Vzhledem k tomu, že obrněné Core VI je měsíc pryč, jaké jsou nejlepší mechové hry nebo hry, které prominentně obsahují mechy? | Strana 2 | Resetera, nejlepší mechové hry, které se hrají před obrněným jádrem VI: Fires of Rubicon – Green Man Gaming Blog

Nejlepší mechové hry, které se hrají před obrněným Core VI: Fire of Rubicon

Sakura Taisen Serie.

Vzhledem k tomu, že obrněné Core VI je měsíc pryč, jaké jsou nejlepší mechové hry nebo hry, které prominentně obsahují mechy?

Používáte zastaralý prohlížeč. Nemusí správně zobrazit toto nebo jiné webové stránky.
Měli byste upgradovat nebo použít alternativní prohlížeč.

Orayn

Člen

Do porušení

Rekvizity do porušení za to, že jsou současně tahač mozku a něco, co můžete hrát při sledování televize. Je to tak jednoduché.

Izanagi89

Člen
Attack on Titan Wings of Freedom je def jedna z nejlepších mech her venku

Fragamemnon

Člen

Schémata Harebrained Battletech je moje kozí gigant robot hra.

Nespíte na Mechwarrior 5, Yaml nebo MercTech 3 (brzy) opravdu povýší tuto hru na další úroveň.

Crocm

Člen
Mechassault na OG Xbox měl úžasný multiplayer

Pey

Člen
Slave Zero a Future COP: LAPD byly úžasné.

Thatcrazyguy

Člen

Double 0

Člen
Battletech a do porušení.

Mupod

Člen

I když si nemyslím, že je to perfektní, myslím si, že více lidí by mělo dát fantomovou brigádu výstřel. Má velmi jedinečný boj založený na tahu, který cítím, že funguje neuvěřitelně dobře. Přizpůsobení Mech je docela podobné přední misi a hru lze popsat jako XCom-ish.

Nevýhodou je, že to není hra s obrovským rozsahem. není mnoho příběhů a procedurální bitvy se po chvíli opakují. Rozhodně však nelituji, že jsem to vyzvedl.

Daramir

Člen
Mechwarrior Series
Bože, přeji si, aby se to jednou vrátilo

Ztlumit

Člen

Macross 30. Mech-RPG s otevřeným světem s bojem ECE-Combat Esque. Pouze Japonci, ale pravděpodobně si to můžete stále užít s průvodcem.

Macross30Cover.jpg

Macross_30_01.jpg

Randy Savage

Člen
Chromehounds byla koza

HSTALION

Člen

Každý zapomíná z nejlepší mecha hry Software, Metal Wolf Chaos. Jakákoli hra, kde hrajete amerického prezidenta, který bojuje v mechovém obleku po převratu od viceprezidenta, je v podstatě vrchol žánru.

Genesius

Člen
Titanfall si obecně zaslouží mnohem větší úctu

WWM0NKEY

Člen
Chromehounds byla koza
UI AC6 mě přimělo cítit věci pro chromehounds znovu, člověče 🙁

Shin Kojima

Člen

Cybernator/Assault Suits Valken je nejlepší 16bitová mechová hra, jakou jsem kdy hrál, a je to na e-shopu.

Bard

Mstitel

Přišel do vlákna a zmínil Xenoblade Chronicles x, kovový vlčí chaos a série extrémních vs.

Potřebujeme více her mecha.

Juraash

Člen

Mv5bmtzhzmi2mwqtodewzi00n2q1ltgwywitmgi1ody1zdnnnnzu4xkeyxkfqcgdeqxvymta0mtm5nJi2._v1_fmjpg_ux1000_.jpg

Doufám, že se z toho remastera přiměje k přírodě.

Můj osobní doplněk je:

Mechwarrior_3_Coverart.png

Edgefusion

Člen

Bylo to již řečeno, ale nikdy se mi nezkusím zpívat chvály zóny enders

Člen

Každý zapomíná z nejlepší mecha hry Software, Metal Wolf Chaos. Jakákoli hra, kde hrajete amerického prezidenta, který bojuje v mechovém obleku po převratu od viceprezidenta, je v podstatě vrchol žánru.

Je škoda, že jsem to nemohl přimět, aby to běžel na mém počítači 🙁

Hoa

Člen

Virtual on Oratorio Tangram!

Stále jeden z králů bojovníků arény. Jsem rád, že to stále získává moderní přístavy.

Jerf

Člen

Žádná zmínka o r.A.D. (Robotická alchemická jednotka)?

Nanao a její babička jsou ve vás velmi zklamaní

Yam’s

Člen

1200

Sakura Taisen Serie.

Vážně, stejně jako já miluji hry, které se snaží simulovat realistickou mecha, nic docela nepřináší pěst severní hvězdy Kung Fu Robot ‘jako SRW

Zobrazit: https: // youtu.be/yqw0fxkmjjy

Og Gaiden zůstává mým oblíbeným originálem kvůli těm klukům. Mix mezi Saiyanem a pěstí North Star byl tak dobrý.

Aleckokutan

Člen

Nikdy se mi nelíbilo mechové hry mimo zónu enders a Zoe2. Ale Gundam Evolution byl docela zábavný, milující exoprimálně. Myšlení zděšené Core IV bude můj první vstup do franšízy.

Oh, zapomněl jsem, miloval jsem virtuální, hraní a soundtrack.
Zobrazit: https: // youtu.BE/O7V72IXMTH8?SI = V6gn3ns5ynkp-ZBC

Yurei

Člen
Attack on Titan Wings of Freedom je def jedna z nejlepších mech her venku

Nyní je to úplně jiná debata.

Falchion

Člen

Titanfall 2 je absolutně na vrcholu mého seznamu. Je to prostě tak zatraceně dobré zavolat do svého mecha a pak letět kolem mapy foukání do vzduchu.

Temný rytíř

Člen

Willi Grieve

Člen

03-Aaliyah

Člen

Sakra někdo už vyhrál vlákno; P

Některé další hry, které na mě udělaly dojem:
Bangai-O duchové, velmi působivé pro hru DS, a donutil mě litovat přeskakování DC.
Kovový vlk chaos mohu trochu porozumět jeho kýči parodie, ale nejsem moc fanoušek.
Super Robot Taisen = nejlepší série Anime Fanfiction Crossover kolem;
Hry Sakura Taisen jsou. Více láskyplná parodie na starší dramatické série než přísně mecha hry.

Je to trochu jako podvádění, ale protože “mecha” nepokrývá výhradně antromorfní roboty původně. ;

n3v0lcd.jpg

Není to fanoušci, ale existuje také spousta VN, od Nadesico na Saturn po Muv-Luv ?

GTACE

Člen

Nespíte na Mechwarrior 5, Yaml nebo MercTech 3 (brzy) opravdu povýší tuto hru na další úroveň.

Člen

Opravdu tě miluji!

Heavy Gear 1 a 2 AR dvě z mých oblíbených her všech dob. Pamatuji si pečlivé studium manuálu se všemi detaily a specifikacemi ozubených kol a frakcí. V té době jsem byl tak na světě a franšízu.
Škoda, že franšíza v podstatě zmizela z tváře Země

Bard

Mstitel

Vzpomněl jsem si na další

Vytvořte nový vlastní robo Nintendo, kurva zbabělci! A učinit Ray 01 hratelný v příštím rozbití příliš zatraceně.

Coldsagging

Člen
Titanfall 2 a Zoe 2 jsou jediné, co jsem hrál, myslím, velký fanoušek obou.

Jakenbakin

Člen

Přiblížil jsem se k nákupu nové hry SD Gundam, protože je v prodeji za 40 $ s partou DLC, ale po několika hodinách s demem jsem se přesvědčil, abych to nezískal. Opravdu chci Gundam Breaker 3, myslím, ale potřebuji to více prozkoumat.

Jako dítě byly moje oblíbené front mise 3 a budoucí policajt LAPD, pak nakonec zóna Enders (vím, že se lidé jako ten druhý nejvíce, ale jako dospívající, ten první z nějakého důvodu miloval další). Super nadšený, že se dostanete do nového obrněného jádra.

Edit: Nemůžu uvěřit, že jsem zapomněl na Steambot Chronicles! Goated Game. Úpravy 2: Oh a 13 Sentinels je hra nejvyšší úrovně všech dob, ale myslím, že ne to, co si myslím, když si myslím o mechové hře.

Nejlepší mechové hry, které se hrají před obrněným Core VI: Fire of Rubicon

Nejlepší mechové hry, které se hrají před obrněným Core VI: Fire of Rubicon

Obr. Core 6 se blíží a přijde to brzy. Pro ty, kteří se chystají Mech, možná přemýšlíte, jaké jsou nejlepší mechové hry, do kterých můžete mezitím skočit. Koneckonců, trpělivost může být ctnost, ale v tomto moderním věku pohodlí a děsivého počtu her říkáme, že čekání je pro blázny; Během čekání byste měli hrát jen jiné hry.

Abychom vám pomohli překlenout mezeru mezi kdykoli čtete a kdykoli si můžete koupit obrněné Core 6, rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších mech her, které můžete hrát právě teď, které nejsou z odchovu od SOFTWARE. Místo toho tito mechové nabízejí něco trochu jiného, ​​ale všichni jsou soustředěni kolem nebo zahrnují úžasné mechy, do kterých se skočí a použijí k tomu, aby se nebrali nepřátele. Nebo doručit pizzu. Dostaneme se k tomu.

Mechwarrior 5: žoldáci

Mechwarrior 5: Mercenaries je nejnovějším vstupem do seriálu a staví vás do bot mechového pilota, který bojuje s různými planetami, z nichž všechny jsou plné jiných mechů, které střílejí, budovy, které procházejí a uzavírají smlouvy na kompletní. Je to jen přímá fantazie Mech FPS, která si přizpůsobíte své mechanické jízdy, jak si přejete, a lze ji také hrát v kooperaci. Milujeme kooperaci, protože milujeme mít přátele, kteří jsou rozhodně skuteční.

Do porušení

Od akce po strategii, do porušení jen tak se stane opravdu neuvěřitelná hra Roguelike, která je také plná mechů. Musíte vést svou malou skupinu mechů prostřednictvím několika bitev proti mimozemským útočníkům, ale uvidíte, co se chystají udělat každé kolo. Pak je na vaší strategii a schopnosti vašeho týmu, aby se pokusili přimět je, aby je zaútočili na sebe, zabránili jim v poškození několika zbývajících měst a udrželi svou posádku naživu. Ať už selžete nebo uspějete, pak jdete na další časovou osu, abyste tento proces opakovali znovu, i když s pravděpodobným lepším vybavením.

13 Sentinels: Aegis Rim

13 Sentinels: Aegis Rim je výjimečná dobrodružná hra, která vás hraje prostřednictvím intenzivního a srdcervoucího příběhu zasazeného do alternativní verze naší vlastní časové osy, kde obří monstra zvané Deimos napadnou Japonsko. Můžete ovládat každého z 13 protagonistů a naučit se o nich a jejich boji. Pak také bojujete proti obřím příšerám v Mechs. Je to nejlepší ze všech světů.

M.A.S.S. Stavitel

Pokud je vaše představa o perfektní hře Mech ta, která vám umožní trávit hodiny po hodinách přizpůsobení 38 různých robotických částí, jak chcete, včetně malířské práce, pak m.A.S.S. Stavitel je hra pro vás. Tato hra s časným přístupem se stále pracuje, ale už je to jedna z nejlepších mech her venku pro pouhý svazek věcí, které můžete vyladit tak, jak chcete. Umožní vám také pohrávat se svými zbraněmi. Existuje také boj, ale není to tak potěšující. V žádném případě to není špatné, ale doufáme, že se to neustále zlepšuje, když se pohybuje v předčasném přístupu.

Obranná síla Země 5

Force Defense Force 5 není výhradně mechová hra, ale má mechy, a to je ta omluva, o které o tom musíme mluvit. Mezi čtyřmi třídami můžete střílet nadměrné mravence a žáby, s nimiž je Air Raider. Air Raider by mohl být považován za třídu podpory, protože má tendenci útočit prostřednictvím leteckých úderů, orbitálních laserů a dokonce má léčivé předměty. Získává také přístup k největšímu počtu vozidel a jedna z nich jsou Mechs se směsí brokovnic, plamenomet, rakety a kulomety. Je tu také jeden, který je tak velký, že na něj mohou nepřátelé skutečně stoupat a že jeden útočí výhradně úžasnými útoky.

Pizza Titan Ultra

Nejlepší hry Mech - Pizza Titan Ultra

Co když místo toho, abyste bojovali s obřími příšerami, místo toho jste použili mech k dodání pizzy? To je to, co děláte v Pizza Titan Ultra, kde váš přizpůsobitelný mech má pizzerii v hrudi, a zatímco se dostanete do starého scuffle se zlými kyborgy, také přivedete dobré slovo pizzy všem, se kterými se setkáte. Nemusí mít smysl, aby se bavilo.

Riftbreaker

Nejlepší mechové hry - The Riftbreaker

Nakonec máme riftbreaker. Toto je akční hra na přežití na základě. To vás hraje jako elitní vědec/velitel (pravděpodobně mají ADHD), který pracuje uvnitř mecha. Musíte prozkoumat oblasti kolem vás, postavit základnu, aby ses pohodlně uskutečnil a umožnil vám provádět výzkum, a také střílet, hacknout a srazit se přes vše, co se pohybuje.

  • Tagy
  • obrněné jádro VI: Požáry Rubicon
  • Hlavní

10 nejlepších mech videoher

Voice Over: Aaron Kline napsal: Aaron Kline
Na hrách je jen něco zvláštního, které umožňují ničit vše na naší cestě s úžasnými mechy. Pro tento seznam se podíváme na hry, které nás nechají skočit na sedadlo a pilotní obří Mechs, abychom zachránili svět před katastrofou … nebo jen způsobili zmatek. Náš seznam zahrnuje „Into the Breach“ (2018), „Zóna Enders 2: Druhý běžec“ (2003), „Lost Planet: Extreme Condition“ (2006), „Titanfall 2“ (2018) a další!

Vítejte v Mojoplays a dnes odpočítáváme naše tipy pro 10 nejlepších mech her. Pro tento seznam se podíváme na hry, které nás nechají skočit na sedadlo a pilotní obří Mechs, abychom zachránili svět před katastrofou … nebo jen způsobili zmatek. . Rychlý výkřik na „Hawken“, který byl vydán v roce 2012, tato hra Mech Player vs Player byla při spuštění bláznivá zábava a stále hraje komunitu dodnes.

„Lost Planet: Extreme Condition“ (2006)

Ve hrách je něco, co se mi opravdu líbí na sněhu, „Lost Planet“ je zasazena do futuristického světa potaženého v věčném bílém. Abychom se udrželi v teple. Je to divné, ale v příběhu to dává smysl. Hra se skládá ze dvou typů hraní, střelce třetí osoby, která je tak, pokud jde o hloubku, ale dostanete skvělý háček a mechovou část nebo vitální obleky. Tyto VSS lze použít v některých částech, ale ve skutečnosti se přihlásí, když vezmete šéfy. Zdá se, že „ztracená planeta“ je v posledních dnech zapomenutá, možná nám Capcom jednou dá remake.

„Mechassault“ (2002)

Pokud jde o „Mechassault“, pravděpodobně máte nostalgii výlet, který hraje intenzivní mech na Mech Action na původní Xbox. „Mechassault“ byl jednou z prvních her, které využívaly Xbox Live a měla funkce, které stále používáme dodnes jako Deathmatch, Team Deathmatch a dokonce i hromadění jako režim s názvem Grinder Mode. Zatímco „Mechassault“ se neztratí daleko od typických střelců třetí osoby Mech.

„Metal Storm“ (1991)

Nejstarší hra na seznamu „Metal Storm“ získala poněkud kultovní následování, dokonce i moderní opětovné vydání z retro bitů s postavou M-308 a reprodukční NES Cart. Co dělá tuto hru skvělou? No, je to klasická hra NES, která má perfektní potíže s rovnováhou. „Metal Storm“ je akční plošinovka s bočním porovnáváním, s trikem, že ve skutečnosti nekontrolujete mech, pokud jde o platformu. Jednoduše stiskněte nahoru nebo dolů, abyste ovládali gravitaci a váš mech způsobí poškození na zemi nebo na stropě. Pokud jste sběratelem „Metal Storm“, je jedním z svatých grálů, i když byste měli být připraveni na to, abyste si vidlili hotovost.

„Zóna Enders 2: Druhý běžec“ (2003)

Co se má říci o „Zone of the Enders 2?”Začněme, je to mechová hra režírovaná Hideo Kojima, takže je to docela bonkers. „Zóna Enders 2“ vzala některé chyby, kterou měla první hra, a vše vyžehlila. Boj byl mnohem rychlejší, s větším souborem schopností a více typů nepřátel. Navzdory tomu, že se hra neprodává dobře, mohli jsme získat třetí hru v seriálu, jako tomu bylo ve velmi raných fázích vývoje, ale nakonec byla zrušena. „Zóna Enders 2“ také zaznamenala 2 opětovné vydání, jeden s „Zónou Enders HD Collection“ as „Zónou Enders 2: 2. běžec Mars“, který využil PlayStation VR.

„Armored Core 2“ (2000)

Jak bychom mohli mít seznam o mechsech a nezahrnout hru ze série „Armored Core“? A jaká lepší hra je na seznam než „obrněná Core 2“. Ne otevřený svět, ale otevřená úroveň, „obrněný jádro 2“ umožnil hráčům řešit mise, jak si přáli. Pokud jde o vaše načtení mechů, máte možnosti přizpůsobení s některými upozorněními. Budete muset sledovat svou váhu a úroveň energie, chceme, aby tento mech byl lehký na jeho nohou a ne protékal největším arzenálem na světě. Opravdu jakákoli hra „obrněného jádra“ by mohla být považována.

„Xenoblade Chronicles 3“ (2022)

Vsadím se, že jste neočekávali, že na seznamu bude „Xenoblade Chronicles 3“, byli jste YA? Pro lidi, kteří nejsou obeznámeni s řadou „xenoblade“, nemusí vědět, že mechy jsou velkou součástí jeho identity. Na první pohled hra vypadá jako akční RPG, a přestože je to pravda, Mechs jsou přesto klíčovým prvkem. Pokud jde o skutečný mechový boj, není to stejný styl hry. Ve srovnání s hojností nepřátel, kterým čelíte v celém příběhu, nemusí být tak výrazné!

„Front Mission 3“ (1999)

Třetí splátka ve hře Amazing taktical Mech, „Front Mission 3“ vzala některé prvky z prvních dvou her a posílila doleva, aby přepnula hratelnost. Zatímco „Front Mission 3“ je stále taktická strategická hra, těžce se nakloní na prvky RPG. I když to stále sleduje tok předchozích položek – pokrok v misi, sledujte cutscén a vítězství. Je to druh jednoho z těch „pokud to není zlomené, nepracujte“ situace. Nyní, pouze pokud dokážeme získat více her „přední mise“, potřebujeme je!

„Steel Battalion“ (2002)

To musí být nejvíce hardcore mech vůbec, správně? Myslím, že hra vyžaduje směšně obrovský ovladač s tunami tlačítek a přepínačů. „Ocelový prapor“ je to, jaký by byl mech simulátor, kdyby byli obří mechy skuteční. Vzalo to všechno na další úroveň, a to nejen s ovládacími prvky. Musíte dělat malé věci, jako je používat stěrače, abyste se dostali z bahna z mecha, a pokud se chystá vyhodit do vzduchu, musíte vystřelit, protože selhání tak učiní váš pilot a smazat váš uložení. Bohužel poslední hra, kterou jsme dostali pro „Steel Battalion“, byla ta hra Xbox Kinect a byla hrozná. . .

„Into the Breach“ (2018)

Jak může být malá indie mechová hra tak dobrá? „Into the Breach“ je další strategická hra Mech. Lidstvo je napadeno obřími příšerami a pro záchranu lidské rasy musíme skočit – co jiného – obří roboti. Hráči mohou ovládat tři mechy najednou, aby dokončili cíle v nastaveném počtu zatáček. Zatímco většinu her v žánru lze vyhrát pouhým nadměrným výkonem nepřátel, „do porušení“ nelze takto vyhrát. Zde musí být vystavena skutečná strategie, ne hrubá síla.

„Titanfall 2“ (2018)

Nejenže je „Titanfall 2“ jedním z nejlepších, ne -li nejlepší mech hry, je to také jeden z nejlepších moderních střelců. „Titanfall 2“ vzal velkou hru a pohyb, který nám první hra dala, a přidala působivější příběh o pouto mezi pilotem a jeho mechem. V průběhu let se „Titanfall 2“ stal kultovní klasikou hlavně kvůli datum zvědavého vydání, která byla uvolněna mezi dvěma juggernauty žánru s „Battlefield 1“ a „Call of Duty: Infinite Warfare“. Bohužel se zdá, že „Titanfall“ zůstane kultovní klasikou, protože se zdá, že s největší pravděpodobností nikdy nedostaneme třetí vstup.