Warzone M4 načítání nejlepší sestavení a nastavení třídy | Načtení, Warzone 2.0 M4 načítání a nejlepší sestavení třídy M4 |

Warzone 2.0 M4 načítání a nejlepší sestavení třídy M4

A pro více možnosti blízkého dosahu se opravdu nemůžete pokazit s načtením Warzone ISO 45, i když je to SMG. I když to nebude mít docela poškozený potenciál sestavení M4, budete mít devastující zbraň zblízka, která byla na vrcholu meta od doby, kdy byla zpřístupněna.

Warzone M4 načítání nejlepší sestavení a nastavení třídy

Pokud hledáte nejlepší načítání a nastavení třídy Warzone M4, jste na správném místě – zde je vše, co potřebujete vědět, abyste vytvořili stavbu.

Warzone 2 M4 Loadrout: M4 v zelené a černé camo, uložený na rozmazaný obraz mapy Warzone 2

Publikováno: 11. července 2023

Jaký je nejlepší načítání Warzone M4? Pokud jde o výběr primární zbraně v Call of Duty Battle Royale Warzone, můžete udělat mnohem horší než M4. Tato útočná puška je spolehlivá střelná zbraň, která může být vyvážena tak, aby vyhovovala boji proti blízkým čtvrtí a hasičským hasičským hasičským. Ve skutečnosti to byla stabilní zbraň volby od vydání, takže vám bude dobře sloužit s nejlepším sestavením M4.

Ale to, co vlastně dělá Warzone M4 – což je jedna z nejlepších možností útočné pušky Warzone – jedna z nejlepších Warzone zbraní celkově? Odpověď je přílohy a třída kolem ní. Níže zjistíte vše, co potřebujete vědět o obou, a jak vám tato klasická zbraň pomůže v jedné z nejlepších her Battle Royale v okolí.

Nejlepší načítání Warzone M4

Nejlepší načítání Warzone M4 je:

 • Hlaveň: Hightower 20 ″ barel
 • Čenich: Harbinger D20
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
 • Optický: AIM OP-V4
 • Časopis: 60 kulatý mag

Maso této aktualizované sestavy – se svolením „Eyeqew“ – není příliš odlišné od toho, co jsme tradičně běželi na M4.

Thumbnail YouTube

Když zkombinujete FTAC Ripper 56, připevnění čenichu Harbinger D20 a hlaveň Hightower 20 ″, díváte se na zbraň se zlepšenou přesností a kontrolou zpětného rázu, která se také zdvojnásobí v rozsahu poškození, které nabízí.

Dva hlavní body sporu jsou Optic AIM OP-V4, která se týká osobních preferencí, když si užíváme železné památky M4 a časopis výběru.

Pokud byste se vzdali optiky, načtěte se na 5.56 Munice s vysokou rychlostí. Víme, že příloha munice je trochu neobvyklá, ale to zlepšuje rychlost kulky M4 a lze jej také naladit, aby se zlepšil rozsah poškození-je to tedy oboustranně výhodná situace, pokud jde o tuto útočnou pušku.

Konečně, na frontě časopisu, Eyeqew upřednostňuje 60 kulatý mag díky z velké části za zvýšenou kapacitu pro sečení celé čety. Samozřejmě, pokud hrajete pouze sóla nebo duos, pak vám 45 kulatý mag vám bude dobře sloužit bez dalších trestů statistiky od svého velkého bratra.

A to je vše, co je k tomu, pokud jde o nastavení vaší sestavení M4. S tímto výběrem příloh budete na dobré cestě k tomu, abyste měli jeden z nejlepších dostupných načítání Warzone – a my vás vyplníme na zbytku podrobností níže.

Nejlepší nastavení třídy Warzone M4

Na rozdíl od zkušenosti s multiplayerem Call of Duty byste se měli opravdu snažit využít dvou primárních zbraní, pokud jde o bitvu Royale, jako je Warzone. Pokud jste někdo, kdo upřednostňuje tlačení do budov a s vašimi nepřáteli se blíží a dostává se k ničemu, doporučujeme si prohlédnout nejlepší načtení Warzone Lachmann.

Pokud jste však někdo, kdo se chce udržet na dálku a vybrat své soupeře z dálky, doporučujeme co nejlépe využít nejlepší načtení Warzone SP-X 80. To by vám mělo nabídnout trochu větší mobilitu než jiné odstřelovací pušky, ale v tuto chvíli zasáhnout tvrdší než Marksman Rifles.

Pokud jde o výběr vybavení této třídy, stále si myslíme. Víme, že senzor srdečního rytmu je nyní na něčem časovači výdrže baterie, ale stále je to užitečný nástroj – stačí ho používat střídmě.

Výběr balíčku této třídy je velmi omezený, vzhledem k tomu, že doporučujeme používat dvě primární zbraně. Měli byste tedy vybavit balíček Specialist Perk Specialist pro zbraně pomocí M4. To vám dá nadměrné, silné paži, pozorovatel a přeživší. Nebudete se vyhnout radarovému pingům UAV, ale budete mít jeden z nejlepších Warzone SMG, jakmile budete tlačeni. Takže existují horší věci.

Nejlepší alternativy Warzone M4

Pokud jde o nejlepší alternativy Warzone M4 právě teď, doporučujeme Warzone HCR 56 načítání. HCR je jednou z nejsilnějších zbraní ve Warzone Meta a pravděpodobně bude mít tuto pozici po nějakou dobu déle. Je to neuvěřitelně silný uchazeč ve všech rozsazích, což je perfektní alternativa M4. Jinak je načítání Warzone Taq v podobně silnou útočnou puškou, kterou byste místo toho mohli použít.

A pro více možnosti blízkého dosahu se opravdu nemůžete pokazit s načtením Warzone ISO 45, i když je to SMG. I když to nebude mít docela poškozený potenciál sestavení M4, budete mít devastující zbraň zblízka, která byla na vrcholu meta od doby, kdy byla zpřístupněna.

A to je do značné míry vše, co je k tomu, že jde o nastavení načítání Warzone M4. Pokud hledáte další útočnou pušku, najdete tu, která se zabalí trochu více úderu s nejlepším načítáním Warzone Kastov 762. Nebo, pokud hledáte něco trochu lehčího, podívejte se na nejlepší načítání Warzone Vaznev-9K zde. Pokud jde o tuto bitvu Royale.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Warzone 2.0 M4 načítání a nejlepší sestavení třídy M4

The M4 pokračuje v panování Warzone 2.0, Být populárním výběrem útočné pušky pro mnoho hráčů.

Díky svým silným základním statistikám a dostupnosti širokého připoutání je to všestranná volba ve Warzone 2.0, díky čemuž je zbraň perfektně vhodná pro téměř každou situaci.

Abychom vám ušetřili čas, když jste v Al Mazrah dostávali daby Nejlepší načítání Warzone M4 a budovat, abyste extrahovali maximum ze zbraně.

 • Jak odemknout M4 ve Warzone 2.0
 • M4 Nejlepší načítání a přílohy
 • Nejlepší sestavení třídy M4, balíček a vybavení Perk

Warzone 2.0 M4 Nejlepší načítání a přílohy

Naše tipy pro nejlepší Warzone 2.0 M4 načítání a přílohy jsou:

 • Optický: Cronen Mini Red Dot (odemknutí na FSS Hurricane LV. 2) nebo hybridní Firepoint (odemknut na Lachmann-762 LV. 14)
 • Skladem: Továrna na Corio Precio (odemkne se na M4 LV. 7)
 • Zadní přilnavost: Phantom Grip (odemkne na FSS Hurricane LV. 12)
 • Čenich: Forge-Tac Castle Comp (odemkne se na 556 Icarus LV. 10)
 • Hlaveň: Tempus Hightower 20 “Barrel (odemknutí na M4 LV. 15)

Stojí za zmínku, že pokud vlastníte vydání Vault Modern Warfare 2, budete mít přístup k plné sadě příloh M4 Platform, včetně některých výše uvedených, bez nutnosti vyrovnat jakoukoli zbraň.

The Cronen Mini Red Dot je dobrý-i když základní-volejte, které zvýší přesnost zbraně čistým a snadno použitelným pohledem na červenou tečku.

Alternativní možnost, kterou bychom doporučili, je Hybridní FirePoint, Optika, která má schopnost přepínat mezi standardní, nejlépe namontovaný reflexní pohled-podobně jako Cronen Mini Red Dot-a 4.3x-zvětšovací rozsah, který pomůže pro přirozeně vzdálenější památky, do kterých se narazíte během svého času v Al Mazrah.

Pokud se však náhodou ocitnete, že se chcete plně naklonit k těmto setkáním s delší vzdáleností, je Forge TAC Delta 4 dobrou alternativou díky své vyhrazené funkčnosti 4x zoomu.

Pro zásoby M4 jdeme s Továrna na Corio Precio, Poskytování další stability a kontroly zpětného rázu, což usnadňuje střelbu vzdálených soupeřů.

S Phantom Grip, Získáte zvýšení svého cíle rychlosti zraku a sprintu na rychlost ohně. Na druhou stranu, hrad Forge-Tac Comp pro připevnění čenichu pomáhá s kontrolou zpětného rázu a pomůže udržovat stabilní zbraň.

Pokud jde o hlaveň, Hightower 20 “barel je dobrý výkřik a zrychluje oheň zbraně a zároveň zlepšuje přesnost ohně kyčle a celkový rozsah poškození.

Pokud chcete dále experimentovat, mějte na paměti, že přílohy jsou odemčeny pomocí různých dalších zbraní ve Warzone 2.0, podobně jako v Modern Warfare 2-Například, odemknu je odemknutí všech kompatibilních zbraní Corio Re-X Pro odemknutím .50 GS pistole na úrovni 13, poté ji vyrovnává na úroveň 4.

Proto stojí za to vyzkoušet více zbraní odemknout co nejvíce příloh, a pak vyladit, jak uznáte za vhodné.

Navíc, jakmile plně vyrovnáte zbraň, získáte přístup k funkci ladění zbraní, která umožní dále, přesné vylepšení statistik zbraně prostřednictvím svých příloh – použijte ji k vylepšení zbraně konkrétněji podle vašich preferencí.

Warzone 2.0 M4 Nejlepší třída sestavení, balíček Perk a vybavení

Naše tipy pro nejlepší Warzone 2.0 M4 sekundární, balíček a vybavení Perk jsou:

 • Perk Package: Commando (odemčené na LV. 1)
 • Sekundární: X13 Auto (odemčené při x12 lv. 10)
 • Taktický: Shock Stick (odemčená na LV. 1)
 • Smrtící: Frag granát (odemčený na LV. 1)

Pro toto načítání jdeme s Balíček Commando Perk, sestávající z vychytávače, silné paže, zásobování a vysoké pohotovosti.

S nutností lovit munici během zápasů je zde Scavenger téměř nezbytným pohledem, zejména když se pohybujete směrem k středu každého kruhu a odstraníte nepřátele, protože tato potíže udělí vyzvednutí munice pro každou eliminaci.

Silná paže možná není tak nezbytná jako Scavenger, ale stále může poskytnout užitečnou zálohu, pokud jde o využití zařízení, což vám umožní nejen házet vaše smrzly a taktické granáty.

Pro bonus a konečné výhody přichází balíček Commando Perk s rychlým rukou a vysokou výstrahou.

První z nich je nejlepší naklonit se do více run-and-gun herní styl, který bude fungovat dobře, pokud se pohybujete po mapě rychle, popadnete nepřátelské vychytávací sáčky, zatímco ty druhé vás udrží v poznání jako vědět jako Když jste spatřeni jiným hráčem, pulzujte stranu obrazovky, ze které jste viděli.

The X13 Auto je možnost rychlé hanby, která může být praktickou zálohou, když potřebujete znovu načíst M4, nebo jen při přechodu v oblastech blízké čtvrtiny.

Pokud jste dosud nezasáhli požadavek na úroveň 10 na úrovni 10, abyste zbraň odemkli, pokud jste ji během beta beta odemkli, budete mít přístup k variantě „vedlejšího dopadu“, který obchází potřebu použít první X12 jako první.

Mějte však na paměti, že vzhledem k povaze Battle Royale můžete tuto možnost pistole vždy vyměnit, pokud si přejete, protože situace může vyžadovat dvojitý primární nebo více demoliční přístup.

Pokud jde o vaši taktiku, Šoková hůlka je dobrým nástrojem pro překvapivé nepřátele, ale může být také zvláště užitečný proti vozidlům, protože má schopnost je deaktivovat – celkově je to efektivní možnost přepadení netušících nepřátel.

Pokud jde o váš smrtelný granát, Frag granát je základní, ale vyzkoušená a testovaná možnost, která bude vždy stát za to vzít – spárujte ji s šokovou hůlkou k překvapivým nepřátelům, nebo ji jednoduše použijte jako nástroj k propláchnutí budov nebo poškození vozidel s malou ochranou.

Hledáte návrhy z Modern Warfare 2, které by mohly stát za točení ve Warzone 2.0? Naše stránka Modern Warfare 2 Best Guns vám může pomoci rozhodnout se, co dále vyzkoušet.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Call of Duty: Warzone 2.0 Sledujte
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

„Warzone 2“ Nejlepší načítání M4 a přílohy pro Battle Royale

vojáci stojící na okraji velkého vrtulníku

Warzone 2 je v současné době ve své druhé sezóně a nyní, když se hráči po celém světě dostali ruce, meta se začíná formovat. Právě teď existuje výběr útočných pušek, které jsou lepší než ostatní, a k překvapení nikoho, stále spolehlivý M4 je na seznamu.

 • Přečtěte si více: ‘Warzone 2.0 ‘Recenze: Tady jdeme znovu ..

Zatímco M4 je neuvěřitelná zbraň sama o sobě, dosáhne pouze svého plného potenciálu, jakmile je nastavena s nejlepšími připoutanostmi. Pak je tu úplné načítání, s nímž se můžete spárovat, včetně balíčku Perk, a taktický/smrtelný vybavení.

Zde je nejlepší přílohy, které je třeba dát na pušku M4 Assault, stejně jako několik tipů, jak jej používat. Doporučujeme také plné načítání, které můžete použít vedle zbraně, včetně toho, jakou sekundární zbraň přinese s sebou, když spadnete do Al Mazrah.

„Warzone 2“ Nejlepší přílohy M4

Začněme s nejlepšími přílohami M4, které můžete použít Warzone 2. Najdete je v níže uvedeném seznamu:

 • Hlaveň: Hightower 20 ″ barel
 • Skladem: Továrna na Corio Precio
 • Optický: Cronen Mini Red Dot
 • Pod: Xten Nexus Grip
 • Čenich: FTAC Castle Comp

Při odemčení těchto příloh si můžete všimnout, že nejste schopni maximalizovat úroveň své zbraně. Důvodem je nový systém sdíleného progrese přijímače. Chcete -li odemknout každé přílohy, budete muset vyrovnat zbraně jako M16, FTAC Recon a 556 Icarus. Vydejte se na kartu progrese a zjistěte, co potřebujete.

Tyto přílohy upřednostňují rozsah manipulace a poškození a zároveň snižují zpětný ráz. Po spatření cíle budete moci rychle střílet a začít střílet rychle a stále můžete bojovat na dosah. Toto je postavení útočné pušky, takže nejlépe funguje na středním dosahu.

Nejlepší načítání M4 pro Warzone 2 Battle Royale

M4 je skvělá zbraň, ale nevyhraje vás samostatně. Místo toho se budete chtít ujistit. Zde je nejlepší načítání pro M4 v Warzone 2:

 • Sekundární: P890
 • Taktický: Flash granát
 • Smrtící: Semtex
 • Perk Package: Přízrak

Běh s tímto nakládkem a budete se moci rychle pohybovat, ohromující nepřátele a nalepit Semtex na kempová místa. Ghost vás udrží skrytým v pozdní hře a dvojnásobek vás bude udržovat v pohybu.

Tipy na použití M4 ve Warzone 2

Zde je 5 tipů, které můžete mít na paměti při používání M4 v Warzone 2:

 • Namontujte, kde můžete stabilizovat zbraň
 • Pomocí sledování sledujte nepřátele prostřednictvím budov
 • Ghost vás skrývá před senzory UAV a srdečního rytmu
 • Vyzkoušejte M4 v jednom výstřelu, když sundáte nepřátele z dálky
 • Tato sestava funguje zblízka, pokud se držíte hip-oheň

To je nejlepší načítání pro M4 v Warzone 2. Pro více informací o hře nezapomeňte se podívat na náš průvodce, jak odemknout útočnou pušku ISO Hemlock.

Jinde v hraní her, Team Ninja údajně restartuje oba své Ninja Gaiden a Mrtvý nebo živý franšízy, se zprávami přicházejícími „co nejdříve“.