Zaostávání v Azure Span – Blue Tracker, It Me nebo Azure Span? Hráči wow frustrovaní hrami na přestávce Dragonflight Zone – dot eSports

Jsem to já nebo rozpětí Azure? Hráči wow frustrovaní z hry Dragonflight Zone Lag

Kromě toho se zóna plní s hráči, kdykoli se objeví komunitní svátek World World Quest. To znamená, že zpoždění je s největší pravděpodobností kombinací lidí, kteří se vrhají na rozpětí Azure, aby dokončili tento světový úkol a obhospodařovali si pověst se shromážděním kobaltu.

Zaostávat v azurovém rozpětí

S rozpětím Azure je zjevně něco špatného, ​​které způsobuje strašně zpoždění, zatímco jiné 3 zóny Dragonflight jsou v pořádku. Na Zul’jin-Us to trvá asi 3 dny, ale slyšel jsem, že pro tento server není jedinečný.

Je to patrné horší během špičkových hodin, takže mám podezření, že má něco společného s počtem hráčů. Má všechny vlastnosti těžké latence serveru (pomalé volání zpět na server pro věci, jako je rabování atd.).

Nejsem inženýr, ale mám podezření, že je to výsledek sestavy kobaltu a síly Anima v tomto regionu. Protože tento zástupce nabízí prsten 382, ​​tuny hráčů tam brousí a interagují s těmito anima Power Orbs. Nějaké kladivové serveru? Mohlo by mít také něco společného s polévkovou událostí, ale zpoždění pokračuje, i když událost není nahoře.

Je to dost špatné, že se záměrně vyhýbám této zóně, dokud není opravena. Dokončil jsem každou postranní úkol na všech 3 ostatních zónách, ale stále čekám, až se vrátím do rozpětí Azure.

Doufejme, že bychom mohli získat nějakou komunikaci o tom, co se děje v této zóně, a co lze očekávat, pokud jde o opravu?

Jsem to já nebo rozpětí Azure? Hráči wow frustrovaní z hry Dragonflight Zone Lag

Když porovnáme Dragonflight’s Vydání v listopadu. 28 se spuštěním předchozích Svět války expanze, to bylo hladké plachtění. Jak již bylo řečeno, hráči stále zažívají chyby a problémy s výkonem, zejména v Azure Span.

Od vydání byla třetí zóna ostrova dračích, Azure rozpětí, pro mnoho z nich Svět války Komunita, s hráči, kteří si stěžují na oficiálních fórech Blizzard, Reddit a Twitter.

Protože z Blizzardu stále neexistuje žádné oficiální prohlášení, hráči začali spekulovat z přesných důvodů tohoto zpoždění. V současné době se věří, že masové zpoždění je způsobeno sestavou kobaltu. Sestava kobaltu je frakce umístěná v azurovém rozpětí, která má vlastní dílčí zónu.

Při vybavení na chov s touto sub-faktorem získáte divoké síly a bonusy, které v podstatě fungují jako Anima Powers od Torghast. Servery Blizzard musí, kromě pravidelného shardingu a vrstvení, zónu pro každého hráče pomocí síly Wild Arcana v zóně.

Kromě toho se zóna plní s hráči, kdykoli se objeví komunitní svátek World World Quest. To znamená, že zpoždění je s největší pravděpodobností kombinací lidí, kteří se vrhají na rozpětí Azure, aby dokončili tento světový úkol a obhospodařovali si pověst se shromážděním kobaltu.

Doufejme, že Blizzard se v blízké budoucnosti zabývá tímto přetrvávajícím a zlomovým zpožděním, protože hra je během doby špičkového serveru téměř nehraditelná.

Vedení štábu a World of Warcraft. Izabela má dlouhou historii s psaním a hrami jako World of Warcraft, League of Legends, Fortnite a The Sims. Než našel svůj domov v Dot Esports v roce 2021, byla Izabela učitelem angličtiny a nezávislým pracovníkem v Hotspawn, Ggrecon a Gamerranx. Ve svém volném čase najdete její psaní románů, putování azeroth nebo inting na Summonerově trhu.

WOW Blizzard na Azure Span Lag a možné opravy

Personál

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Personál

Obrázek kredit: Magdalena.
Blizzard šel do nadcházejících změn mnichů Mistweaver pro 10.2, když se zabývají zpětnou vazbou hráče a představují, jaké jsou jejich plány pro specifikaci. Ponoří se do nové sady vrstvy, konkrétně vyloučí poškození.
Mistweaver (zdroj)
Ahoj Mistweavers!
Máme několik aktualizací naplánovaných pro strážce snu a rádi bychom zde sdíleli některé z našich myšlenek.
Aktualizace obrannosti a léčení elixíru
Mistweaver je skrytější, než bychom chtěli, zejména pro léčitele založeného na melee a jeho obranná sada nástrojů je založena hlavně na aktivním používání kouzel. Nemáme pocit, že je vhodné požádat Mistweavers, aby aktivně spravovali téměř každou část své obranné soupravy, aby hráli na nejvyšší úrovni, takže chceme prozkoumat pasivitu pro uzdravení Elixir.
Souhlasíme také, že existuje prostor pro zlepšení se současným aktualizovaným pasivním designem a hráči mohou očekávat aktualizace v nadcházejících sestavách PTR, které mají poskytnout hodnotu, zatímco není nutný nízký zdravotní účinek.
Tato pasivní aktualizace nám také dává prostor pro provedení úprav bez namáhání klíčového vazebného prostoru k určitému osobnímu obrannému prvku sady nástrojů Mistweavera, který se v současné době používá – jmenovitě vyloučit poškození.
Vyloučit poškození
Bylo provedeno několik změn, které vyloučily poškození, aby se zvýšila jeho životaschopnost pro Mistweaver a plně ji integrovala do soupravy. Nejedná se o off-globální možnost, jako je léčení Elixír, takže to může být mnohem působivější a zároveň snižovat celkový APM potřebný k optimálně hraní Mistweaver v napjatých okamžicích. Je to trochu kompromis, ale doufáme, že celkový pocit je jako uzdravení elixíru, ale punchier. Kromě toho bude odstraněna uklidňující mlha pro vyloučení.
Také si myslíme, že to může pomoci třídnímu talentovanému stromu cítit se uspokojivěji se projít, protože vyloučení škodlivé talenty bude spíše lákavou možností. Doufejme, že tyto aktualizace v celkovém stavu pomohou Mistweaver defenzivně a zároveň je uspokojivější a přístupnější.
Strážci snu úrovně
Jsme si vědomi několika problémů s funkcemi, včetně některých uzdravovacích kouzel, která se do jeho akumulace nepočítají. Veškeré uzdravení (kromě jiných akumulátorů, jako je samotná Chi Harmony a lekce hněvu) má přispět k konečnému uzdravení. Chystáme se to řešit v budoucích sestavách PTR.
Děkujeme a těšíme se na vaši trvalou zpětnou vazbu!

Personál

Blizzard reagoval na zpětnou vazbu týkající se drobností přicházejících v Dragonflight Season 3 a oznamuje změny přicházející na Nymueovy rozpadající se vřeteno a Rashok roztavené srdce.
Nymueovo rozpadající se vřeteno
(Zdroj)
Zpětná vazba pro mě je, že s tímto drobností se necítí zábavná, s nímž si ve svém současném stavu hraje zábavné a cítí se jako špatný poškození s nevýrazným mistrovským buffem
Děkujeme za data zpětné vazby a testování. V dalším sestavení je několik změn:
Kanál se snížil na 3 sekundy s odpovídajícími úpravami na poškození a doba trvání mistrovských hodnot se zvýšila na 18 s mistrovstvím se zvýšilo o ~ 40% i po změnách trvání a kanálu; Aktuální hodnota na PTR je v podstatě chyba související s účetnictvím o poškození ztraceného rotace za sekundy, byla také zvýšena v menší míře bonusové poškození zakořeněné cíle se zvýšilo na 50% Rashokovo roztavené srdce
(Zdroj)
Zdá se, že tato úroveň nájezdu není nedostatek dobrých uzdravovacích drobností. Možná bychom na chvíli houpali Rashokovu cetku.
V nadcházejících týdnech budou uzdravení drobností vidět úpravy ladění.
Rashokovo roztavené srdce poskytlo více energie, než bychom se jim líbilo, a bude vyžadovat některé změny mimo redukci Mana Restore.

Položky budou mít popisy, které označují, ze které sezóny jsou v náplasti 10.2.
Například následující vesta Kinslayera nyní ukazuje, že položka pochází z Dragonflight Season 2 s úrovní upgrade: Champion 3/8, jak můžete vidět níže.

Ember soud bude k dispozici každý den místo jednou týdně v náplasti 10.2.
Malá změna v položce databáze Garrtalent naznačuje, že Ember Court ze Shadowlands bude k dispozici denně na rozdíl od jednou týdně v nadcházející aktualizaci.

Crimson Glimmerfur je nová hora přicházející na obchodní místo v Patch 10.2!
Fox Mount zmiňuje Velkého otce zimy, takže předpokládáme, že bude k dispozici před prosincem.
Crimson Glimmerfur
„Jeden z oblíbených tvorů velkého otce Winter.”