Zakázané/adresářové výpis odepřen (chyba 403) | Rand, nejlepší mobilní válečné hry 2023 | Taktika kapes

Nejlepší mobilní válečné hry 2023

Pokud jste fanouškem dlouhodobých strategických her, pak by pro vás mohla být nadvláda 1. Podobně jako Konflikt národů: WW3, vaše bitva se hraje na globální scéně, když bojujete proti 83 hráčům v reálném čase, pomalu provádí pokroky a získává pozemek. Supremacy 1 je zdarma, napříč platformami a lze ji také hrát ve vašem webovém prohlížeči, což z něj činí docela dostupnou válečnou hru.

Zakázané/adresářové výpisy odepřeny (chyba 403)

Nemáte povolení k prohlížení této položky. Někdy se tato chyba objeví, když byla webová adresa („URL“ nebo „URI“) náhodně zkrácena. .

Níže uvedené zdroje mohou být také užitečné:

Prohledejte web Rand

 • Přečtěte si o Randově nejnovějším výzkumu a poznatcích o Randu.org

Další pomoc

Zašlete nám své komentáře nebo dotazy ohledně tohoto webu pomocí našeho formuláře zpětné vazby.

Informace o webu

 • O tomto webu
 • Mapa webu
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Pravidla a podmínky
 • E-mailem
 • Tisk
 • Sdílet na Facebooku
 • Sdílejte na Twitteru
 • Sdílejte na LinkedIn

O

Rand Corporation je výzkumná organizace, která vyvíjí řešení problémů veřejné politiky, aby pomohla komunitám po celém světě bezpečnějším a bezpečnějším, zdravějším a prosperujícím. .

 • HISTORIE RAND
 • Vedení lidí
 • Santa Monica, CA
 • Washington DC
 • Pittsburgh, PA
 • Boston, MA
 • Brusel, buď
 • Canberra, AU

Připojit

Mám zájem o

 • Práce na Rand
 • Mediální zdroje
 • Kongresové zdroje
 • Podpora Randa
 • Asociace absolventů

Následovat

 • Rand Corporation na Facebooku
 • Rand Corporation na Twitteru
 • Rand Corporation on LinkedIn
 • Rand Corporation na YouTube

Přihlaste se k odběru zpravodaje pro politické proudy pro poznatky o RAND o otázkách, na kterých záleží nejvíce.

Zůstaňte informováni

Randové politické proudy

Získejte aktualizace od Randa doručeného přímo do vaší doručené pošty.

Zdroje

 • Multimédia
 • Nejnovější zprávy
 • Rand Classics

Nejlepší mobilní válečné hry 2023

Pokud hledáte něco nového k hraní, máme vás zakryté seznamem nejlepších mobilních válečných her na iPhone a Android.

Publikováno: 17. července 2023

Váš počítač není jediným místem k nalezení dobrých válečných her. Spousta Nejlepší mobilní válečné hry Jsou drahokamy skryty v očích a přizpůsobují se konfliktům starověkého světa, vojenské historie a moderní války. .

Vybaveno nejnovější technologií v oblasti vypořádání s bažinou jsme byli schopni spojit crackovou skupinu některých z nejlepších mobilních válečných her, které jsou v současné době k dispozici na Androidu a iOS. Pokud chcete upgradovat svůj zážitek na cestách, podívejte se na našeho nejlepšího přenosného průvodce herními konzolemi pro všechny nejnovější a největší.

Nejlepší mobilní válečné hry jsou:

Existují spoustu skvělých strategických válečných her na mobilu a nadvláda 1914 patří mezi nejlepší. . Vždy si myslel, že by určitou zemi měla učinit různá rozhodnutí? To je vaše šance vidět, jak by se mohli dokázat.

Budete hrát proti obrovskému výběru jiných hráčů, z nichž všichni se budou snažit zajistit vítězství svého národa. ? Chcete posílit své vojenské síly? Nebo si možná myslíte, že je rozumné zvýšit vaši ekonomiku? Ať už se rozhodnete udělat cokoli, může mít dopad na výsledek války a protože hry budou trvat týdny nebo dokonce měsíce (v reálném životě), dává vám skvělou příležitost ohýbat vaše strategické svaly.

Call of War: Druhá světová válka

. Které dáváte přednost. .

Vyberete si jeden z deseti národů, které si můžete hrát, a pak se přesně rozhodnete, jak se tato země naviguje válkou. Vzhledem k tomu, že jedna hra bude trvat týdny, nebo pravděpodobně dokonce měsíce (stejně jako nadvláda 1914), brzy se ocitnete, že se v ní opravdu chytíte, dychtí po dokončení školy nebo práce, abyste viděli, jak věci postupují.

Konflikt národů: 3. světová válka

Tato dlouhodobá strategická hra vás vidí hrát proti až 100 hráčům z celého světa v zápase, který může poslední týdny, a někdy dokonce až měsíc, protože pomalu budujete svou sílu a eliminujete ostatní hráče. Je to strategická hra zdarma se slušnou hloubkou, kterou lze dokonce přehrát prostřednictvím vašeho webového prohlížeče. Další myšlenky na hru najdete v našem konfliktu národů: recenze světové války.

Nejlepší mobilní válečné hry: Warpath. Obrázek ukazuje bojiště poseté tanky a vojáky

WarPath je strategická hra Alt-History WW2, kde musíte ovládat různé letecké a pozemní jednotky napříč známými bojištěmi, včetně východní fronty a pláží Normandie. Začínáme jen s malou milicí, brzy zvýšíte svou armádu a sílu ve snaze sundat obávanou havraní frakci. .

I když to nemusí odpovídat tradiční definici „válečné hry“, společnost Heroes je přesto jednou z nejlepších zkušeností s WW2 RTS za posledních dvacet let a konečně je to na Androidu a iOS. . Místa je to stále trochu chmurné, ale stále hraje velmi dobře. Další informace naleznete v naší recenzi naší společnosti Heroes.

Nejlepší mobilní válečné hry: Pacific Fire. Obrázek ukazuje strategické mapy pevniny u moře

Pacifický oheň

Opravdu nové položky do této kategorie jsou vzácné, ale naštěstí nám rok 2019 dal skutečný nezávislý drahokam, který k tomuto seznamu přidal. . Nabízí spousta scénářů, které zobrazují obě strany konfliktu, a je vaší prací co nejlépe využít země, moře a letecké prostředky, které máte k dispozici, abyste mohli zachytit a zabezpečit své cíle.

. Obzvláště přesvědčivé je, že používá formát založený na tahu „Wego“, kde jsou všechny příkazy otočení vyřešeny současně. Toto je skvělá válečná hra dostupná za skvělou cenu. Podívejte se na naši recenzi Pacific Fire Review pro více informací.

. . Opravdu, je to taktická hra na úrovni skupiny, která zahrnuje die-rolls a akční karty, ale také pečlivé využití schopností vašich jednotek a okolního terénu.

. . Za 14 $..50) Je to určitě jedna z dražších her, ale pokud chcete něco masitého, ale přenosné, stojí to za to náklady. .

Nejlepší mobilní válečné hry: Války po celém světě. Obrázek ukazuje mapu části Anglie, přičemž hráč drží několik karet, které představují možnosti

Války po celém světě představují univerzální převzetí systému válečných her, řeší řadu scénářů a nastavení z celé historie. .

. . Základní hra je dodávána pouze s tutoriálem a jedním dalším scénářem -proto levná cena -ale zatím žádná z levných nabídek scénářů nezklamala. .

Nejlepší mobilní válečné hry: Vietnam

Vietnam ’65

. . .

Vývojář provedl následnou hru Afghánistán11, která je také opravdu dobrá a pokrývá události po válce v roce 2001 v Afghánistánu. Při pokusu o vybudování „srdcí a myslí“ místní populace máte na starosti americké síly, přičemž se také zabýváte povstalci sponzorovanými Talibanem. . .

Nejlepší mobilní válečné hry: Panzer Corps. Obrázek ukazuje mapu s různými vojenskými jednotkami rozloženými přes ITT

Panzer Corps

Tato válečná hra je často považována za „duchovní nástupce“ divoce úspěšné série z devadesátých let, Panzer General. Panzer Corps je hra na světelnou úroveň světelné úrovně WW2, která vám umožňuje hrát řadu propojených scénářů, ve kterých vaše síly upgradují v průběhu času prostřednictvím asi 800 typů jednotlivců. Výzvou je převzít konkrétní cíl v časovém limitu, a zároveň si zachovat vaši sílu. Pravděpodobně to však není dobrá volba pro každého, kdo má větší zájem o skutečné simulaci nebo bitvy specifické pro danou objednávku.

Carrier Battles 4 Guadalcanal

. Vynikající AI, snadné rozhraní a dostupnost, kombinovaná s jeho realismem a věrohodností, z něj činí nutností, pokud máte nějaký vágní zájem o námořní operace. Nejvíc ze všeho milujeme, jak tato hra nevyshromáždí čas, aby vás čelila s náročnými rozhodnutími, a zároveň vás vrhá do tlustého.

.

Nejlepší mobilní válečné hry: Jeďte na Moskvě. Obrázek ukazuje mapu ruské krajiny, což naznačuje, kde se nacházejí tanky

Jeďte na Moskvě

. . Drive je válečná hra, která vás udržuje na propasti a snaží se zjistit, zda je vhodný čas tlačit dopředu, nebo se vrátit zpět.

Výsledek je určen vaší dovedností při správném posuzování těchto okamžiků. Realistická, napjatá a přístupná, to je skutečně nejúžasnější hra.

Nejlepší mobilní válečné hry: John Tiller

Moderní kampaně Johna Tillera

Jedná se o sérii čtyř her na operační úrovni, které pokrývají arabsko-izraelské války, hypotetickou studenou válku v Německu 80. let a Quang Tri ofenzíva v roce 1972. Tyto hry poskytují podrobný řádek bitvy, velkou mlhu války a realistický taktický bojový prvek. Základní systém je však sice datován, AI není skvělá a zážitek neposkytuje zvláště věrohodnou simulaci příkazu, pokud na vás záleží.

Pokud se vám nelíbí nekonečná rozbalovací nabídky, tyto hry nebudou pro vás; Dostupnost zde není klíčovou silou.

 • Moderní kampaně: Missoas ´67

Nejlepší mobilní válečné hry: John Tiller

Bitvy občanské války Johna Tillera

Na různých výkladech je tuna bitevních her v občanské válce a většina z nich je úplná ztráta času z pohledu válečných her. .

Stejně jako moderní kampaně je však základní systém datován a celková simulace příkazového zážitku se necítí správně. Budete se tlačit, abyste našli lepší hardcore taktickou válečnou hru a s 11 hrami v seriálu budete muset hrát spoustu.

 • Bitvy občanské války
 • Bitva o Antietam
 • Bitva o Shiloh
 • Bitva u Chancellorsville
 • Bitva o Korint
 • Kampaň Petersburg
 • Bitva o Franklin

. Všechny stojí za to se odhlásit a některé jsou dokonce zdarma! Nezapomeňte také zkontrolovat náš seznam nejlepších mobilních strategických her, pokud chcete něco obecnějšího než válečné hry.

Série konfliktů Joni Nuutinen

. Hlavní věc na těchto válečných hrách je, že jsou velmi přístupné a je to pravděpodobně hlavní důvod jejich úspěchu, stejně jako jejich rozumné ceny a efektivní design. Na druhou stranu tyto hry nevypadají zvlášť skvěle; Všechny jsou z vizuálního hlediska docela podobné. .

. Také pokud si užijete hry založené na dlaždicích, určitě si užijete náš průvodce pro nejlepší digitální deskové hry na mobilu.

Nejlepší mobilní válečné hry: Supremacy 1. Obrázek ukazuje, jak se tank valí

Nadřazenost 1

. . Supremacy 1 je zdarma, napříč platformami a lze ji také hrát ve vašem webovém prohlížeči, což z něj činí docela dostupnou válečnou hru.

A to jsou všechny nejlepší mobilní válečné hry, které máme! ! .

Více z kapesní taktiky

Kapesní taktika Vaše cíl pro všechny věci mobilní, Nintendo Switch a Roblox. . ?