Zakladatel S Pack – Oficiální Wiki MapleStory 2, Maple Story 2 Founders Pack Reveated

Packy zakladatelů Maple Story 2

  • (3) 30denní členství v Premium Clubu
  • Emote oranžové houby

MapleStory 2 Wiki

Vítejte v wiki MapleStory 2! Zvažte prosím pomoc a přispějte na váš čas na zlepšení wiki, děkuji!

Nemáte účet?

MapleStory 2 Wiki

Balíček zakladatele

Zakladatel

Balíček zakladatele je balíček dostupný ke koupi a udělí náskok do budoucích vydání na Maple Story 2. Obsahuje exkluzivní položky zakladatele, které přicházejí s přístupem k uzavřené beta 2. Obsah balíčku však nebude distribuován až do oficiálního spuštění. Pouze 20 000 zakladatelů bude prodáno od 17. července 2018 8:00 a bude k dispozici pouze během uzavřené beta 2 období.

Hráči, kteří si koupí balení zakladatele, dostanou příležitost rezervovat si svůj preferovaný název postavy na jednom serveru. Jeden (1) balíček zakladatele lze zakoupit pouze na účet a je nepřenosné.

20. července byl balíček zakladatele vyprodán po celou dobu uzavřené beta 2. 1. srpna byla zakladatelka balení (bez uzavřeného přístupu beta) zpět v prodeji spolu s oznámením rezervace názvu postavy. Rezervace začínají 14. srpna.

Obsah

  • 1 balíček průzkumníků
  • 2 Master Package
  • 3 legendární balíček
  • 4 média

Balíček Explorer []

Balíček Explorer

Přes 40 $ obsahu za cenu 24 $.99 USD!

Master Package []

Hlavní balíček

Přes 100 $ obsahu za cenu 59 $.99 USD!

Legendární balíček []

Přes 200 $ obsahu za cenu 99 $.99 USD!

  • (3) 30denní členství v Premium Clubu
  • Emote oranžové houby

Packy zakladatelů Maple Story 2

Nexon odhalil své plány na balíčky zakladatelů Maple Story 2 v blogu svého nejnovějšího producenta a vypadají docela dobře.

Budou tam tři úrovně, balíček Průzkumníka za 24 $.99, hlavní balíček za 59 $.99 a legendární balíček za 99 $.99

MS2FounderPackage

Od 17. července a Nexonovi bude mít omezenou událost „předprodeje“ pro balíčky zakladatelů Maple Story 2 a říká, že „tyto balíčky před prodejem budou mít stejný obsah jako balíčky zakladatele, které budou prodány před oficiálním spuštěním, ale jako jako jako Zvláštní další bonus Všechny balíčky před prodejem také přicházejí se zaručený přístup k uzavřené beta 2.“

Náhled balení

Jsem docela ohromen, že balíček nejnižší úrovně zahrnuje Mount jako u většiny zakladatelů balíčků pro hry, musíte jít o několik úrovní nad základní, abyste získali cokoli zvlášť významného.

A jakou slavnou horu to také vypadá. Hrdý a Pancy Prismatic Harmony Unicorn

Vstupte na hlavní úroveň a budete moci ve stylu rozšiřovat své věci pomocí outfit Golden Ribbon Outfit

A pro opravdu legendární mezi vámi si užijte tuto báječně rozkvetlou emotu oranžové houby

Další podrobnosti přijde

Balíčky zakladatelů Maple Story 2 ještě nejsou dokončeny, ale Nexon říká, že pro nás budou mít všechny podrobnosti, když budou žít na omezenou předprodejní akci 17. července.

Jsem docela medializován, abych vlastnil jednorožec, ale nejsem si jistý, jak se cítím o jiné hře s možností předplatného „Premium“. Jaké jsou vaše myšlenky? Těšíte se na druhou uzavřenou beta BETA MS2? Budete hrdě na koni na svém prizmatickém harmonii jednorožec v bitvě? Je vám to jedno? Zanechte komentář níže nebo podívejte se na server Mmobyte Discord, abyste se připojili k diskusi.

Vyhrajte jeden z 50 balíčků zakladatele MapleStory 2 na oslavu expanze skybound!

MapleStory 2

Zlaté houby se usmívají a rakety jsou připraveny na misi přes vesmír MapleStory. Víš co to znamená? Pravděpodobně ne – tak vám řekneme. Je čas na expanzi Skybound pro MapleStory 2. Dnes se to rozprostírá přes Cutesy Free MMORPG.

Expanze skybound přináší vysoce očekávanou duši
Třída Binder, nová oblast Sky Fortress a režim PVP, který najdete v aréně 1v1 Maple. Nyní existují také normální nájezdy na chaos, takže kdokoli, kdo si nemůže přijmout tvrdé nálety. A nenechte si ujít akci SkyBound Celebration, protože dává jakýmkoli hráčům na úrovni deset a nad spoustou podpory a předmětů, jakmile se přihlásíte.

Oslavujeme příchod této expanze MapleStory 2 svým vlastním způsobem. Jo, hostujeme prozradí. Máme 50 balíček zakladatele na chytání, takže se ujistěte, že vstoupíte do soutěže ve spodní části této stránky. Jedná se konkrétně o průzkumné balíčky, které mají hodnotu 40 USD, a dávají vám 30 dní prémie, známku zakladatelského klobouku, značku zakladatele Regalia, Prismatic Harmony Unicorn a 2 000 Blue Merets.

Zní to dobře, správně? Než se dostaneme do prozradí, podívejte se na video níže a uvidíte vše, co je zahrnuto v nové expanzi Skybound. Je to epické.

V tu chvíli, abyste vstoupili do této soutěže a vyhráli balíček zakladatele MapleStory 2, musíte použít níže uvedený widget. Každá akce, kterou dokončíte, stojí za jeden vstup do prozradí, s více akcí, které dokončíte, zvyšujete své šance na vítězství.

Budeme také potřebovat vaši e -mailovou adresu, abychom vám mohli poslat kód po vítězství – neposíláme vám spam, slibujeme. Před zadáním si prosím přečtěte naše smluvní podmínky.

Když jste tady, dejte nám podobně na stránce PCGamesn Facebook nebo nás sledujte na Twitteru a my vás budeme informovat o všech našich budoucích dárcích.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.