Woods – RE3MR, Escape z Tarkov Woods Map Extraction Points – Player Assist | Herní průvodce a průchody

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Zmíněno pouze proto, že existuje. Jako extrakt vyžadující PMC i SCAV hráče, aby se navzájem nestříleni na dohled, je pravděpodobnost, že vás tuto extrakci skutečně používá.

LES

Klepněte pravým tlačítkem myši na odkaz a stiskněte „Uložit odkaz jako“ a uložte tuto mapu na počítači.

ČISTÝ

Woodscleanre3MR3840.PNG – 15.8 MB
Klepněte pravým tlačítkem myši na odkaz a stiskněte „Uložit odkaz jako“ a uložte tuto mapu na počítači.

Před použitím některého z mých souborů PSD se prosím ujistěte, že jste si tuto stránku přečetli.

Obrázky map s vyšším rozlišením. 7680x5178px.

Tip: Pokud po otevření na webu dvakrát kliknete na mapě, přiblížíte se.

Útěk z Tarkov Woods Green Building

ChangeLog

26. května 2023 verze 1.4

 • Název změna extraktu SCAV „Old Station“ na „Old Railway Depot“.

4. března 2023 Verze 1.3

 • Odstranění umění Midjourney na pozadí.
  -Když jsem vytvořil tuto mapu. Služba generování AI AI byla tehdy relativně nová a já jsem naivně předpokládal, že datový soubor používaný Midjourney byl kurátor & cc0 (žádná práva vyhrazena). Nyní je zřejmé, že tomu tak nebylo, protože proti nim existuje žaloba ve třídě pro vážná porušení autorských práv. Silně se mi nelíbí používání práce jiných lidí chráněných autorskými právy bez jejich výslovného svolení, takže jsem se rozhodl odstranit vše týkající se jejich služby.

24. srpna 2022 verze 1.2

 • Název změna extraktu PMC „RUAF zátaras“ na „Ruaf Gate“.

15. srpna 2022 verze 1.1

 • Odstranění extraktu „okraj vody“.
 • Úpravy treeline na jihozápad poblíž Silencer House.
 • Přidáno Hideyhole Scav Things na horu.
 • Úpravy minového pole na jihozápad poblíž pylonů.
 • Úpravy minového pole v táboře USEC.
 • Přidány značky minového pole Dálného východu.
 • Přidány odstřelovací značky poblíž East Beach.
 • Přidán odstřelovací značka na výtahu ve vozidle.
 • Přidán chybějící stan poblíž letadla.
 • Přidán chybějící stan poblíž Silencer House.
 • Odstraněné značky SCAV z zničené vesnice.
 • Odstraněná značka SCAV poblíž ZB-016.
 • Odstraněné značky SCAV ze staré stanice.
 • Opravená legenda PMC Spawn ikona je špatná barva.
 • Změněno „Severní zátaras“ na „Severní záložník UNS“.
 • Nahradila texturu trávy texturou písku na minovém táboře USEC.

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Je snadné se otočit v Tarkovu a zároveň se vydat na extrakci, zejména pokud všechno vypadá stejně.

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Zde je seznam všech míst, která můžete použít k útěku na mapě Woods.

Escape z Tarkov Woods Extraction Point – Místa

PMC i SCAV

Un prodley/okraj

Hlavní extrakce pro lesy, jedna na obou stranách mapy.

Pro západní stranu je záložník OSN, přímo na konci silnice na této straně.

Na východní straně je extrakce okrajů. Je to dostatečně velká oblast, do které se jednoduše pustíte, pokud nemůžete bezpečně sledovat cestu až do konce. Dokud budete dostatečně blízko k severovýchodní zdi, pravděpodobně narazíte na polohu extraktu.

Ruaf zátaras

Na severozápadní straně, blíže k pobřeží jezera, je vidlička na silnici. Po dlouhé cestě vás zavede do záznaku UNS a krátká cesta vede přímo k jiné silniční bráně. Tato extrakce je k dispozici pouze tehdy, když je poblíž zelená světla.

South V-Ex

Další výňatek z vozidla, jako je extrak na celních úřadech. Funguje to pro všechny hráče, když je k dispozici, ale vyžaduje malý poplatek 3000 rublů, abyste se dostali ven. Buďte opatrní, protože extrakce trvá celou minutu, než vám umožní odejít.

Ve chvíli, kdy první člověk předá peníze, začíná časovač. Naštěstí je v nedaleké řadě velkých keřů, ale riziko je stále poměrně vysoké.

ZB-014

Bunker blízko stěny na východní straně, vyžadující otevření klíče. I když je k dispozici jak PMC, tak SCAV, je nepravděpodobné, že skončí s požadovaným klíčem ve svém inventáři jako SCAV. K dispozici pouze tehdy, pokud je na zemi zelená vzplanutí.

Tovární brána

Zmíněno pouze proto, že existuje. Jako extrakt vyžadující PMC i SCAV hráče, aby se navzájem nestříleni na dohled, je pravděpodobnost, že vás tuto extrakci skutečně používá.

EFT Woods PMC pouze extrakční body

Cliff Descent

Tento extrakt se nachází poblíž Lookout Rock na jižním konci mapy a vyžaduje, abyste ve svém inventáři měli výběr červeného rebelů a paracord. Navíc nemůžete extrahovat, pokud máte na sobě obrněnou vestu, takže ji budete muset buď upustit.

Toto je obvykle nejbezpečnější cesta z lesa, pokud máte nástroje k vystoupení.

ZB-016

Stejně jako druhý extrakt z bunkru je ZB-016 otevřený pouze tehdy, když jsou kolem oblasti zelené světlice. Na rozdíl od ZB-104 však tento bunkr nevyžaduje klíč k dosažení extraktu.

EFT Woods SCAV pouze extrakční body

O okraji vody

Poblíž extraktu na okraj, ale blíže k pobřeží. Mírně bližší alternativa k extraktu z okrajů, pokud to získáte jako možnost.

SCAV HOUSE

Vstup do domu SCAV je další extrakt. Protože existuje kryt ze všech stran, je to obvykle docela bezpečné, pokud jste nedostali aggro SCAV mimo dům.

East Gate

Blízko kontrolního bodu na východní straně mapy je vidlička na silnici. Jedna vidlička vede k bráně s některými křížovými křídly na ně. Toto umístění je třetím extraktem na této straně mapy.

Místo mrtvého muže/loď:

Pokud sledujete východní pobřeží jezera, narazíte na malý doku s řadou hornin těsně za ním. Dok je umístění extrakce lodi a těsně za druhou stranou skal je extrakce mrtvého muže.

Mountain Stash

Na stejném místě jako extrakce útesu pro PMC je extrakcí pro SCAV. Naštěstí to nevyžaduje SCAV, aby také splnil stejné požadavky na extrakt PMC.

Západní hranice

Pokud sledujete hraniční zeď mapy, míří na západ, najdete roli ve zdi, která není zcela spojena se zbytkem hraniční zdi a je uvnitř mapy. Toto je umístění extrakce západních hranic.

Stará stanice

Poslední extrakt SCAV na seznamu. Nachází se na západním okraji mapy, kousek od kontrolního bodu OSN.

Severní záruba UN

Un zárazovní lesy

Pokud potřebujete další pomoc s únikem z Tarkova, nezapomeňte se podívat na naše další průvodce. Pokud zemřete, budete se muset vrátit do Jaegerova tábora při dalším nájezdu a znovu získat dopis, dokud se vám podaří extrahovat dopisem a předat jej mechanikovi. Pokud nemáte žádný z těchto extraktů, budete muset jít na opačný konec mapy, abyste mohli vydat extrakt z okrajů.

Un zárazovní lesy

Pokud máte štěstí, že byste mohli mít nedaleký výpis z zátarasu UNS nebo Ruaf, oba jsou na východ od tábora na obou koncích silnice. To lze provést zabitím SCAV nebo dvou a rabováním je. Abyste nedostali běh, musíte být v nájezdu asi 10 minut nebo musíte vydělat kolem 600 xp. Nyní, když máte dopis, stačí přežít nálet a nedostatek průchodu. Položka je na straně klienta, takže se můžete spojit se skupinou kamarádů, kteří jsou na úkolu a každý z vás může dopis chytit v prvním běhu. Jakmile najdete špičku havárie letadla, budete chtít podívat se na jihovýchod z jeho špičky a měli byste vidět stojan jelenů ve stromech.Īt základnu jelenového stojanu, měli byste vidět bílou obálku, kterou si můžete vyzvednout. Zatímco hledáte malý stojan na dřevěný jelen, bude trochu snazší hledat havárii letadla, která je poblíž. Jakmile víte, kde jste, budete se chtít vydat do jihovýchodního rohu mapy. Un zárazovní výtah na lesích naproti zátarasu Ruaf. Pokračujte ve vedení jeho architektonické chlení na používání dřeva ve svých projektech. První věc, kterou budete muset udělat, když naložíte do lesa, je zjistit, kde jste na mapě. Piranhas Patreon Patreon Piranhatv Piranhas Twitch & Tarkov Wiki Piranha. lidského stanoviště, které se shodují s světovým dnem stanoviště un-habitats. Jaeger’s Camp Location in Escape z Tarkov ukazující nový odchod na Woods ‘Northern Un Unclock’ pomocí kompasu.Děkujeme, že jste sledovali, nezapomeňte se přihlásit k odběru dalšího budoucího obsahu a opustit th. I když nemůžeme pomoci s vybavením, můžeme jít tam, kde budete muset najít Jaegerův tábor v útěku z Tarkov.

Un zárazovní lesy

Protože se jedná o časný herní úkol, hráči, kteří to budou vzít, nebudou mít skvělé vybavení a nebudou vědět, kam jít.

Un zárazovní lesy

Při cestování po silnici, která spojuje extrakt Un UNS záložku a RUAF. I když to vypadá jako jednoduchý úkol, je třeba zvážit několik věcí, které musíte zvážit. Pohřbená poloha mezipaměti hlavně na mezipaměti Woods pod stromem vlevo. Vypadá to jako jednoduché hledání úniku z Tarkova, stačí jít do Jaegerova tábora a získat z něj dopis, poté opustit nálet poté, co se vám podaří najít. Úvod je jedním z prvních úkolů, ke kterým získáte přístup v útěku z Tarkov.