Warzone 2.0 Sezóna 3 Meta: Dva základní jednorázové odstřelovače, Best Warzone Sniper Rifle: což je nejlepší použít?

Nejlepší puška Warzone Sniper: Což je nejlepší použít

Toto načítání Victus XMR je nejvhodnější pro agresivní hráče a dobře funguje na ostrově Ashika.

.0 Sezóna 3 meta

Warzone 2 1-Shot Sniper

Jednorázové odstřelovače jsou zpět . . druh. V rámci aktualizace sezóny 3 Activision znovu představila schopnost některých ostřelovačů plnohodnotněné hráče v jednom zásahu, ale s hlavní upozorněním: pouze pušky s výbušnými koly mohou získat jednorázové eliminaci. . Ale které odstřelovače jsou nejlepší pro vydělávání jednotných eliminací a jak byste je měli postavit? Toto jsou nejlepší jednorázové odstřelovače Warzone 2.0 od 3. sezóny (spolu s doporučeným laděním).

MCPR-300

. Je to více zaměřeno na agresivní herní styly, ale stále má slušnou rychlost střely.

 • Čenich: Nilsound 90 (-1.40, +1.00)
 • 22 ”OMX-456 (+0.26, -0.
 • Laser: Fss ole-V laser (-0.50, -24.
 • Zadní přilnavost: Grip Cronen Cheetah (-1.00, +0.45)
 • .300 mag výbušniny (+0..00)

Hlavní věc, kterou je třeba mít na paměti při stavbě jednorázových odstřelovačů, je to, že výbušná kola vážně ovlivňuje rychlost střely zbraně. To znamená, že budete chtít vybudovat své načítání, abyste kompenzovali trest pomalého střelce.

S MCPR-300 je tato sestavení zaměřena trochu více na rychlé herny, aniž by to obětovalo rychlost kulky tolik. Začněte s Nilsound 90 čenich Pro zlepšené potlačení zvuku, rychlost kulky, rozsah poškození a hladkost zpětného rázu. Dále jděte s 22 ”OMX-456 barel Pro zlepšení rychlosti střel, rozsahu poškození, kontrolu zpětného rázu a přesnost ohně kyčle.

Poté doporučujeme , . Pak jděte s Cronen Cheetah Grip Pro rychlejší rychlost reklam a lepší časy sprintu k ohni. .300 mag výbušniny Zabezpečit jednoúčelové pády.

Victus Xmr

Toto načítání Victus XMR je nejvhodnější pro agresivní hráče a dobře funguje na ostrově Ashika.

 • Hlaveň: Exekutor 546 (-0.21, +0.25)
 • Optický: SP-X 80 6..00, -0.60)
 • Skladem: XRK Rise 50 (-3.48, -1.24)
 • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip (-0.68, -0.39)
 • .50 výbušniny (+0.70, +9.00)

Toto načítání Victus XMR je ideální pro Quicks-Copers a je vhodnější pro ostrov Ashika než Al Mazrah. Nejprve jděte s Exekutor 546 Barre. Dále jděte s SP-X 80 6., který nabízí spoustu zoomu (včetně 6.6x a 11.0x).

Následovat to s XRK Rise 50 Stock, Pro rychlejší rychlost pohybu přikrčení, rychlost sprintu a časy reklam. Bruen Q900 Grip pro ještě lepší rychlost sprintu a rychlost reklam. Nakonec jděte s . .

Mějte na paměti, že meta odstřelovače se v nadcházejících týdnech a měsících pravděpodobně změní, protože Activision mění způsob, jakým určité zbraně provádějí.

Nejlepší puška Warzone Sniper: Což je nejlepší použít?

Obrázek ukazující zlatý odstřelovací puška z Warzone Call of Duty

10. listopadu 2022: S posledními týdny Warzone jsme upravili náš seznam, abychom předvedli použít.

Vzhledem k nesmírné síle a všestrannosti pušky Kar98K Marksman se odstřelovací pušky ve Warzone Call of Duty zřídka objevují díky jejich nedostatku mobility. Navzdory tomu jsou stále silné volby, pokud hledáte zbraň, která dominuje v duelech na dlouhé vzdálenosti.

S celkem 13 odstřelovačům, z nichž si můžete vybrat a se sezónou 5 probíhají, hráči jsou na honbě za Nejlepší odstřelovací puška Warzone použít

Aktualizace sezóny 3 zavedla rozsáhlé změny v řadě populárních ostřelovačů, což mělo za následek významný posun v metagamu s dlouhým doletem. . Po nějakém testování se podívejte na to, který je nejlepší odstřelovač, který lze použít v sezóně 5 níže!

Jaký je nejlepší odstřelovač Warzone?

Vzhledem k tomu, že se sezóna 5 meta neustále vyvíjí, existuje mnoho ostřelovačů, které mají dopad.

HDR a AX-50 z Modern Warfare se nadále ukazují populární, zatímco protitanková puška Gorenko také ovlivňuje tyto konkurenční body na dlouhé vzdálenosti.

 • Přečtěte si více: Kdy je další událost Double XP pro Vanguard a Warzone?

. !

S úrovní

 • AX-50
 • ZRG 20 mm

Tito odstřelovači nyní dominují meta dlouhého doletu díky změnám provedenému softwarem Raven. Vyzbrojeni obrovským výkonem poškození a schopností eliminovat cíl jedinou kulkou do hlavy, to jsou ty nejlepší pušky, které chcete použít, pokud chcete lidi vybírat z dálky.

A-Tier

. Pokud jste po alternativě k odstřelovačům, kteří dominují meta, podobně jako Pelington 703 a Vanguard Kar98K nabízejí během zápasu více výzvy.

B-Tier

. Poloautomatická povaha M82 z něj činí užitečný společník k použití proti jakýmkoli blížícím se vozidlům, ale proti opozici je vysoký zpětný ráz velmi obtížné ovládat.

Nejnovější přidání typu 99 zabalí úder, ale s pomalou rychlostí zraku a nedostatkem mobility je to dobré v přestřebácích s dlouhým doletem, ale nedosáhne to, kde rychlé reakce mění rozdíl.

C-Tier

Přestože je jedním z více mobilních ostřelovačů, Dragunov je nejhorší odstřelovač, který ve Warzone použije na určitou vzdálenost. .

Tady to máte, to je náš definitivní seznam vrstev Warzone Sniper! Pro více Warzone naleznete na nejlepší pušku Warzone Assault Rifle, kterou můžete použít spolu s nejlepšími Warzone SMGS.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Call of Duty Warzone and Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. . Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.