Všechny recepty lektvarů Minecraft a průvodce pivovarem PCGamesn, jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft

Jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft

Každý lektvar má svůj vlastní recept, ale proces vaření je v podstatě vždy stejný.

Všechny recepty lektvarů Minecraft a průvodce pivovarem

Naučte se všechny nejlepší lektvary Minecraft, které potřebujete k přežití ve hře s karanténou, jejich ingredience a jak vytvořit a používat pivovarnický stojan.

Publikováno: 23. června 2023

Hledáte všechny nejlepší recepty lektvarů Minecraft? Lektvary existují v Minecraftu, aby vám pomohly v obtížných okamžicích nebo vám poskytly zajímavé a užitečné stavové účinky – nebo negativně ovlivnit nepřátele. Například lektvar slabosti je jedním z nejpopulárnějších, nejen oslabujících nepřátel, ale nejvýznamnější k léčbě Zombie Villager. Pak je tu lektvar neviditelnosti, který dělá to, co říká na plechovce, a zabraňuje těm otravným davům, aby vás mohli vidět, jak se za nimi plížíte. Chcete -li je však vyrobit, musíte znát recept na stojan na pivovar Minecraft a jak používat komplikovanou položku.

Jistě, kouzla se hodí v Minecraftu pro posílení vašich nástrojů, zbraní a brnění, ale nejlepším způsobem, jak se ve hře s karanténou vyřadit, je kombinace kouzelníků a lektvary na pokrytí všech základů. Než tedy vyrazíte na své dobrodružství prostřednictvím portálu, tento vyčerpávající průvodce má vše, co potřebujete vědět o používání lektvarů, abyste zůstali naživu. Pro jiné Recepty na lektvar Minecraft, Nejlepší přidat do svého hotbaru a recept na pivovarský stojan, který budete potřebovat, abyste je vyrobili, použijte níže uvedené jumplink – nebo jen kopat a číst celou věc!

Všechny recepty na lektvar Minecraft

Recepty Minecraft lektvary vyžadují množství ingrediencí, od ovoce a zeleniny po davy kapky, a dokonce i vzácné předměty nalezené v Nether. Zde jsou všechny lektvary Minecraft v současné době ve hře – kliknutím na jeden přeskočte na recept:

 • Nepříjemný lektvar
 • Světský lektvar
 • Tlustý lektvar
 • Stříkající lektvary
 • Přetrvávající lektvary
 • Vylepšené lektvary
 • Rozšířené lektvary
 • Lektvar ohně
 • Lektvar neviditelnosti
 • Lektvar poškození (+)
 • Lektvar hojení (+)
 • Lektvar skákání (+)
 • Lektvar nočního vidění
 • Lektvar jedu (+)
 • Lektvar regenerace (+)
 • Lektvar pomalého pádu
 • Lektvar pomalosti (+)
 • Lektvar síly (+)
 • Lektvar rychlosti (+)
 • Lektvar želva mistra (+)
 • Lektvar dýchání vody
 • Lektvar slabosti

Je toho hodně! Pokud je to příliš ohromující, nebojte se, nejsou všichni zásadní. Pro nejvyšší možnosti pro hráče Survival, který míří na svět, přejděte na náš výběr nejlepších lektvarů Minecraft a nezapomeňte si prohlédnout recept na pivovar a jak vařit.

Nepříjemný lektvar

Složení: Nether bradavice, láhev s vodou.

Nepříjemný lektvar je zásadní pro výrobu lektvaru, protože je to základna každého užitečného lektvaru níže. Spíše než umístit své ingredience přímo do pivovarského stojanu s láhev s vodou, což by mohlo vést k zbytečným světským nebo silným lektvarům, musíte se ujistit. Samotný nepříjemný lektvar nemá žádný účinek. Trapné.

Minecraft lektvary a pivovarský průvodce - Minecraft linský lektvar, s králíkem

Světský lektvar

Složení: Blaze prášek, ghast slza, redstone prach, králičí noha, klouzavý melounový plátek, cukr, pavouk nebo magmatický krém a láhev s vodou.

V Minecraft ve skutečnosti není využití světského lektvaru. Zatímco sestavení těchto položek do dohromady po bude mít za následek „lektvar“, je to v podstatě varování, které říkám, nedělejte to – je to jen plýtvání předmětů. Jedná se však o položky používané v některých receptech dále dolů, takže se ujistěte, že se nejprve nevyvarujete, aniž byste vytvořili nepříjemný lektvar.

Tlustý lektvar

Složení: Glowstone prach, láhev s vodou.

Jak je uvedeno výše, ve skutečnosti není využití hustého lektvaru. Pouze místo toho, aby byl normální ingrediencí, se přidává Glowstone – jak objevíte dále dolů -, aby změnil výkon lektvaru. Musíte to dostat ve správném pořadí, nebo byste mohli skončit s zbytečným hustým lektvarem.

Průvodce lektvary a vaření Minecraft: Splash lektvar magisterského receptulle v rozhraní pivovarského stojanu

Stříkající lektvary

Složení: Střelný prach, jakýkoli lektvar.

Umístění lektvaru zpět do pivovarského stojanu a přidání střelného prachu změní standardní lektvar na stříkající lektvar. Spíše než být konzumován z láhve, musí být vrženy lektvary stříkajícího, buď na vlastní nohy, aby si dal účinek, nebo na někoho jiného. To je mnohem rychlejší než pití, ale přichází s rizikem, že způsobí nesprávnou entitu nebo jeho plýtvání, ale je to jediný způsob, jak ovlivnit jiného hráče nebo davu.

Přetrvávající lektvary

Složení: Dragův dech, jakýkoli stříkající lektvar.

Přidejte dech vzácného draka, získaného od draka Ender, do jakéhokoli stříkacího lektvaru, aby vařil přetrvávající lektvar. To způsobí, že částice z rozbité láhve lektvaru zůstanou na zem po určitou dobu, což způsobí stavový účinek na jakoukoli entitu, která ji prochází. Přetrvávající lektvary mají čtvrtinu jejich normálního trvání.

Recepty lektvarů Minecraft a průvodce vařením: Enhanced Minecraft lektvary recept - léčivý lektvar Instant Health II v pivovarnickém stojanu

Vylepšené lektvary

Složení: Glowstone prach, jakýkoli lektvar s (+) uvedeným výše.

Přidání prachu Glowstone do lektvaru po vaření jej může vylepšit, ale ne všechny lektvary mají tuto schopnost, proto zkontrolujte výše uvedený seznam pro + ikonu, nebo použijte pokus a omyl ve hře, pokud jste ochotni ztratit trochu žluté barvy prach. Jakékoli, co lze vylepšit, uvidí zlepšení jejich účinku, ale také zkrátí jeho trvání.

Rozšířené lektvary

Složení: Redstone prach, jakýkoli lektvar (s výjimkou poškození nebo uzdravení).

Přidání prachu Redstone do lektvaru po vaření se ve většině případů výrazně prodlouží jeho trvání, což je mnohem levnější než vaření více lektvarů a šetří prostor v hotběru. Nemůžete však rozšířit a vylepšit svůj lektvar, takže se ujistěte, že víte, které chcete upřednostňovat.

Recepty lektvarů Minecraft a průvodce pivovarem: Minecraft lektvar receptu na pivovar odolnosti proti požáru, který je vidět v rozhraní pivovarského stojanu

Lektvar ohně

Složení: Magmatický krém, trapný lektvar

Pokud se chystáte na to, že se chystáte na nitro nebo se chystáte na nějaké ohnivé plameny, je to neomylné, pokud můžete vzít pár lektvarů požární odolnosti, pokud můžete. A jsou dokonce užitečné také při těžbě hloubky nadsvětí. Jeden z nejužitečnějších lektvarů zdaleka, lektvar požáru dává imunitu poškození z plamenů, ohněm, ohněm, lávových a magmatických bloků po dobu tří minut. Moje omylem do lávy? Chug nějaký lektvar ohně odporu, než dojde vaše zdraví. Řešení bazénu? Chug nějaký lektvar ohně odporu, než zamíříte do bitevní zóny.

Pottion můžete prodloužit ze tří na osm minut odporu. Děláte to tím, že si vezmete jeden až tři lektvary požárního odolnosti a umístíte je zpět do pivovarského stojanu s palivem a redstone prachem. Máte také šanci získat lektvar požárního odolnosti při obchodování s piglinem.

Lektvar neviditelnosti

Složení: Fermentované oka pavouka, lektvar nočního vidění.

Přidejte fermentované pavouky k lektvaru nočního vidění, aby uživatelé učinili neviditelným po dobu tří minut. Je však třeba poznamenat, že to platí pouze pro váš avatar, nikoli položky, vybavení nebo částice efektu. Pokud to používáte v multiplayeru, můžete se přikrýt, abyste skryli jmenovku, jinak by vám to také mohlo dát pryč.

Nemůžete zvýšit neviditelnost – buď jste, nebo nejste – ale můžete prodloužit doba lektvaru na osm minut přidáním prachu Tedstone po vaření.

Recepty lektvarů Minecraft a průvodce vařením: Minecraft lektvar poškození receptu v rozhraní pivovarského stojanu

Lektvar poškození

Složení: Fermentované oko pavouka, lektvar hojení a lektvar jedu.

Jeden z mála lektvarů, na který se chcete zaměřit na ostatní a nepijte se, lektvar poškození způsobuje okamžité poškození rovné třem srdcím. Protože nemůžete vynutit krmení nepřátel nebo davy Minecraft, nejlépe se tento přeměňujete na stříkající lektvar.

Tento lektvar můžete vylepšit tak, aby byl přidán masivními 12 zdravotními body poškození.

Lektvar hojení

Složení: Klouzání melounového plátky, trapné lektvar.

Dává příjemci okamžitý zdravotní účinek, který okamžitě obnovuje zdraví osmi (čtyři srdce).

Zvyšování tohoto lektvaru s glowstone prachem okamžitě obnoví 16 zdraví (osm srdcí) s Instant Health II.

Lektvar skákání

Složení: Králičí noha, nepříjemný lektvar.

Tento lektvar dává příjemci efekt posílení skoku po dobu tří minut, což zvyšuje výšku skoku o půl bloku. Z jakéhokoli z lektvarů není tento ve standardní situaci přežití zvlášť užitečný.

Vylepšení tohoto lektvaru umožňuje hráči přeskočit další blok navíc, takže můžete vyskočit na hory dva bloky najednou. Místo toho byste mohli efekty rozšířit na osm minut, ale opět to nestojí za to v normálním světě pro jednoho hráče.

Recepty lektvarů Minecraft: Hluboký tmavý biom, jak je vidět s nočním viděním a bez něj

Lektvar nočního vidění

Složení: Zlatá mrkev, trapný lektvar.

Umožňuje hráči vidět vše na maximální úrovni světla, dokonce pod vodou. Skvělé, když míříte dolů k oceánským ruinám nebo památkám.

Nemůžete vylepšit lektvar pro noční vidění, takže nepřidávejte prach záře, protože to neudělá nic, ale můžete prodloužit trvání lektvaru na osm minut přidáním prachu Redstone prachu.

Lektvar jedu

Složení: Spider Eye, trapné lektvar.

Lektvar jedu, jak byste očekávali, způsobuje účinek stavu jedu na kohokoli, kdo ho spotřebovává. Toto je stejný stavový efekt, jaký můžete získat z jídla syrového kuře a postupně snižuje zdraví postiženého subjektu o půl srdce každý 1 1.25 sekund na minimálně půl srdce (ve skutečnosti je zabíjí). Účinek trvá 45 sekund, což znamená, že když dosáhnete poloviny srdce, jakmile začnete regenerovat zdraví, bude se i nadále ztracen během trvání.

Přidáním prachu Redstone můžete rozšířit účinek lektvaru jedu na dvě minuty, nebo můžete účinek zvýšit, s jedem ii vyčerpáním zdraví o polovinu srdce každý 0.4 sekundy, po dobu 22 sekund, místo toho přidáním prachu Glowstone.

Lektvar regenerace

Složení: Ghast slza, nepříjemný lektvar.

Obnovuje zdraví jedním (poloviční srdce) každé 2.5 sekund a trvá 45 sekund. Ať už chcete regeneraci nebo okamžité zdraví, závisí na situaci – regenerace je lepší, pokud víte, že se dostanete do prodlouženého útoku, například proti Witheru.

Můžete prodloužit lektvar regenerace na trvané dvě minuty vařením s Redstone prachem, nebo jej můžete vylepšit žhavým prachem, abyste obnovili jedno zdraví (poloviční srdce) dvakrát tak rychle, každý 1 1.2 sekundy. To však zkrátí dobu trvání lektvaru na 22 sekund.

Recepty lektvarů Minecraft: Pomalu padá do lávy

Lektvar pomalého pádu

Složení: Fantomová membrána, nepříjemný lektvar.

Fantomové membrány jsou vzácným předmětem a těžko se shromažďovatelné v Minecraftu, které lze získat pouze při zabíjení fantomů, a mohou být také použity pro opravu poškozeného Elytra. Pokud však máte jeden nebo dva náhradní díly, může vám pomoci lektvar pomalého pád. S tímto účinkem a vaše pád se zpomalí, což vám zabrání poškození, když přistáváte.

Rozšiřte lektvar pomalých padajících efektů s prachem Redstone, pokud se chystáte házet z velkých výšek, od jedné a půl minuty na čtyři. Pomalý pád nelze vylepšit.

Lektvar pomalosti

Složení: Fermentované oko pavouka, lektvar rychlosti a lektvar skákání.

Pokud se ocitnete v runhant, pronásledování davy – nebo multiplayerové triky – zpomalte je tímto lektvarem. Lektvar pomalosti snižuje rychlost způsobilé entity na 85% na minutu a půl.

Opět vařte s prachem Glowstone, aby se vylepšil lektvar, aby byl příjemce zpomalen na pouhých 40% po dobu 20 sekund, nebo namísto toho prodloužit jeho normální účinek na čtyři minuty s prachem Redstone prachu.

Recepty lektvarů Minecraft: Recept na vaření síly lektvaru, který je vidět v pivovarském stojanu, s Blaze práškem jako palivem i složkou

Lektvar síly

Složení: Blaze prášek, trapný lektvar.

Efekt síly zvyšuje škody způsobené útoky na melee tři (jedno a půl srdce) po dobu tří minut, což je skvělé proti mocnému soupeři.

Prodloužte doba lektvaru tím, že jej vložte zpět do stojanu na vaření s Redstone prachem po dobu osmi minut síly. Alternativně jej vylepšete s prachem Glowstone, abyste zvýšili poškození, které bylo způsobeno šesti (tři srdce), ale jen minutu a půl.

Lektvar rychlosti

Složení: Cukr, trapný lektvar.

Získejte vysokou cukru a zvyšte rychlost pohybu, rychlost sprintu a skok vzdálenost o 20% po dobu tří minut.

Lektvar rychlosti může být prodloužen na osm minut přidáním prachu Redstone, nebo se zvýšeným prachem žhavého kamene zvýší tyto statistiky o 40%, čímž se zkrátí trvání účinku na minutu a půl.

Lektvar želvy mistra

Složení: Želví skořápka, nepříjemný lektvar.

Tento lektvar je jedinečný v tom, že má dva velmi odlišné účinky: jeden pozitivní a jeden negativní. Pozitivní účinek, odpor III, je tak dobrý, že jste také zpomaleni s pomalostí IV, jako protiváha, po dobu 20 sekund. Celkově budete sníženi na 60% rychlost a zároveň snížíte jakékoli poškození o 60%. Přesto, pokud jste tvrdě zasaženi, tento odpor by mohl stát za to.

Po vylepšení se účinky zvyšují na odpor IV a zpomalení VI, což vás zpomaluje o masivní 90%, ale sníží jakékoli poškození o 80%, zatímco doba trvání zůstává po 20 sekundách. Místo toho můžete prodloužit dobu trvání standardních efektů na 40 sekund.

Recepty lektvarů Minecraft: Recept na vaření lektvaru s dýcháním vody, s pufferfish v horním slotu rozhraní pivovarského stojanu

Lektvar dýchání vody

Složení: Pufferfish, nepříjemný lektvar.

Umožňuje vám dýchat neomezenou pod vodou po dobu tří minut a zastavit kyslíkovou tyčinku v vyčerpání. Použijte lektvar vody dýcháním s lektvarem nočního vidění (a aqua afinity), abyste mohli bez péče dobrodružství pod vodou.

Účinky na dýchání vody můžete rozšířit na osm minut přidáním prachu Redstone, ale tento lektvar jinak nemůžete vylepšit.

Lektvar slabosti

Složení: Fermentované oko pavouka, trapné lektvar.

Jeden z nejpopulárnějších lektvarů ve hře, přestože má negativní účinek, je lektvar slabosti jediný, kdo má konkrétní účel ve hře, a také jeho standardní účinek na jakýkoli hráč nebo dav. Použití lektvaru na nepřítele způsobí, že jeho útok na melee bude snížen o čtyři (dvě srdce), na minutu a půl. Můžete však také použít lektvar slabosti k vyléčení Zombie Villager, přivést je zpět k životu a vrátit je do jejich normálního statusu vesničana.

Pro obvyklé použití můžete prodloužit dobu lektvaru slabosti na čtyři minuty, ale to není nutné pro vyléčení Zombie Villager.

Nejlepší lektvary Minecraft

Samozřejmě, když každý lektvar dělá něco velmi odlišného, ​​ty nejlepší, které mají udělat zcela závislé na vaší situaci a na dobrodružství, na kterém se chystáte pustit. Je však snadné se podívat na některé z celkových lepších lahví zlověstné tekutiny a ty, které budete pravděpodobně potřebovat ve standardním světě přežití.

 • Splashpotion slabosti: je užitečná ve své schopnosti léčit zombie vesničany, když na ně hodete, spolu s krmením zlatého jablka.
 • Rozšířená poloha dýchání vody: S lehkostí prozkoumat podvodní ruiny a památky s jedním nebo dvěma osmiminutovými lektvary na dýchání vody.
 • Rozšířená položka nočního vidění: je užitečný s lektvarem pro dýchání vody pro podvodní průzkum, ale také pro lepší vidět v hluboké tmě a vyhnout se děsivým putujícím strážcům.
 • Rozšířená poloha odolnosti proti požáru: je nutností mít při těžbě v Nether nebo kolem Y na úrovni Y 53 v Overworld nebo při boji s plameny.
 • Vylepšená položka léčení: Měli by být přijati proti největším šéfům, aby se zlepšila vaše šance na přežití.

Recept Minecraft Brewing stojanu v rozhraní řemeslného stolu, s jedním dlážděním, jedním dlážděným hlubokým plánem a jedním blackstone podél spodní řady, s ohranou nahoře

Recept na stojan na pivovar

Chcete -li vytvořit stojan na pivovar Minecraft, potřebujete ohraničkový prut a všechny tři kamenné bloky. Umístěte tři kamenné bloky podél spodní nebo střední řady mřížky 3 × 3 crafting stolu a vložte oheň do centrálního štěrbiny do řady nad kamenem. Přesné umístění najdete na obrázku výše. A je to! Je to docela jednoduchý recept, obtížnost je dostat Blaze Rod, který se získá porážením plamene v nether pevnosti.

Alternativně se můžete vyhnout vstupu do Nether tím, že ukradnete pivovarský stojan z vesnice Minecraft. Ne všechny vesnice budou obsahovat pivovarnický stojan, ale dávejte pozor na vysokou budovu podobnou kostele, domov minecraft cleric a najdete uvnitř pivovarského stojanu. Ujistěte se, že to zlomíte s pickaxe, nebo se to zlomí, ale nic nepadne. Pivovarské porosty lze také najít uvnitř městských lodí, ale pokud jste to udělali tak daleko bez jednoho, musíte být již docela nezničitelní!

Recepty lektvarů Minecraft a průvodce vařením: pivovarská místnost plná vybavení potřebného k vaření lektvarů v Minecraft

Pivovarské vybavení

 • Pivovarský stojan: slouží k přidání a kombinování ingrediencí do lahví na vodu.
 • Kotel: drží jeden kbelík vody, který může zase vyplnit tři skleněné láhve. Tři lahve jednoho lektvaru lze vyprázdnit do kotle.
 • Blaze prášek: palivo pro pivovarský stojan do práce, základní složka při vaření.
 • Skleněná láhev: Používá se u zdroje vody k vytvoření láhve s vodou, stane se nádobou na lektvar po vaření a při konzumaci lektvaru se vrací do skleněné láhve.
 • Láhev na vodu: počáteční základna pro všechny lektvary, vytvořená z plnění skleněné láhve na zdroji vody nebo kotle.

Jak používat stojan na pivovar Minecraft

 • Naplňte 1-3 skleněné lahve vodou z kotle nebo zdroje vody.
 • Vložte láhev s vodou do spodních tří slotů.
 • Naplňte horní místo základní složkou.
 • Pro proces vaření použijte prášek Blaze.
 • Tyto kroky opakujte, dokud nebudete mít požadovaný lektvar.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Nyní víte, jak zpřístupnit všechny lektvary Minecraft, a pivovarský stojan, který je vaří dovnitř. I když ve hře přežití nevyléčíte zombie vesničany s lektvary a jablkami, podívejte se na některé další užitečné recepty na řemeslné recepty, jako je kovadlina nebo vysoká pec Vaše dobrodružství.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft

Chris Selph je technologická a odborná IT učitelka COMPTIA. Slouží také jako správce sítě a serveru a provádí údržbu a opravy počítače pro mnoho klientů.

 • Konzoly a počítače
 • Herní služby
 • Hra a streamování her
 • Mobilní hry

Co vědět

 • Nejprve vytvořte řemeslný stůl. Umístěte jeden oheň do středu horní řady a tři dlažebníče nebo černé kameny do střední řady.
 • Použijte Blaze prášek k aktivaci vašeho pivovarského stojanu a založení vaření lektvarů.

Tento článek vysvětluje, jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft a jak vařit lektvary na jakékoli platformě.

Jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft

Než budete moci vytvořit pivovarnický stojan, musíte vytvořit řemeslný stůl a sbírat potřebné materiály.

Umístěte blok dřeva do mřížky 2x2 na řemeslné 4 dřevěné prkna

 1. Řemeslo 4 dřevěné prkna. Umístěte blok Dřevo V craftingové mřížce 2×2. Jakékoli dřevo udělá (Dubové dřevo, Džungle dřevo, atd.).

Vytvořte řemeslný stůl se 4 dřevěný prkna

Vytvořte Crafting stůl. Dát Prkna stejného typu dřeva v každé krabici mřížky 2×2.

Blaze in Minecraft

Získat 1 Blaze Rod porážením plamenů. Najdete je v nether pevnosti.

K aktivaci vašeho pivovarského stojanu potřebujete blaze prášek, který lze vytvořit pomocí Blaze Rod, takže můžete také sbírat pár.

Těžba dlažebních dláždění v minecraftu

těžit 3 dlažební kameny nebo Blackstones.

Řemeslný stůl v Minecraft

 • Umístete Crafting stůl na zemi a otevřete ji pro přístup k řemeslné mřížce 3×3. Jak to děláte, záleží na platformě, na které hrajete:
  • PC: Klikněte pravým tlačítkem myši
  • mobilní, pohybliví: Single-TAP
  • Xbox: Stiskněte LT
  • Play Station: Stiskněte L2
  • Nintendo: Stiskněte ZL

  Pamatujte, kde umístíte svůj řemeslný stůl, abyste jej mohli později použít k vytvoření více položek.

  Přidejte oheň do středu horní řady a tři dlažebníče ve střední řadě

  Řemesel a Pivovarský stojan. Dát 1Blaze Rod do středu horní řady a 3Dlažební kostky nebo Blackstones ve střední řadě.

  Pivovarský stojan v Minecraft

  Umístete Pivovarský stojan na zemi a otevřete ji pro přístup k nabídce vaření.

  Recept na stojan na pivovar

  Jakmile máte stůl řemeslného stolu, potřebujete následující materiály, abyste vytvořili stojan na vaření:

  • 1 Blaze Rod
  • 3 dlažební kameny nebo černé kameny (můžete míchat a shodovat)

  K aktivaci vašeho stojanu na vaření také potřebujete blaze prášek a pro vaření lektvarů potřebujete láhve na vodu.

  Co můžete dělat s vařením?

  Pivovarské stojany v Minecraft se používají k výrobě lektvarů. Některé lektvary poskytují hráčům stavové bonusy, jako je lektvar zdraví a lektvar síly. Jiní mají škodlivé účinky, jako je lektvar jedu. Několik lektvarů vyžaduje více složek, které musíte přidat ve správném pořadí.

  Jak vařit lektvary v Minecraft

  Každý lektvar má svůj vlastní recept, ale proces vaření je v podstatě vždy stejný.

  Vložte 1 Blaze Power do horního rohu nabídky vaření

  1. Dát 1 Blaze prášek v levém levém rohu nabídky vaření.

  Vložte láhve na vodu do spodních krabic pivovarské nabídky

  Dát Lahve na vodu Ve spodních boxech nabídky vaření. Můžete si vyrobit až tři lektvary najednou.

  Vložte svoji složku do horního pole pivovarské nabídky

  Vložte svou ingredienci do horního pole nabídky vaření.

  Nepříjemný lektvar v Minecraft

  Když je pruh pro pokrok plná, láhev (lahví) obsahuje váš lektvar. Přidejte jej do svého inventáře nebo přidejte další ingredience k vaření dalšího lektvaru.