Vyřešeno* Proč můžu hrát MW2 beta?, Modern Warfare 2 Multiplayer Beta: kódy, čas začátku, data platformy – Charlie Intel

Modern Warfare 2 Multiplayer Beta: kódy, čas začátku, data platformy

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

* Vyřešeno* Proč nemohu hrát MW2 beta?

* Vyřešeno* Proč nemohu hrát MW2 beta?

Talal Musa

Aktualizováno 23. září 2022 Talal Musa

Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta zahájila – což znamená, že hráči Xbox a PC mohou hru konečně hrát. Majitelé PlayStation se opět budou hrát – a MW2 Beta podporuje crossplay.

Přestože si však někteří užívají beta beta MW2, jiní je obtížné dostat se do beta beta – zejména PC hráče.

V současné době existuje problém, kdy pokud restartujete počítač, Steam/ MWII požádá o ověření telefonního čísla. Pokud k tomu dojde, a zadáte stejné číslo několikrát, budete uzamčeni.

Místo toho se nestarejte svůj počítač. Stačí změnit své uživatelské jméno, pokud zažíváte zámek. Pokud hra potřebuje restart, znovu spusťte hru.

Pokud jste na PlayStation, budete muset nainstalovat nejnovější aktualizaci, která byla nedávno vydána společností Activision. Ujistěte se, že jste umožnili spoustu času – aktualizace je přibližně 680 MB.

Brzy přístup probíhá od 22. do 23. září. Poté bude následovat otevřená fáze beta, kde si může kdokoli stáhnout a hrát mezi 24-26 bez ohledu na stav předobjednávky.

Beta se zavře pro všechny Pondělí 26. září v 18:00 UK Time/10am PT. Celá hra bude spuštěna správná o měsíc později 28. října.

Modern Warfare 2 Multiplayer Beta: kódy, čas začátku, data platformy

Ghost in Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 pro více hráčů beta je zde a dává hráčům první chuť nejnovější splátky ve franšíze. Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, jak získat kód, čas začátku beta a data a platformy, na kterých je.

Call of Duty: Next dokončil a odhalil budoucnost franšízy napříč několika tituly. Nejenže jsme viděli Warzone 2, ale dostali jsme spoustu nových informací o moderní válce 2.

Článek pokračuje po reklamě

Od zbrusu nového systému Gunsmith po Perk Packages, nové mapy pro multiplayery až po nájezdy na osud ve stylu stylu, bude pro fanoušky COD tolik prozkoumat, kdy se hra spustí 28. října 28. října.

Článek pokračuje po reklamě

Dobrou zprávou je, že i když je úplné vydání o měsíc pryč, můžeme od 16. září ponořit zuby do multiplayerové akce s moderním válečným válečným 2 multiplayerem beta. Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, jak získat kód, když je naživo ve vašem regionu a na kterých platformách je k dispozici na.

Článek pokračuje po reklamě

Cena v Call of Duty Modern Warfare 2

 • Modern Warfare 2 PlayStation Early Access čas začátku beta
 • Jak získat moderní warfare 2 beta kód
 • Jak uplatnit moderní Warfare 2 Beta Code
 • Moderní datum vydání BETA BETA WARFARE 2
 • Proč je moderní Warfare 2 beta na PlayStation?

Modern Warfare 2 PlayStation Early Access čas začátku beta

PlayStation Modern Warfare 2 PlayStation Early Access Beta začíná 16. září a bude žít na 10:00 PT / 1 PM ET / 18 PM BST.

Hráči PlayStation, kteří předobjednali nebo mají beta kód, mohou načíst beta na svém PS4 nebo PS5 právě teď, takže mohou být připraveni okamžitě skočit do zápasů.

Článek pokračuje po reklamě

Jak získat moderní beta kód Warfare 2

Modern Warfare 2 bude mít otevřená období beta, ale pokud se chcete do akce dostat brzy, budete potřebovat beta kód.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší způsob, jak získat kód MW2 Beta, je předobjednat hru. Objednejte si fyzickou kopii hry a obdržíte beta kód, který můžete uplatnit na webových stránkách Call of Duty. Každý, kdo si koupí digitální kopii z obchodu PlayStation nebo Xbox, bude automaticky zaregistrován pro beta beta.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Jak uplatnit svůj moderní Warfare 2 Beta Code

Vykoupení vašeho moderního warfare 2 beta kódu je snadné. Jednoduše se vydejte na oficiální web Call of Duty a postupujte podle těchto kroků:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Duch s útočnou puškou v moderní válce 2

 1. Přihlaste se do svého účtu Activision. Pokud nemáte účet Activision, musíte jej vytvořit.
 2. Zadejte svůj kód včasného přístupu.
 3. Jakmile je úspěšně uplatněn, obdržíte token Beta Beta včasný přístup prostřednictvím e -mailu propojeného s vaším účtem Activision.
 4. Otevřete obchod na vaší preferované platformě a zadejte beta kód Early Access a začít stahovat beta beta.

Moderní datum vydání BETA BETA WARFARE 2

Multiplayer BETA Modern Warfare 2 bude rozběhnout 16. září Pro ty na PlayStation, kteří hru předobjednali dva dny, než se otevře všem ostatním na platformě 18. až 20. září.

Následující víkend budou majitelé Xbox a PC, kteří předobjednali Modern Warfare 2 22. až 23. září, Zatímco všichni uživatelé PlayStation budou mít opět přístup k otevřené beta.

Konečně z 24. září do 26, Modern Warfare 2 Open Beta otevře své dveře všem bez ohledu na platformu. Níže máme úplnou rekapitulaci beta dat:

Článek pokračuje po reklamě

 • 16.-17. září: PlayStation Early Access
 • 18.-20. září: PlayStation Open Beta
 • 22.-23. září: Xbox a PC Early Access, PlayStation Open Beta
 • 24.-26. Září: Otevřete Beta na všech platformách

Proč je moderní Warfare 2 beta na PlayStation?

Přestože Microsoft je v procesu získávání Activision Blizzard, dohoda ještě neprošla, takže marketingová dohoda společnosti Sony s Call of Duty stále stojí – což znamená, že Beta Beta bude nejprve zasáhnout konzoly PlayStation Modern Warfare 2.

Článek pokračuje po reklamě

Díky této dohodě měli hráči PlayStation včasný přístup k alfům a betaům, exkluzivním režimům, více slotům Create-A-Class a bezplatné kosmetice v bojových balíčcích. 8. června Activision potvrdil, že hráči PlayStation obdrží Beta Beta Modern Warfare 2 nejméně o pět dní dříve než kterákoli jiná platforma.

Článek pokračuje po reklamě

Ať už hráči Xbox získají podobné výhody, když akvizice projde, zbývá vidět, ale zprávy naznačují, že dohoda PlayStation zůstane pro několik příštích her.

Obrázek kredit: Aktivize