Vyrovnání rychlosti v Diablo Immortal: Jak rychle dosáhnout úrovně 60. Diablo Immortal – ledové žíly, jak se rychle vyrovnat v Diablo nesmrtelné

Jak rychle vyrovnat v Diablo nesmrtelné

Codex je základem generace XP Diablo Immortal. Pracuje ruku v ruce s vaším bitevním průsmykem a poskytuje časné úkoly a cíle, aby vás seznámila s hrou. Navíc vás to postupuje prostřednictvím hodnocení bitevních průchodů a zároveň zvyšuje vaše zkušenosti.

Vyrovnání rychlosti v Diablo Immortal: Jak rychle dosáhnout úrovně 60.

Mnoho z nejzajímavějších aktivit v Diablo Immortal se odehrává, jakmile jste na maximální úrovni a zaměřujete se na nalezení legendárního vybavení a nastavení předmětů. Za tímto účelem má tato příručka za cíl poskytnout tipy k dosažení maximální úrovně co nejrychleji, než se zaměřit čistě na obsah příběhu.

Obsah této stránky

 • 1. Vyrovnání rychlosti na 60 přehled
 • 2. Plánování před hrou
 • 3. Taktika vyrovnávání rychlosti

Vyrovnání rychlosti na 60 přehled

Plánování před hrou

Obecným účelem této příručky je dostat vás na maximální úroveň znaku Diablo Immortal, 60, v co nejkratším možném čase. Toto je shrnutí taktiky a zkratky, které můžete použít, abyste se dostali na omezení úrovně; není to vyčerpávající průchod, protože jeden je stěží nutný – hra docela doslova vede vás krok za krokem, celou kampaň příběhu.

První krok na jakoukoli cestu koncové hry samozřejmě začíná výběrem vaší postavy. Můžete se seznámit s dostupnými možnostmi v průvodci „Jak si vybrat svou třídu“, ale destilovat ji na jednu větu – vyberte postavu, jejíž fantazii se vám nejvíce líbí. Všichni jsou stejně životaschopní.

Jakmile si vyberete svou třídu, seznámíte se s příslušným průvodcem vyrovnáváním. Průvodci 1-60 vám představují nejlepší výběr dovedností pro všestranný obsah, zejména během procesu vyrovnávání-což je zaručeno, že postrádají důležité, build definující legendy, které tvoří koncové postavení sestavy. Důležitou výjimkou je legendární mimo rukou podle vašeho výběru, který získáte jako součást postupu bitevního průchodu; Rada, která legendární je nejlepší pro vyrovnání (a vaše třída jako celku) je také součástí našich vyrovnávacích průvodců. Naváhající průvodce jsou následující:

S vybranou postavou a nastíněnou radou pro vyrovnávání postav, projděte níže uvedenou taktikou vyrovnávání rychlosti.

Taktika vyrovnávání rychlosti

Využijte maximum ze své postavy

Během pátrání je vaším hlavním rytmem vyčerpáním schopností zasažení a užitečných cooldowns ve velkých bitvách a poté využívat jejich prostoje k běhu na další objekt příběhu.

Mimo bitvy hlavních šéfů motivují moderní akční RPGS vzorec přitahování pozornosti monster („aggro“) z několika menších skupin generických příšer („odpadky“), což způsobuje velký tah nepřátel. Toto „tažení“ vyvažuje mezi účinností (aggrofikace a bojováním co nejvíce) a bezpečností (aniž by byl ohromen a způsobil zemřít). Diablo Immortal se neliší. Nezastavujte a bojují s malými individuálními balíčky příšer; upozornit místo toho 3-4 z nich a posekejte je s schopnostmi AOE. Při správném použití cooldownů a zdravotních lektvarů, vaše postavy vůle být schopen to zvládnout.

Zastavení po delší dobu – kořist, česat nabídky nebo vyzvednout a třídit kořist – samozřejmě odradit. Diablo Immortal má velmi bezprostřední systém modernizace položek, který vás šikovně upozorní na nové vyzvednutí položek s blikající ikonou sáčku a velké zelené šipky na položce označující upgrade. Zatímco specifické statistiky položky jsou určitě důležité (a můžete získat hlubší pochopení, které z nich jsou důležité pro koncovou hru v našem přehledu třídy), zelené šipky vůle stačí během vyrovnávání.

Ikona zlata

Pro další zkrácení času stráveného rabováním má Diablo Immortal užitečnou možnost „Automatické vyzvednutí“ v rámci karty „General“ nastavení hry. Jednoduše zapněte automatické vyzvednutí normálního (šedého), magického (modrého) a vzácné (žluté) kvality a přeběhněte kapky, jako byste byli se zlatem .

Naopak, záchrana kořisti může být stejně efektivní jako jeho vyzvednutí. Kováři jsou přítomny ve všech bezpečných zónách hry („Towns“) a mají v jejich rozhraní pohodlné tlačítko „zachránit vše“ – s zaškrtnutky pro každou jednotlivou úroveň (normální, magie, vzácná). Legendární (zlaté) vybavení nelze zachránit ve velkém a musí být vybráno ručně, aby se rozdělilo na díly. Pohodlně vás hra varuje před zachráněním upgradů a legendárních, které jste dosud nevytěžovali mechanikem přenosu esence, takže pro vás bude docela těžké dělat chyby.

Využití obsahu hry co nejlépe

Všechny svatyně v Diablo nesmrtelné poskytují příznivé účinky. Vyzvedněte je, jak je vidíte.

I když se jejich odměny mohou zdát v koncové hře, pokladní skřítci (malé, cackling cter. Pronásledovat je!

Při zabíjení příšer si všimnete, že občas klesnou Ikona monstrózní esenceMonstrózní Essence S – Malé, jasné zlaté koule, které se shromažďují jednoduše tím. Také si všimnete, že hra začíná sledovat jejich sbírku; v 10 Ikona monstrózní esenceMonstrózní esence, můžete vykoupit dávku na horadrických oltářích, přítomné ve všech bezpečných zónách hry („Towns“) za velkorysou odměnu za odměnu Ikona bitevních bodůBitevní body (krmení do zisků zkušeností!), materiály a kořist.

Ikona monstrózní esence

Poznámka: Monstrózní Essence se zastaví, když dosáhnete maximální nosné kapacity 10, takže se rychle běží do města a vykoupejte je, abyste se vyhnuli zpomalení další dávky!

Monstra také občas upustí zdraví (červená), potrubí (žlutá) a energii (fialové) glóby, když je zabit. Zdravotní glóby jsou docela sebevysvětlující; uzdraví vás na vyzvednutí. Cmurtuit Globes vám dává tři výstřely silného elektrického výboje, což automaticky způsobuje velké poškození další skupině příšer, které se zapojíte. Energetické glóby obnovují vaše cooldowny, včetně plného trvání směrovaných dovedností. Pro větší účinnost můžete zrušit všechny své bezprostřední cooldowny (zejména buffy / předvolání), než si vyberete energetickou glóbus, protože to účinně zdvojnásobí jejich trvání.

Při provádění obsahu v otevřeném světě se občas setkáte se skrytými doupěte (bez kvasených bočních oblastí s zářícími vstupy zlatého) a bočními úkoly (obvykle NPC s trojitými modrými vykřičník nad nimi). Oba jsou poněkud neefektivní činnosti během vyrovnání. Výjimku lze propojit, pokud zoufale potřebujete vyplnit normální zásuvky GEM ve svém sekundárním zařízení (protože jsou hlavním zdrojem normálních drahokamů) a pro boční úkoly, které se vyskytují při farmě (i.E., Prokleté truhly nebo „Zabijte 10 monster v oblasti X“, když tam zabíjíte příšery).

Překonat hradlování na úrovni během 1-60

Při vyrovnání se nevyhnutelně narazíte na brány pro zakázané úrovně v pravidelných intervalech v kampani. Diablo nesmrtelný těžce penalizuje postavy pod navrhovanou úrovní obsahu, takže vy absolutně by neměl Bash svou hlavu proti obsahu, který vás přeceňuje. Zatímco některé úkoly mají také úrovně brány, nejčastěji budete uvíznut na bran zóně:

 • Úroveň 35 je vyžadován k vstupu Knihovna Zoltun Kulle;;
 • Úroveň 40 je vyžadován k vstupu Bilefen;;
 • Úroveň 46 je povinen vstoupit Mount Zavain;;
 • Úroveň 51 je vyžadován k vstupu Zmrazená tundra;;
 • Úroveň 56 je vyžadován k vstupu Říše zatracení.

Optimalizace bitevního průchodu

Ikona bitevních bodů

Optimalizace systému pořadí bitevního průchodu je jednou z nejsilnějších strategií, které můžete použít k překonání úrovní bran během kampaně. Battle Pass je vyrovnán bojovými body, které pocházejí z různých aktivit ve hře. Když se bitevní průchod zvýší, získáte obrovské množství zkušeností, což také – docela důležité – se mění s úrovní vaší postavy. Na druhou stranu, Battle Pass vás odměňuje legendární položkou mimo ruku podle vašeho výběru v žebříčku 10-což může být rozhodujícím podporou vašeho vyrovnávání. S ohledem na tyto dva faktory byste měli:

 • Pořadíte svůj bitevní průkaz, jakmile to bude možné, dokud nedosáhnete 10 a získejte legendární mimo ruku;
 • Poté uložte bitevní body vykoupení (neklikáním různých tlačítek „nároku“ ve vašem kodexu), dokud se nedostanete k jedné z výše popsaných úrovní souvisejících s zónou.
 • Volitelně ty umět Vylepšete tuto strategii čekáním na masivně naskládané vykoupení bitevních bodů jen o něco déle (a ne okamžitě po nasazení na zeď). Tímto způsobem můžete ještě více využít výhody škálování XP. Pokud například najdete úroveň 35-36, když narazíte na bránu na úrovni Bilefen, bude ve skutečnosti lepší brousit dvě úrovně prostřednictvím níže uvedených činností; a teprve pak Zasáhněte vykoupení bitevních bodů za obrovský XP SPIKE, což vám přinese tři zbývající úrovně!

Spamming Dungeons

Ikona bitevních bodů

Zemědělství dobře se rozvíjející, hustě osídlené dungeony je jedním z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů, jak se dostat přes úroveň bran. Na vrcholu své přiměřené základny XP a odměny za kořist se dungeoni jako porušení Mad King a zapomenutá věž pěkně hodí k udržení zabíjených pruhů, což vynásobí účinnost zážitku zisk! V organizované a efektivní skupině můžete rozdrtit úrovně bran puchýřskou tempo. K tomu všemu poskytují dungeony vynikající odměny za bojové body, které můžete naskládat a vykoupit výše uvedenou strategií.

Otevřené světové zemědělství

Broušení příšer v zónách otevřeného světa (včetně Lairs) vás bude činit Ikona monstrózní esenceMonstrózní esence, která přináší velkorysou Ikona bitevních bodůBattle Points Reward na vrcholu vynikající kořisti, když je vykoupen na horadrických oltářích ve městech. Zkuste farmovat v oblastech, které jsou řídce osídleny, protože účinnost této taktické závislosti na vytváření pravidelných, velkých monstrum.

Odměny a frakční aktivity

Odměny mohou být každý den přijímány z Bounty Board ve Westmarchu, ale mají denní limit 8 (provedeno v dávkách 4). Odměny jsou vynikajícím zdrojem zkušeností a Ikona zlataZlato, a mít přidané bonus za to, že jste poněkud různorodý, vezme vás po celém otevřeném světě. Pěkně se synergizují Ikona monstrózní esenceMonstrózní esence s zemědělstvím a volitelným vedlejším úkolem.

Zhruba 2/3 do vyrovnání se seznámíte s frakčním systémem Diabla Immortal. Frakční aktivity, jako jsou stínové smlouvy, pak mohou být získány z ústředí frakce ve Westmarchu; Jsou podobné pomalejším odměnům. Jejich denní odměny však, které zahrnují statný zážitek, nelze přejít.

Elder Rifts

Starší trhliny mohou být nekonečně zřetězeny od vchodu ze staršího Rift ve Westmarchu, ale ve srovnání s výše popsanými činnostmi poskytují menší zkušenosti. Běh starších Rifts je pouze Doporučeno, když máte Ikona legendárního hřebenuLegendární hřeben a vzácné Ikona hřebenuHřebeny, které za ně utratí. Pokud však máte hřebeny, spusťte Elder Rifty, dokud je vyčerpáte; Posílení postavení z legendárního drahokamu závislého na hřebenu je podpora měnící hru na vaši postavu.

souhrn

S výše uvedenými aktivitami a taktikou budete moci dosáhnout úrovně čepice velmi efektivním tempem a pěkně se postavíte na koncovou hru Grind. Od té chvíle byste si měli vybrat denní zemědělskou rutinu, která nejlépe funguje s herním časem, který máte k dispozici. Máme plán, který musíme následovat pro nejefektivnější denní zemědělské rutiny podle 30-, 60- a 120+ minutového rozvrhu v průvodcích níže:

ChangeLog

 • 27. června. 2022: Průvodce přidán.

Jak rychle vyrovnat v Diablo nesmrtelné

Aaron Donald Aaron Donald je vášnivý spisovatel technologie s výrazným důrazem na herní a elektronické gadgety. Jeho rozsáhlá znalost herního hardwaru a nadšeného oka pro technické detaily ho vybaví, aby poskytoval důkladné, hloubkové, jak TOS a recenze nejnovějšího herního vybavení a her. Přečtěte si více 20. července 2022

Úroveň progrese je klíčovou součástí vaší Diablo Immortal Gameplay. Umožňuje vám odemknout silné zbraně a výstroj, abyste porazili mocné nepřátele.

Jak rychle vyrovnat v Diablo nesmrtelné

Tento článek prozkoumá způsoby, jak vyrovnat vaši postavu v Diablo Immortal.

Jak rychle vyrovnat v Diablo nesmrtelné

Blizzard zavedl řadu metod, jak získat XP v Diablo Immortal.

Kompletní úkoly

Toto je nejzákladnější vzorec pro vyrovnání vaší postavy. Je také efektivní pro rychlejší postupu z nižších úrovní. Tyto úkoly nabízejí více zkušeností než vedlejších misí, takže je upřednostňujte, aby rychle zlepšili svého šampiona.

Čisté zóny částečně

Většina veteránů ARPG je s tímto tipem již obeznámena, ale pro začátečníky by to mohlo znít překvapivě. Jmenovitě není třeba eliminovat všechny příšery v každém regionu. To vás jen zpomaluje.

Ačkoli určité úkoly a dungeony vyžadují, abyste dobsili všechny soupeře, ve většině zón Overworld to není nutné. Cíle se můžete dostat pouze zabitím příšer, se kterými se setkáte na vaší hlavní cestě, aniž byste zaostali, pokud jde o XP. To by vám mělo poskytnout dostatek zkušeností, abyste udrželi krok s příběhem, protože dokončíte úkoly, než zabijete davy.

Kompletní dungeony

Dungeons jsou ideální pro rychlé vyrovnání v jakékoli hře, včetně Diablo Immortal. Mohou být dokončeny jako součást vašeho hlavního příběhu. Zvažte však je opakování z vaší části „Aktivity“ ve vašem „kodexu“, abyste získali více zkušeností.

Většina hlavních regionů obsahuje dungeon. Tyto tři poskytují nejvíce XP:

 • Zapomenutá věž
 • Hrobka Fahira
 • Porušení šíleného krále

Projděte Helliquary

Toto je systém RAID Diablo Immortal. Zahrnuje to Wrathborne démony, které můžete porazit jako součást svého válečného pásma nebo sami. Jsou náročné, ale upouštějí cenná ocenění a vysoké množství XP.

Po dokončení hlavního příběhu v Bilefenu máte přístup k Helliquary na úrovni 40 nebo 45. Vraťte se do Westmarchu, přejděte do dílny a komunikujte s Deckardem Cainem, abyste mohli začít s HealLiquary Quest. Poté cestujte do stromu Einfrinn a najděte Rayeka, aby zahájil nájezd.

Slay Beasts v bestiary

Ačkoli to neposkytuje tolik zkušeností jako dungeony nebo nájezdy, bestiary je další snadný způsob, jak vyrovnat svého šampiona. Po zabití monster sbírejte svou monstrózní podstatu. Deset z těchto odemknutí bestiorských záznamů a poskytněte vám ceny Bestiary prostřednictvím zkušeností a bitevních bodů.

Mějte na paměti, že vaše postava může držet pouze 10 esence. Proto konzumujte položky, jakmile je váš pouzdro plné.

Grind the Battle Pass

Diablo Immortal má dobře navržený bitevní průkaz, ke kterému lze přistupovat ve vašem kodexu z nabídky. Obsahuje 40 vyrovnávacích úrovní, z nichž každá poskytuje tuny XP a předmětů. Můžete také zaplatit 4 $.99 za zmocněný průchod s dalšími odměnami. Dalším způsobem, jak pomoci vašemu grindu, je koupit 14 $.99 Balíček, který zvyšuje vaši hodnost a uděluje kosmetické odměny.

Můžete vyšplhat na žebřík XP vyděláváním bitevních bodů a dokončením různých misí. Například vodicí mise vyžadují, abyste dosáhli hlavního cíle a zasáhli vyrovnávací milníky.

Alternativně zahrnují úkoly denně větší cíle, jako je nalezení legendárních zbraní, které generují mnoho bojových bodů. Další úkol denně můžete odemknout zakoupením zmocněného bitevního průsmyku.

Battle Pass také spočívá z činností. Ty vytvářejí bitevní body po dokončení starších trhlin, bojů PVP a denních cílech. Existují tři úrovně odměn za činnost, které vám poskytují drahokamy, hřebeny a mnoho dalších položek.

Prozkoumejte kodex

Codex je základem generace XP Diablo Immortal. Pracuje ruku v ruce s vaším bitevním průsmykem a poskytuje časné úkoly a cíle, aby vás seznámila s hrou. Navíc vás to postupuje prostřednictvím hodnocení bitevních průchodů a zároveň zvyšuje vaše zkušenosti.

Před bojem seskupit zvíře

Chytrý boj jde dlouhou cestou v rychlém vyrovnání v Diablo nesmrtelné. Jedním z nejlepších tipů je seskupit své nepřátele před bojem. I když se držíte své hlavní cesty, zastavení porazit jednu nebo dvě příšery najednou není efektivní. Místo toho počkejte, až vás několik skupin pronásleduje a použijte kouzla AOE, aby je porazila.

Počet zvířat, s nimiž můžete bojovat, závisí na třídě. Například můžete bojovat s více skupinami najednou, pokud jste barbarským nebo kouzelníkem, protože máte lepší dovednosti AOE. Pokud chcete maximalizovat zisky XP, nedoporučuje se převzetí davů jako lovce démonu.

Ať tak či onak, bojujte se svými nepřáteli podle vaší sady dovedností a nekousněte víc, než můžete žvýkat. Umírání zastavuje váš pokrok více než nesprávné boje davu.

Nevytvářejte upgrady zařízení

Hra vám umožňuje upgradovat legendární a vzácné vybavení ve kováři ve většině měst. To vám dává masivní zvýšení energie, protože tyto položky přemoženy standardními položkami v jiných oblastech vaší kampaně.

Jejich posílení však stojí materiály a zlato. Navíc můžete narazit na lepší vybavení, takže nepředstavujte upgrady.

Dobrou zprávou je, že řady upgradu lze převést na vaše nové položky ve stejných slotech. To se hodí při setkání s novým zařízením s vyšším skóre než aktuální upgradované kousky. Spíše než upgradovat více zbraní můžete jednoduše přenést hodnost na své nové vybavení.

Projděte si odměny

Odměny jsou úkoly s jednoduchými cíli, které vám poskytují velké množství XP, materiálů a měn. V Dungeons najdete zelené odměny, zatímco modré odměny jsou rozptýleny po celém otevřeném světě. Pokud otevřete odměnu v regionu, kterou nechcete navštívit, hra vám umožní znovu převádět a vyměnit ji za další. Tuto změnu můžete provést třikrát denně. Pokud se vám nelíbí to, co získáte po třech pokusech, budete muset dokončit odměnu nebo počkat 24 hodin na resetování.

Čtvrtmistr Derek a vaše Bounty Board vám dávají osm odměn denně. Číslo, které můžete dokončit, je omezeno na čtyři a můžete je provádět pomocí klanů. Výsledkem je, že zkušenosti můžete sdílet s ostatními hráči a rychleji získat XP.

Chcete -li odemknout svůj Bounty Board, přejděte na Westmarch a navštivte Palace Courtyard. Promluvte si s Charsi a vyplňte svůj tutoriál pro přístup k této funkci.

Porazit elitní nepřátele

Monstra v dungeonech a Overworld někdy mají zářící auru a různé barvy jména. Tito elitní nepřátelé jsou silnější než jejich standardní protějšky, ale to také znamená více XP. Proto nezapomeňte sbírat koule, které se objeví poté, co byly poraženy.

Kromě zkušených bodů mají také vyšší šanci na poskytnutí legendárního vybavení. Vezměte je, abyste zmocnili svůj arzenál.

Přejít na fondy odrazů

Po celé mapě jsou náhodně rozptýleny fondy odrazů, což poskytuje Boost XP, díky kterému jsou vaše bestiorské příspěvky a odměny více odměňující. Po aktivaci by vaše postava měla mít nad hlavou ikonu zlaté XP. Toto je znamení, že byste měli zabít co nejvíce zvířat, abyste rychleji postupovali.

Okoňte své starší trhliny ve skupině

Kromě udělení legendárních drahokamů vám mohou starší trhliny poskytnout tuny XP. Poté, co proběhl měsíční a denní zásoby legendárních a vzácných hřebenů.

Budete je muset rychle dokončit, aby byly efektivnější než Dungeon Farm nebo odměny. Práce ve skupině je skvělý způsob, jak je přimět k tomu, aby bylo užitečné.

Běhaná skvrna bohatá na XP

Některé oblasti se vytvářejí více příšer než jiné, což z nich činí ideální pro zemědělství XP. Nepřátelé se mohou také nekonečně respawn a v těchto regionech dělají rychleji. Proto můžete shromažďovat jejich monstrózní podstatu rychleji.

Mějte na paměti, že zemědělství v rušnějších oblastech může být obtížnější. Budete proti větším počtu hráčů, takže zkuste prozkoumat následující regiony v době mimo špičku serveru

Roně trápení

Roně trápení jsou široce považovány za nejlepší místo pro zemědělství XP ve hře. Je to přispívá k rychlému zemědělství z několika důvodů:

 • Elitní monstra se často vynoří.
 • Existuje mnoho svatyní.
 • Můžete upravit trasu tak, aby pokryla menší oblasti a umožnily vám snadno drak.
 • Dolní levý roh často obsahuje skupinu odrazů, aby se zvýšil váš zisk XP.

Zakarum Graveyard

Tento hřbitov je ideální pro sběr XP. Snadné zabití můžete získat tak, že se držíte hlavní cesty postavy. Alternativně můžete putovat do dvou východních oblastí a obohatit svou rutinu prozkoumáním skrytých doupěch.

Měsíční klanový tábor

Region je relativně úzký, což vám umožní efektivně vybírat nepřátele. Na trase se mohou objevit dvě svatyně s XP Galore, takže je začleňujte do vaší grindu pro rychlejší progresi.

Zničit všechno na vaší cestě

Zkoumání světa Diablo Immortals je zábavné, ale může být ještě více vzrušující s lepším vybavením. Jediným způsobem, jak to odemknout, je rychle vyrovnat vaši postavu. Ať už se soustředíte na žaláře, odměny nebo trhliny starší, touha získat legendární zbraně by měla stačit, aby vás udržela v chodu.

Jaký je váš oblíbený způsob vyrovnání u Diablo Immortals? Jaká je vaše aktuální úroveň postav? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.