Warzone Taq v načtení Nejlepší sestavení a nastavení třídy | Načítání, nejlepší moderní válečné 2 Taq-V načítání | Shotkul skalního papíru

Nejlepší moderní válečník 2 Taq-V načtení: nejlepší nastavení třídy Taq-V a přílohy

Overkill je životně důležitý, takže můžete také přinést zbraň blízkého dosahu, jako je SMG. .

Nejlepší Warzone Taq v sestavení transformuje tuto silnou bitevní pušku na extrémně přesné načítání, které vyniká tolik v blízkém dosahu jako z dálky.

. .

Se zaměřením na přidání zvláštního poškození a efektivního rozsahu pro využití vrozeně vysoké přesnosti a kontroly zpětného rázu Taq V, vám tato budování Warzone Taq vám pomůže sekat kohokoli, kdo překročí váš pohled-ať už v poloautomatickém nebo plně- automatické režimy palby. Existuje důvod, proč právě dominuje meta Warzone jako jedné z nejlepších zbraní Warzone právě teď.

Nejlepší warzone taq v sestavení

Nejlepší Warzone Taq v Build On nabídku:

  • 18 ″ Precision-6 barel

. . Budeme to také vyladit pro stabilizaci zpětného rázu a kontrolu zpětného rázu, abychom se dostali do kopu.

. .

. . .

Nakonec plácněte na bojovou přilnavost FSS, abyste skutečně maximalizovali ovládání zpětného rázu, a jste dobří. V praxi se pokles mobility cítí zanedbatelný a pokud kombinujete Taq V s jednou z nejlepších možností Warzone SMG, která je nyní dostupná, pak mobilita stejně nebude problém.

Možná jste si také všimli nedostatku optiky v této sestavě, což je způsobeno skutečností, že Taq V má křišťálově čisté železné památky. Pokud však opravdu potřebujete, že FSS ole-V laser nebo VLK 4..

.62 Munice s vysokou rychlostí nad bojovou přilnavostí FSS.

Thumbnail YouTube

.

Overkill je životně důležitý, takže můžete také přinést zbraň blízkého dosahu, jako je SMG. .

Pokud jde o ostatní výhody, je dvojnásobný čas ideální pro manévrovatelnost ve Warzone, čímž se zvyšuje doba trvání taktické rychlosti sprintu a přikrčení. . . Tento výhoda se z nějakého důvodu používá téměř ve všech zatížení; Je těžké odmítnout velkou výhodu, kterou to poskytuje.

. Zde bychom doporučili kombinaci vrtáků a flashbangu nebo kouře v smrtelných a taktických slotech.

Nejlepší alternativy Warzone Taq v

. .

Pokud však vás unavuje BRS, ale stále vyžadují něco, co lze použít v slušném rozmezí, pak načtení Warzone Lachmann-556 je způsob, jak jít ve Warzone Season 5.

A to je nejlepší načítání Warzone Taq v a sestavte, na které se právě teď můžete dostat. . .

Aaron Down, když Aaron nestřílí prsty na nohou MW3 nebo ve Starfield Hole, zjistíte, že předstírají, že jsou v LOL Worlds v League of Legends, nebo si prožijte své dny nedělní ligy ve FC 24 (on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ Ony).

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. .

Obrázek Modern Warfare 2 ukazující zblízka vojáka zírajícího po památkách jejich zbraně

Hledáte nejlepší načítání Taq-V v Modern Warfare 2? Taq-V je jednou z mála jedinečných bitevních pušek dostupných v Call of Duty: Modern Warfare 2. Battle Rifles v MW2 nesmí ignorovat bitevní pušky, které jsou kategorizovány podle jejich vysoce semiautoativního zastavení a nepřesného, ​​ale výkonného plného auto režimu, nelze ignorovat.

Taq-V je jednou z nejlepších bitevních pušek v moderní válce 2 a v této příručce vám ukážeme, jak co nejlépe využít tuto mocnou pušku. .

Poznámka: Pokud chcete začít používat tuto pušku, podívejte se na náš rychlý průvodce, jak odemknout Taq-V v Modern Warfare 2!

Detail bitvy TAQ-V v obrazovce Modern Warfare 2 Gunsmith

Vrt-490 na podtrhu, aby se drasticky snížila a okamžitě se houpala.

To stále trochu zpomaluje statistiky manipulace se zbraněmi, proto jsme je vyváželi , Laser, který je viditelný pouze během reklam a který zlepšuje reklamy TAQ-V a časy sprintu k požáru zpět na přijatelné úrovně-s přidaným bonusem dalšího klesajícího nečinného výstupu.

! A získáte ještě hladší zpětný ráz a další zaměření na stabilitu. . Nakonec přidejte optiku podle vašeho výběru. Rádi používáme SZ Holotherm .

. Expedite 12 je silná brokovnice, která vám dává extrémní sílu v ultra-uzavřeném rozsahu. .

Kromě standardu Přezbrojení Perk, který je nutný, pokud chcete vzít dvě primární zbraně do bitvy, stále máte zbývají tři sloty, které můžete naplnit nejlepšími výhodami v moderní válce 2. Pro toto konkrétní nastavení třídy Taq-V bychom doporučili vyzvednout . Poté náš oblíbený bonus a konečné výhody používat s Taq-V jsou Chladnokrevný, Ptačí oko, který rozšiřuje pohled na svůj vlastní radar a poskytuje vám větší povědomí o nepřátelských pozicích.

Zkombinujte to vše s jednoduchým a Flashbang .

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

S ohledem na všechny výše uvedené volby skončí s velmi silným načítáním Taq-V, který má dostatek ovládání zpětného zpětného rázu, aby se po nepříteli s lehkostí po nepříteli dolů nepřítele. Podívejte se, kde se Taq-V řadí v našem seznamu Modern Warfare 2 Best Guns Tier, a poté si přečtěte další špičkové zbraně, jako je M4, Signal 50 nebo FSS Hurricane. Alternativně se můžete připravit na příchod otevřenějšího bojiště s nadcházejícím Warzone 2.0 Datum vydání.

. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

. .

  • Aktivision následovat
  • Blockbuster následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

.

. .