Virtonomics: Advanced Business Game || Postavte svou vysněnou společnost!, Top 15 nejlepších obchodních simulačních her 2023 Mobile & PC

Top 15 nejlepších obchodních simulačních her z roku 2023

Crossroads Inn je simulace RPG a správy, která vám umožní vybrat si dva režimy. Režim karantény a režim kampaně. V režimu Sandboxu dostanete schopnost vytvářet a spravovat vlastní podnikání v hospodě. Najměte zaměstnance, spravujte dodavatelský řetězec, vytvářejte nová jídla. A v režimu kampaně se váš honec stane zaměřením politiků a vojenských osobností, protože hraje velmi důležitou roli při rozhodování o tom, kdo má moc. Zachraňte se, svůj hostinec a slečnu v nouzi.

Business Simulation Game

Virtonomics: Advanced
Business Simulation Game! Postavte svou globální obchodní říši!
Projděte se po cestě od začínajícího podnikatele
prezidentovi vaší země!

Vytvořte si vysněnou společnost a staňte se magnátem!

Ekonomika a řízení

Virtonomika je správně uznána jako nejzajímavější a nejmodernější ekonomická hra. Vytvořte jakoukoli firmu, která se vám líbí, soutěžit s tisíci hráčů, analyzovat trhy a najít tržní příležitosti. Stavět továrny, obchody, výzkumné centra a další jednotky. Produkovat zboží, obchod a vymýšlet nové technologie. Zde najdete multiplayerovou ekonomiku, bezplatný konkurenční trh, více průmyslových odvětví, realistické procesy správy společnosti a návykové hry.

Obchodní hra

V našem obchodní hra, Začnete s malou společností a malým kapitálem pro startu. Po prozkoumání tržních příležitostí vyvinete strategii pro budování své obchodní říše. Soutěžíte a spolupracujete s tisíci hráčů a podnikatelů po celém světě. Děláte všechna potřebná řízení a finanční rozhodnutí týkající se výroby, prodeje, nákupu, personálu, marketingu a investic.

Vedení a podnikání

Virtonomics má bezplatný scénář a definujete své vlastní herní cíle v závislosti na vašich ambicích a preferencích. Máte přístup do více než 200 průmyslových odvětví a 40 zemí, kde můžete rozvíjet své virtuální podnikání. Můžete se stát technologickým lídrem nebo zachytit dominantní podíl na trhu a stát se magnátem. Můžete vyzkoušet svou ruku na to, že jste starostou města nebo prezidentem země. Vaše možnosti jsou nekonečné!

Pavel Durov
Zakladatel Telegramu

„Američtí piloti začali trénovat na letové simulátory v 70. letech. Tato metoda se ukázala jako levnější a často efektivnější než skutečné tréninkové lety. Zejména v raných fázích tréninku, kdy je riziko smrtelné chyby a havárie vysoké. Stejně tak můžete dnes procvičit vytváření a rozvoj vaší společnosti pomocí Virtonomika obchodní simulace.”

Uživatelské recenze

Nejlepší ekonomický simulátor vůbec

Tato hra je fantastická! Nabízí širokou škálu obchodních možností a umožňuje hráčům budovat všechny aspekty ekonomiky od těžby zdrojů po maloobchodní prodej. Tento simulátor je mnohem víc než jen hra. Je to cenný výukový nástroj, který lze použít k výuce téměř jakéhokoli aspektu makro a mikro ekonomiky.

Nejlepší online obchodní hra

Nejlepší online obchodní hra pro více hráčů na trhu. Nikdy jsem nic podobného neviděl. Vřele doporučuji, abyste to vyzkoušeli. Zpočátku to může být obtížné nebo složité. Ale jakmile to získáte, je to velmi příjemné.

Nejrealističtější obchodní simulátor

Nejrealističtější a nejpodrobnější hra obchodní simulátor. Na trhu není lepší soupeř! Hrávám to už asi 3 roky.

Nejlepší obchodní simulační hra

Nejlepší simulace správy podnikání. Tato hra mi pomáhá porozumět obchodnímu světu a také získat praktické zkušenosti s mými teoretickými znalostmi. Jako student podniku jsem opravdu rád, že najdu virtonomiku.

Tato hra nastiňuje neomezené podnikání.

Tato hra nastiňuje neomezené obchodní příležitosti, ale zdůrazňuje, že člověk nemůže vyniknout ve všem, musí být provedena volba a že podnikání vyžaduje řízení a dovednosti. Je to vytrvalá výzva! Můžete odsoudit nadměrný zisk ostatních a pak čelit stejné příležitosti. Vaše dovednosti a vaše myšlení jsou zpochybněny.

$ alt

$ alt

$ alt

$ alt

$ alt

$ alt

$ alt

–>

$ alt

–>

$ alt

–>

$ alt

–>

$ alt

–>

$ alt

–>

 • Jak hrát virtonomiku?
 • Doporučení pro začátečníky
 • Co dělat první
 • Správa obchodních jednotek
 • Trhy: Analýza, index, konkurence, odkazy
 • Makroekonomie: Demografie, daně, zdroje
 • Finance

Virtonomics je řada více uživatelů obchodní hry O ekonomice, správě společnosti, podnikání, konkurence, financích, marketingu, prodeji, výrobě, inovacích, vývoji pro startup, nové technologie atd.

Spuštění simulátoru „podnikatel“

Toto je vážné vzdělávání Business Simulation Game Navrženo pro praktické školení začínajících podnikatelů a týmů pro správu začínajících podniků. Hlavním účelem této obchodní hry je simulovat realistické tržní prostředí. V důsledku toho může podnikatel vytvořit virtuální prototyp své budoucí společnosti, rozvíjet a zlepšit manažerské a Podnikatelské dovednosti, a získat zkušenosti s přežitím a rozvojem podnikání v konkurenčním prostředí a dělat všechny typické chyby bez rizika ztráty skutečného kapitálu. Máte nápad a touhu zahájit vlastní podnikání? Možná už jste zakladatelem startupu, ale postrádá vám potřebné znalosti a zkušenosti. Pokud chcete chránit sebe a svou společnost před provedením typických chyb ve fázi růstu – musíte vyzkoušet „Virtonomics Entrepreneur“. Pokud chcete testovat určité tržní strategie nebo ekonomické modely a zároveň zlepšit své dovednosti v oblasti správy podniků, budete to chtít udělat v realistické simulaci startupu.

ZDARMA Business Game “Mafia Manager”

Tato online strategická hra založená na prohlížeči s funkcemi PVP je navržena pro skutečné znalce Hardcore Free obchodní hry zahrnující špionáž a mafie! Cítit bohatství možností hry na dosah ruky. S více než 200 různými průmyslovými odvětvími pro vaši společnost, desítkami zemí, kde si můžete vytvořit vlastní politickou stranu a stát se guvernérem nebo prezidentem, možností mít vlastní tajnou službu a schopnost spolupracovat s ostatními hráči, tato hra stojí za to investice. Nejen to, ale také získáte přístup k mocnému bojovému arzenálu PVP, aby napadli konkurenty nebo chránili své zájmy. Vytvářejte aliance, organizujte klan mafie, hlavní firemní špionáž, zapojte se do konkurenční války, změňte ekonomiku, vytvořte si svůj monopol a chodíte po hraně břitvy – máte pod kontrolou.

Ekonomická hra „Business Tycoon“

Tento ekonomická hra Cílem je vybudovat celosvětově efektivní společnost v obtížném a konkurenčním prostředí. Obdržíte startovací kapitál a příležitost rozvíjet svou virtuální společnost jakýmkoli způsobem. Seznamte se s obrovským světem, jeho obrovskou geografií, desítkami průmyslových odvětví, stovkou produktů a tisíce konkurentů! Jedinečnost této ekonomické hry spočívá v její všestrannosti a úplné svobodě, kterou vám nabízí. Můžete spravovat obchody a továrny, stát se zemědělským nebo průmyslovým magnátem a dokonce se stát guvernérem nebo prezidentem země. Můžete se také zaměřit na technologický nebo vědecký výzkum, urbanistické plánování, politické rasy nebo veřejnou správu. Možnosti jsou nekonečné! Zdarma hrát.

Základní koncepty virtonomických obchodních her.

Virtonomics je simulace realistické ekonomiky.

Virtonomika je na rozdíl od jiných Hra tycoonů V životě jste někdy hráli. Není to jen další příležitostná hra o pěstování okurek na virtuální farmě 🙂 Je docela obtížné začít, ale neuvěřitelně hluboká, návyková hra, kterou mnoho hráčů hraje po celá léta. Snažíme se dosáhnout obtížné rovnováhy mezi realismem a hratelností, mezi hloubkou a jasností a mezi užitečností a fascinací. Vynaložte trochu úsilí na začátku a naučit se základy hry a nebudete moci přestat hrát roky!

Strategická ekonomická hra založená na tahu.

To znamená, že celá hra se skládá z řady kol. Během každého kola uděláte různé rozhodnutí o řízení a podnikněte kroky nezbytné k růstu vašeho podnikání. Například kupujete zboží a vybavení, najímáte a vyškolíte zaměstnance, stanovíte ceny za svůj produkt, zahájíte reklamní kampaně, zkoumáme nové technologie, vytváříte nebo kupujete nové podniky atd. V některých případech okamžitě uvidíte výsledky svých akcí (e.G. nákup vybavení nebo najímání zaměstnanců), v jiných případech budou výsledky v příštím kole viditelné po „aktualizaci“ herní situace. Každé kolo hry trvá 1 den. Proto můžete do hry vstoupit kdykoli během dne, který je pro vás výhodné, aniž byste se museli starat o chybějící důležité události.

Aktualizace situace hry.

Každé kolo končí procesem aktualizace herní situace, během kterého herní server počítá akce a transakce všech hráčů, vypočítá své výsledky a aktualizuje stav stavu Virtuální ekonomika. Herní situace je aktualizována jednou denně, vždy začíná současně a obvykle trvá asi 1-2 hodiny. Časovač ukazuje čas zbývající do konce aktuálního kola a začátek procesu aktualizace hry. Po dokončení aktualizace okamžitě začíná další kolo.

Hraní trvání.

Můžete to hrát ekonomická hra Na neomezený čas nejste omezeni počtem herních kol. Virtuální ekonomika žije na dobu neurčitou. Vytváří se akcí tisíců hráčů a jejich virtuálních společností.

Hra multiplayer Tycoon.

To znamená, že ve virtuálním ekonomickém prostředí interagujete nejen s herními algoritmy a roboty, ale také s tisíci živých hráčů. Někteří z nich budou vaši dodavatelé a partneři, někteří z nich budou kupující a někteří z nich budou konkurenty. Základní principy provozu a rozvoje vašeho podnikání jsou stejné jako v reálném životě.

Scénář obchodní hry zdarma.

To znamená, že ve virtonomice neexistuje žádný konkrétní konzistentní a správný scénář akcí. Pouze určíte trajektorii vaší hry, vytvoříte strategii pro vaši společnost a vyberete slibné tržní výklenky a průmyslová odvětví, která jsou pro vás zajímavá. Stejně jako v reálném životě a skutečném podnikání, vše závisí na vás a na příležitostech, které trh nabízí.

“Sandbox” pro začátečníky.

Na začátku každý hráč začíná malou společností, kterou zdědil od milovaného strýce ze Švédska. Všichni noví hráči mají stejnou počáteční strukturu společnosti. Jedná se o druh „karantény“, který vám umožní rychle porozumět hlavním rysům hry a experimentovat na přátelském trhu. Poté, co jste zvládli základy hry a udělali nevyhnutelné první chyby, můžete vždy restartovat hru „strýcem dar“ nebo začít od nuly na jakémkoli trhu a průmyslu, který vás zajímá.

Model simulace ekonomiky.

Hry ekonomický model je založeno na nejpokročilejších metodách stochastického modelování, použití velkých dat a výsledcích akcí stovek tisíc hráčů. Chování virtuální ekonomiky a dynamika průmyslových odvětví a trhů v naší simulaci se vytváří a mění v důsledku akcí a chování mnoha hráčů, kteří staví své virtuální společnosti a navzájem spolupracují. Takový ekonomický model je co nejrealističtější a blízký chování trhů v reálném životě.

Copyright © Simformer Inc. 2023. || @ Virtonomics | Business Simulation Game

Použití jakýchkoli materiálů a článků z našeho webu je možné pouze s přímým odkazem na webovou stránku Virtonomics. Při zmizení našich obchodních simulací v publikacích použijte názvy „Economic Game Virtonomics“ nebo „Business Simulation Virtonomics“.

String (4) “Lien” [“STAID”] => BOOL (false) [“Start”] => String (16) “2023-09-24 12:00” [“End”] => NULL [“Progress “] => Null [” hodiny “] => null [” minuty “] => null> ->

Top 15 nejlepších obchodních simulačních her z roku 2023

Autor Avatar

V kategorii simulačních her jsou hry navrženy s ohledem na situace v reálném světě. Účelem vývoje takových her je zažít úkoly v reálném životě, školení nebo analýzu jakékoli konkrétní situace. Zatímco obchodní simulační hry jsou založeny na manažerských dovednostech, včetně plánování, prognózy, poptávky a správy dodávek, jmenujete to. Společnost Business Simulation Games poskytuje virtuální obchodní scénář pro analýzu, pozorování, plánování a poté implementujte podle svého porozumění situaci. Business Simulation Games jsou speciálně navrženy tak, aby hráči poskytly prostředí, kde mohou procvičovat své dovednosti podnikatele, rozhodovací dovednosti, týmovou práci a mnoho dalšího.

Zkoumali jsme a shromáždili jsme pro vás 15 nejlepších nejlepších herních simulačních her z roku 2021, které jsou aktuální. Podle současného scénáře a moderních světových důsledků, které vám pomohou nejlépe pochopit celý proces zahájení, běhu a poté správy podniků.

Filmora – nejlepší herní videorekordér a editor

 • Zaznamenávejte herní videa do počítače se zvukem a webovou kamerou.
 • Rychle upravte videa s širokou škálou herních efektů.
 • Bohaté video tempalty a zdroje pro herní videa.
 • Export do MP4, MOV, MKV, GIF a více formátů.

Pro vítězství 7 nebo novější (64-bit)
Pro MacOS 10.12 nebo později

1. Game Dev Tycoon

Začněte vlastní společnost pro vývoj videoher počínaje garáží v 80. letech. V tuto chvíli taková konkurence neexistuje. Máte dostatečné množství příležitostí chytit. Musíte jen vyvinout některé kreativní a dobrodružné hry, abyste mohli růst sebe a svou společnost založenou na garáži na velkou kancelář. Najměte nové zaměstnance, trénujte je a staňte se vůdcem trhu po celém světě. Vaše rozhodnutí mohou mít obrovský dopad na vaši firmu a vaši společnost, každé rozhodnutí, které učiníte, vám může buď pomoci dosáhnout vašeho cíle stát se magnátem nebo vás může hodně stát.

2. Dvoubodová nemocnice

Vždy jste chtěli být lékařem, ale skončili jste v něčem jiném! Žádné starosti, teď můžete být jeden, ne ten pravý. Two Point Hospital vám poskytuje příležitost budovat vlastní nemocnici ve fiktivní zemi, dvoubodový. Navrhněte to tak, jak chcete, vaším jediným omezením je vaše představivost. Ozdobte to, aby to vypadalo krásně a ohromující, aby se vaši pacienti cítili uvolněně a šťastní. Být manažerem vaší nemocnice je vaší odpovědností zajistit, aby všichni vaši pacienti byli spokojeni a vyléčeni. Chcete -li zajistit tento proces, budete muset najmout a školit lékaře, sestry, kupovat předměty jako postele, židle, stroje a všechny další věci potřebné pro hladké a komplexní správu nemocnice.

3. Manažer motoristického sportu

Myslíte si, že můžete spravovat vysoce výkonný motoristický spor? Správa motoristického sportu je velmi podrobný a hektický úkol. Při rozhodování musíte zvážit každý malý bod, protože tyto malé body obvykle hrají zásadní roli ve vašem úspěchu. Najměte si nejlepší řidiče, postavte auta a ponořte se do závodu mistrovství světa. Během procesu přizpůsobení vašeho auta musíte být opatrní pro určité vítězství.

4. Transportní horečka 2

Cestovat a objevovat svět přepravující materiály, zboží a lidi po zemi, vodě a vzduchu. Transport hraje v každodenním životě zásadní roli a může být prokázána jako vynikající příležitost k jejímu vyplacení. Od roku 1850 máte před sebou dlouhou cestu, abyste si vytvořili vlastní dopravní říši po celém světě a poskytovali všechny druhy dopravních služeb, jako je logistika, suroviny, cestování po dopravních prostředcích, vlaky, autobusy, letadla a lodě.

5. Konstruktor plus

Jste připraveni se dostat na cestu stát se majetkovým magnátem z ničeho jiného než malého podvodníka pro bydlení? Máte vše, co potřebuje, abyste si vytvořili svůj vlastní svět, nyní je vaše volba ho používat správným způsobem, abyste z toho dostali to, co chcete. Umožňuje vám vybrat z různých režimů, jako je režim příběhu testování mozku, ve kterém si můžete vytvořit vlastní zemi, pokud ne na této planetě, můžete ji postavit na Měsíci. Volba je na tobě. Tato hra vám umožní používat své podnikatelské dovednosti k přeměně jednoduché půdy na obrovské mrakodrapy.

6. Města: Skylines

Jedná se o hru na budování měst, která vám umožní ovládat plánování městského designu, umístění silnic, veřejných služeb a všeho souvisejícího s městem. Vaším úkolem je udržovat rozpočet města a utratit jej za zdraví, infrastrukturu, zaměstnání a obyvatelstvo města, aby vaše město udržovalo mírumilovné. Hra začíná plochou 2 km. Je vaším úkolem, aby byl tak obrovský jako vaše představivost. Přidejte silnice, průmyslová odvětví, komerční zóny a poskytněte obyvatelům pracovní místa.

7. Youtuber’s Life OMG Edition

Žijte život nejúspěšnějšího YouTuber na světě. Počínaje od předplatitelů nuly k tomu, aby se stali nejslavnějším YouTuber, není snadný úkol. Vyžaduje to motivaci, tvrdou práci a odhodlání k vaší práci. Jakmile však dosáhnete cíle úspěšného YouTuber, budete se moci zúčastnit akcí, komunikovat se svými přáteli, setkat se s dalšími známými YouTubers, navštěvovat večírky, jednat se svými nenávisti a mnoho dalších aktivit k provedení. Nezapomeňte však pokračovat v aktualizaci kanálu YouTube a zároveň si užívat svého života jako úspěšného YouTuber.

8. Zoo Planet

Postavte si vlastní zoo s přibližně 73 živočišnými druhy. Zoo Planet vám umožňuje konstruovat a spravovat celou zoo sami. Seznamte se s novými a různými zvířaty a budujte jim nový život a domov, aby prozkoumali a žili svůj život pokojně. Pokud chcete překročit limity, musíte být velmi opatrní při rozhodování a rozhodnutí. Protože každá volba vaše značka může mít dopad na budoucnost vaší zoo a její obyvatele. Není třeba, aby byla vaše zoo zoo obyčejná zoo, se širokými stavebními nástroji si vytvoří svůj vlastní svět představivosti pro divokou zvěř.

9. Project Highrise

Project Highrise je simulační hra pro správu podnikání ve věži. Budování mrakodrapů vyžaduje hodně zařízení a znalostí v oblasti stavebnictví. Každé rozhodnutí by mělo být učiněno po analýze každého faktoru, výběru umístění konkrétních zařízení, velikosti místnosti a dalších je velmi důležité, aby bylo považováno za vhodné pro obyvatele žít šťastný a pohodlný život.

10. Tropico 6

Tropico 6 vám umožňuje hrát s souostroví a spravovat více ostrovů pohromadě pomocí mostů a silnic. Plně přizpůsobte tyto ostrovy podle svých vlastních představ. Pošlete své lidi na jiná místa, aby ukradli a sbírali nové věci a materiály. Poskytuje vám kompletní dopravní systém, který zahrnuje silnice, tunely, mosty a všechny druhy vozidel. Tato hra obsahuje úplný balíček stavebnictví, správy a politických aspektů.

11. Crossroads Inn

Crossroads Inn je simulace RPG a správy, která vám umožní vybrat si dva režimy. Režim karantény a režim kampaně. V režimu Sandboxu dostanete schopnost vytvářet a spravovat vlastní podnikání v hospodě. Najměte zaměstnance, spravujte dodavatelský řetězec, vytvářejte nová jídla. A v režimu kampaně se váš honec stane zaměřením politiků a vojenských osobností, protože hraje velmi důležitou roli při rozhodování o tom, kdo má moc. Zachraňte se, svůj hostinec a slečnu v nouzi.

12. Manažer motoristického sportu online

Vytvořte si svůj vlastní tým motoristického sportu najímáním řidičů světové úrovně a navrhněte vlastní části automobilu, abyste mohli soutěžit až s 10 skutečnými hráči po celém světě. Budete schopni dosáhnout mistrovství světa pomocí vašeho řízení a schopností a znalostí motoristického sportu? Můžete, pokud se podíváte na každý malý detail a každé rozhodnutí, které učiníte. Protože z dlouhodobého hlediska může hrát velmi důležitou roli.

13. Simulace vesmírné společnosti

Vezměte svou představivost do vesmíru pomocí simulátoru Space Company Simulator. Najměte si prvotřídní vědce a odborníky, aby vytvořili perfektní, který vás vede k dosažení hvězd. Spravujte a trénujte svůj tým podle vašeho objektu a cíle. Rozvíjet oddělení, která jsou nezbytná pro úspěšný provoz vesmírné společnosti. Tento proces může být velmi časově náročný a bude vyžadovat trpělivost a vytrvalost. Být vesmírnou společností je důležité navrhnout kosmické lodě, které mohou úspěšně a bezpečně vést k prostoru a růst vaší společnosti tím, že přijmete více projektů a naplníte tím, že poskytnete své nejlepší.

14. Football Manager 2021 Touch

Správa fotbalu je práce, která vyžaduje, aby taktika byla úspěšná. Zahrnuje vše od plánování až po provedení plánu ve správné podobě. Football Manager 2021 Touch je svět sám o sobě. Umožňuje hráči vytvořit šablony taktik pro svůj tým vyzkoušet vlastní formaci, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. Hledejte hráče, které můžete přidat do svého týmu, abyste zajistili úspěch na základě jejich osobností a dovedností. To vám umožní sledovat celý zápas, stačí přeskočit zápas s okamžitými výsledky.

15. Pocket City

Jako nový starosta je vaší odpovědností postavit nové město, včetně komerčních a rezidenčních budov, parků a rekreačních bodů. Vyplňte úkoly k dosažení nových úrovní a odemkněte nové nástroje a budovy. Aby byl občan spokojen a šťastný, je velmi důležité najít budovy a další věci na strategických místech a návrzích. Poskytnutí práce občanům je důležitou součástí práce starosty. Pomůže také město generovat více příjmů, které pomohou v prosperitě města.

Závěr:

Někdy přemýšlejte o zaznamenávání hry a udělejte je do sestřihu? Vyzkoušejte Filmora zdarma s tlačítky níže.