vzít na vyšší úroveň a znovu vykonávat stejný úkol, vyvarujte se obvodů, které vás mohou zabít, pokud se jich dotknete. Ačkoli mechanika není obtížná, tento proces je relativně tvrdý, zatímco vás nepřátelé loví. I když je to spíše traverzální, je to považováno za první setkání dungeonu, což znamená, že vás to povede k první hrudi.

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, kořistní stůl, truhly a šéf: Druhé setkání s šéfem v Dungeonu

Druhé setkání: Akelous, současný průvodce sirény

Poté, co je hrudník na vás, vyšplhejte se jen o něco výše, abyste čelili šéfovi. Pro toto setkání nezapomeňte nést zbraně střední až dlouhého rozsahu, jako jsou odstřelovací pušky, odstřelovače raket a lineární fúzní pušky, protože je budete potřebovat, aby porazili šéfa.

Šéf je neproniknutelný, dokud neprovedete sadu úkolů, které používají podobnou mechaniku jako ty, které jste již viděli. Ve středu platformy uvidíte čtyři dráty vedoucí různými směry, z nichž každá vede k platformě.

Porazíte Vex Conduit Minotaur a po bušení si vyberete jeden z vodičů, sledujete jej a střílíte uzly podél jeho cesty, dokud nestřílíte palivovou tyč, která je na konci každé sady dráty.

Šéf, Akelous, proud sirény, se objeví na čtvrtém a konečném palivovém prutu. Otevře se podobně jako harpy k Wyvern, což dává vašemu fireteam příležitost střílet jeho zářící skvrny. Po natáčení všech můžete pak šéf dps. Šéf se však od vás také začne pohybovat, směrem ke středu setkání.

Jakmile šéf dosáhne středu platformy, stane se opět imunní. Všimněte si, že když se přepřívá znovu získat svůj štít, může vás vyhodit dozadu a z platformy, takže zůstaňte dostatečně daleko, aby se to nestalo.

Jakmile šéf znovu získá svůj štít, začněte proces získávání buffů a střílení uzlů v pořádku. Dokončení tohoto setkání poskytuje další odměnu hrudníku.

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, kořistní stůl, truhly a šéf: Strážci čekají na útok v sezóně 19 Dungeon

Sestoupit hádanku

Toto je obecně traverzální, ale existuje spousta nepřátel a nová puzzle mechanika. Zde najdete pět červených drátů a každý se spáruje s uzlem. Porazit vedení Minotaur pro buff, pak rychle zastřelte pět uzlů. To otevírá podlahu níže a vezme vás do dalšího patra.

Mechanika je podobná pro druhé a třetí patra, i když je to postupně obtížnější. Třetí fáze, která také odhalila proudy, které vás mohou zabít jedním zásahem, skrývá jeden z uzlů ve sloupci obvodu. Ujistěte se, že vás to nezasáhne, když to střílíte. Všimněte si, že v této místnosti se můžete také pohybovat pod schodištěm pro přístup k tajnému hrudi Dungeon.

Dokončení puzzle posledního patra otevírá poslední patro a vezme hráče do finálního boje šéfa.

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, Loot stůl, truhly a šéf: Dungeon Boss

Závěrečné setkání: Pers, pravěký boj šéfů

Nejprve ze všeho zajistěte, aby váš fireteam měl nějaké uzdravení, jako je záře nebo levovaného léčivého granátu, aby vám pomohl přežít setkání. Budete také chtít zajistit, abyste měli zbraně s vysokými DPS, jako jsou raketové odpalovače nebo silné zbraně z blízkého dosahu, jako jsou brokovnice. Pro fáze DPS se můžete také chtít spolehnout na výkonné supers.

Toto setkání čerpá z obou mechaniků drátu, kterou jsme dříve viděli v Dungeonu. Najdete čtyři sady žlutých drátů v samostatné místnosti od šéfa a musíte je otevřít nejprve oslovením červených drátů a uzlů v druhé místnosti.

Porazte Hydras, abyste znovu vytvořili vedení Minotaurs, abyste získali buff, a poté střílejte všechny uzly připojené k červeným dráty, plus uzel v horní části středových dveří, které střílíte naposledy. Správné provedení tohoto úkolu otevře dveře, které pak zadáte. Otevře se dva uzly, takže sledujte dráty otevřených uzlů z jejich polohy za sloupem uzlu červeného drátu, abyste stříleli správné uzly připojené k otevřeným uzlům. Toto bude první krok ve spuštění proplachování jádra reaktoru. Mechanik však vyžaduje ještě jednu akci.

Co nejrychleji se vraťte zpět do oblasti červeného drátu a co nejrychleji střílejte všech pět uzlů, což zavírá dveře. Úspěšně to spustí sekvenci reaktoru v místnosti Boss a svrhne jeho štít. Poté můžete šéf dps.

Tento proces opakujte tolikrát, kolikrát trvá k porážce šéfa. Poté budete moci na konci setkání otevřít hrudník a úspěšně dokončit dungeon.

Destiny 2 Spire of the Watcher Guide, kořistní stůl, truhly a šéf: Legendární Spire of the Watcher Weapons

Destiny 2 Spire of Watcher Loot Table

Konečný dungeon hrudník poskytuje hráčům šanci získat hierarchii potřeb exotického luku. S tímto lukem, Precision Final Foungs Grant Guidance Ring Energy. Při plném poplatku uděluje návod k. Střelba šipek přes návod k vydávání vyhledávání projektilů, které způsobují více poškození na základě cestování vzdáleností.

Hierarchie potřeb náhodného poklesu a může každý týden klesat z prvního běhu přes nájezd. Pokud to pro vás nespadne, budete muset počkat, až po týdenní resetování Destiny 2 zkusíte znovu. Dokončení určitých triumfů však může zvýšit vaše šance na vydělávání zbraně. Tyto jsou:

 • Ďábel v detailech: Najděte a poslouchejte všech šest ďábelských nahrávek skrytých ve věži pozorovatele.
 • Resident Vexpert: Dokončete věž pozorovatele na obtížnosti Master.
 • Nádherný: Dokončete všechna setkání v Spire of the Watcher Solo.
 • Nezapomeňte na vexplosion: Dokončete všechna setkání ve věži pozorovatele bez umírání.
 • Untorned Grit: Dokončete všechna setkání ve Spire of the Watcher Solo a bez umírání.

Zdá se, že katalyzátor zbraně je zaručený pokles od dokončení dungeonu na obtížnosti hlavního masa.

Další věže pozorovatele Dungeon Rewards

Mezi další možné odměny za zbraně patří:

 • Terminus Horizon: Legendární kulometa (všechna setkání)
 • Dlouhá paže: Legendární skautská puška (první setkání, závěrečné setkání)
 • Sedmá Seraph Carbine: Legendární automatická puška (první setkání, závěrečné setkání)
 • Sedmý revolver Seraph Officer: Legendární Hand Cannon (druhé setkání, závěrečné setkání)
 • Wilderflight: Legendární laundák granátů (závěrečné setkání)
 • Liminální vigilie: Legendární boční paprsek (závěrečné setkání)

Všechny zbraně zahrnují zvláštní původní vlastnost. S vyváženou zásobou Tex, poškození cílů při střelbě z kyčle zvyšuje manipulaci, rychlost načtení a rychlost pohybu při zaměření na památky.

Hráči mohou také vydělat kousky jedinečné sady Tex Machina s tématem západního tématu.

 • Hlava (první setkání, závěrečné setkání)
 • Zbraně (všechna setkání)
 • Nohy (první setkání, závěrečné setkání)
 • Položka třídy (druhé setkání, závěrečné setkání)

A konečně, strážci mohou také vydělat do exotického vrabce na západu slunce, který má podobný styl jako sada brnění.

To je vše, co byste měli vědět o Spire 2 Spire of the Watcher Dungeon. Podívejte se na náš průvodce datem vydání Destiny 2 Lightfall a průvodce podtřídy Destiny 2 Strand, a podívejte se, co přijde do hry v roce 2023.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Všechna tajná místa hrudníku v Spire of the Watcher Destiny 2

Je to dlouhodobá tradice pro nájezdy a dungeony Destiny 2, které mají tajné truhly a další sběratelské předměty rozptýlené na úrovni. Tyto truhly nejsou zemědělské, což znamená, že je můžete kopírovat pouze jednou týdně na postavu, ale nabízejí šanci získat více kořisti z kořisti dungeonu, který si můžete prohlédnout pomocí tohoto souvisejícího odkazu.

Všechna tajná místa hrudníku v Spire of the Watcher Destiny 2

Pokud se broudíte skrz věž pozorovatele, zde jsou dva tajné truhly, které najdete na cestě.

Hrudník 1

Jakmile dokončíte první setkání na povrchu Marsu, vstoupíte přes poklop a dolů po dlouhém skluzu. Poté začnete první sekci platformy. Když je váš další skok tenká, obdélníková platforma proti sloupu, skočte k němu. Přistát. Pokračujte vzhůru, jak byste normálně. Ale místo toho, abyste zamířili směrem k chodníku, kde můžete pokračovat nahoru po věži, místo toho jděte kolem sloupu.

Bude druhý chodník. Pokud zemřete, nebojte se, kontrolní bod je zde odpouštějící, i když dlouho. Přistáváte na chodníku se sadou televizorů naskládaných na sebe. Pokud byste si chtěli vyzvednout ďábelskou nahrávku, tady je jeden.

Pokračujte přes platformu, dokud nenarazíte na sloup. Opět budete muset skočit kolem, ale tentokrát nebude světlo. Skok a uvidíte, že na boku sloupu je platforma s hrudníkem. Je to pravděpodobně dále, než si myslíte.

Toto bude vaše první hrudník.

Hrudník 2

Jakmile dokončíte druhé setkání, sestoupíte skrz věž. Nakonec narazíte do místnosti s hydrou. To je místo, kde chceme být a kde se nachází druhá hrudník. Vyčistěte nepřátele a pak jděte na schody poblíž elektrické krabice. Pod schody bude kovová mřížka. Vystřelte ventilu a sestupujte. Hrudník bude na konci ventilace.

o autorovi

Daphne Fama

Daphne Fama, která se obrátila na novinářku, tráví nadměrné množství času hraním her po celém spektru, ale vždy bude mít měkké místo pro horor a JPRGS. Chcete vidět všechny nejlepší obrázky zvířat, které internet nabízí? Sledujte ji na Twitteru na @daphnefama.