Všechny mody Warmind Cell – Destiny 2 | ShackNews, Warmind Cell – Destiny 2 Wiki – D2 Wiki, databáze a průvodce

Teplá buňka

Když byl spuštěn přívěs Destiny 2 Season 19, strážci byli nadšeni, když se dozvěděli, že nadcházející sezóna by se zaměřila na Rasputin, skvělou AI Warmind. Děj je připraven navigovat pokus svědka ovládat Warsats se zjevnou pomocí od Xivu Aratha.

Všechny mody Warmind Cell - Destiny 2

.

25. února 2021 23:45

. . Dobrou zprávou je, že teplé buňky jsou stále velmi životaschopné a stále velmi silné.

Od Destiny 2: Lightfall, Warmind buňky již nejsou k dispozici pro odemknutí nebo použití.

Kupte je od ADA-1 . Zdá se, že zdroj ve hře není k dispozici z pořadových balíčků. .

Pokud jde o vědět, kdy ADA-1 prodává mod Warmind Cell, můžete se s ní každý den přihlásit, nebo se podívat na Twitter. Hráči v komunitě obvykle vydávají nějaký hluk, když prodává mody Warmind Cell nebo dokonce Elemental Well Mods.

Všechny mody Warmind Cell Mods

. Stojí za to popadnout všechny a všechny z nich, když můžete, jak nikdy nevíte, kdy budete chtít pořádat se s teplou sestavou. Nechcete se dostat do nové sezóny v Destiny 2 a potřebujete je.

Každý mod Warmind Cell má stejný celkový účinek: Porážka bojovníka se sedmou serafskou zbraní má šanci upustit od Warmind Cell. Více kopií tohoto mod nestačí. . A podívejte se na náš sedmý průvodce Seraph Weapon God Rolls pro to, jaké výhody byste měli hledat na svých zbraních.

Existují téměř dvě desítky modů Warmind Cell, které mají hráče sbírat v Destiny 2. V závislosti na vašem preferovaném stylu Plays se na vás přitahují různé mody, ale všechny stojí za nákup. Nezapomeňte se každý den přihlásit s ADA-1, abyste si ji neunikli. Zastavte se také u průvodce ShackNews Destiny 2, abyste mohli informovat o nejnovějších věcech, které byste měli sbírat a na které zbraně byste se měli soustředit na změny meta.

. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. . Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

  • Průvodce
  • Destiny 2

Teplá buňka

byl zaveden mechanik v období hodnosti.

S uvolněním Lightfall a začátkem sezóny vzdoru byly Warmind buňky zastaralé. .

Pomocí jakýchkoli hráčů Warmind Cell Mod se vynoří Warmind Cells porážkou nepřátel se zbraněmi Seraph a Ikelos. Mod hněv Rasputin umožňuje hráčům vynořit se teplé buňky s jakýmkoli poškozením slunečního stříkaného, ​​aniž by museli používat speciální zbraň. Funguje se solárními granáty a některými supers a výhody zbraní jako Dragonfly. Buňky Warmind se v kelímku nevytvářejí.

Tyto buňky mohou být zničeny natáčením na ně a vytvořením exploze, která poškozuje nepřátele. Nelze je zničit meči a detonace jedné buňky ničí ostatní v okruhu jeho výbuchu. Buňky Warmind mohou být také shromažďovány nebo přenášeny hráči, pokud používají mody, které to umožňují. Vyprší po asi 20 sekundách.

Hráči mohou vidět teplé buňky vytvořené ostatními a mohou je používat tak, jak to jejich vlastní mody umožňují. Je možné je zničit bez vybaveného modu Warmind Cell.

.

Buňky Destiny 2 Warmind neklesly ze sezónních serafních zbraní a někteří hráči nechali škrábat hlavu nad Bungieho rozhodnutí postavit zbraně do středu zaměření během Destiny 2 Season 19.

Když byl spuštěn přívěs Destiny 2 Season 19, strážci byli nadšeni, když se dozvěděli, že nadcházející sezóna by se zaměřila na Rasputin, skvělou AI Warmind. Děj je připraven navigovat pokus svědka ovládat Warsats se zjevnou pomocí od Xivu Aratha.

Sezóna s tématem rasputinu okamžitě vedla hráče k zaměření na stavění postav zaměřené na Warmind Cell. Zdálo se také, že název sezóny, sezóna Seraph, také zdůraznil Warmind Cells, protože předchozí třídy seraph zbraní, zvané sedmé Seraph zbraně, upustily k buňkám.

Strážci si však rychle všimli, že sezónní zbraně hry nepadnou Warmind Cells.

. Avšak i s více než 100 zabití na pulzní pušce, hráč říká, že nedostali jedinou teplou buňku.

Rozhodnutí týmu Bungie o ignorování Warmind Cells zklamalo některé hráče, kteří očekávali, že zbraně budou vybaveny silou Warmind Cells, jak měly v minulosti serafské zbraně. . Místo toho jsou to Clovis Bray Seraph zbraně, což znamená zmatky mezi hráči.

. Takže, zatímco sezónní zbraně nenabízejí buňky, stále existují způsoby, jak získat nové zbraně, které tyto modifikátory nesou.

. Když tyto zbraně spadnou teplé buňky, mohou je hráči střílet, což způsobí, že explodují a způsobují poškození účinku nebo jiné dopady. Přestože Bungie dříve nerfinovala buňky, zůstávají velmi silné.

Během posledních několika sezón však buňky Warmind přijaly zadní sedadlo k jiným efektům založené na brnění, jako je například nabití světla a Elemental Well Buffs. .

. Někteří hráči spekulují, že zbraně v nadcházejícím dungeonu upustí zbraně, které také spadnou teplé buňky, i když to je nepotvrzené.

Vývojáři Bungie uvedli, že v populární hře FPS bude v populární hře FPS vyrábět více způsobů, jak se v této sezoně vyrábět. .

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.