Závodní hry: Nejlepší simulátory jízdy na počítači pro začátečníky, 5 nejlepších závodních simulátorových her, které najdete v roce 2023

5 nejlepších závodních simulátorových her

Funkce:

Závodní hry: Nejlepší simulátory jízdy na počítači pro začátečníky

Porsche 911 RSR v SIM Racing Game: Iracing

Vzhledem k tomu, že se obvykle zaměřujeme na prvky SIM závodění, jako je herní hardware, návody pro nastavení a návod, jak na to, aby se zde na SimracingCockpit, myslel, že by to provedlo příjemnou změnu tempa, aby diskutovala o některých z nejlepších SIM závodních her pro začátečníky, kteří hledají začátečníky, kteří hledají jakékoli začátečníky, kteří hledají začátečníky. Ponořte si špičku do světa digitálního motoristického sportu.

ASTETTO Corsa Competitionzione - jedna z našich nejlepších sim závodních her

Za posledních 20 let jsem hrál mnoho závodních her, což mělo za následek akumulaci zkušeností a znalostí. Poté, co jsem již sdílel radu ohledně budování simulátoru od nuly, v tomto příspěvku chci navrhnout pět z nejlepších her, které začaly vaše závodní kariéru SIM.

Začínáme: co zvážit

Když uvažuji o tom, jaké prvky představují nejlepší hry, okamžitě přijdou na mysl dva kritické faktory: fyzika a potíže. Nejedná se samozřejmě o jediné úvahy, které by měly vzít v úvahu, a je také nezbytné přemýšlet o nákladech, snadné instalaci, dostupné úrovni podpory a požadované úrovni odborných znalostí. Je důležité nezaměňovat realismus z hlediska fyziky a obtíží, protože realistická hra by mohla být snadná, zatímco méně realistická hra by mohla být náročná a naopak.

SIM RIG pro závody

Než zmiňuji jakékoli herní tituly, chci zdůraznit, že pokud se chystáte zahájit svou závodní kariéru SIM vážně, je to implicitní, že vlastníte volant a nejlépe sada pedálů. Další periferie zlepší vaše zkušenosti, ale tyto dva kusy sady jsou zásadní pro to, aby se z jakékoli hnací hry co nejlépe využila. Další položkou na vašem seznamu by přirozeně mělo být závodní soupravou, kterou existuje řada, která by vyhovovala mnoha různým rozpočtům.

iracing

Iracing je poprvé vydán v roce 2008, je nejstarší závodní hrou, která se objeví v této příručce. Přesto je fanouškovská základna silnější než kdy jindy a mnoho ingrediencí připisuje trvalému úspěchu Iracingu. Hra je k dispozici pouze na PC a bez ohledu na její věk je iracing neustále aktualizován.

Bezpochyby je to jedna z nejrealističtějších závodních simulací, které najdete na trhu, a používá se ve většině konkurenceschopných turnajů eSports. Navíc existuje mnoho sponzorovaných šampionátů, kde můžete vyhrát skutečné peníze.

Navíc je komunita pravděpodobně nejčistší na trati ve srovnání s jinými závodními hrami a existuje několik důvodů, proč. Je to částečně kvůli skutečnosti, že musíte zaplatit předplatné, abyste mohli hrát hru, obecně více než 10 $ měsíčně. Přidáním k ceně předplatného musíte zaplatit za jednotlivá auta a skladby v samotné hře za vybraná kola. Plus bodem je, že existuje mnoho skladeb a automobilů na výběr a náklady se pohybují mezi $ 3-$ 15 $.

Video YouTube

Dalším důvodem je, že pokud jste na trati špinavá nebo obecně ignorujete pravidla, můžete být zakázáni. K dispozici je také bezpečnostní hodnocení (SR) a systém Irating (IR), který se většina řidičů snaží zlepšit, aby jim umožnila přístup k větším a lepšímu mistrovství. Pokud tedy nechcete zažít významnou ztrátu peněz, musíte být opatrný a ohleduplný řidič. Výsledkem je, že lidé hrající hru mají tendenci jezdit velmi čistě na trati, což přitahuje mnoho nových lidí, kteří hledají někde, aby se naučili lana, aniž by byli zasaženi nebo potrestáni do bariéry.

iracing

Hra má další zájem o nováčky, hraje mnoho pomalých a pohodlných aut, a také spousta snadných stop, které se můžete učit. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že jediný dostupný pohled je z kokpitu. Kromě toho nemůžete poškodit poškození, takže pokud narazíte, váš závod je nad tím, které mnoho nových řidičů nemusí považovat za příjemné, a z těchto důvodů jsem ji umístil na číslo 5. Naštěstí v posledních několika aktualizacích představil Iracing umělou inteligenci (AI), což vám umožnilo cvičit v offline závodech. Pokud chcete začít, podívejte se na našeho průvodce iracingem zde.

Assetto Corsa Competizione

Pokud by to nebylo skutečnost, že se jedná pouze o mistrovství GT4 a GT3, Assetto Corsa Competizione mohla být mým nejvyšším doporučením. Každopádně tato omezení nic neodstraní z toho, co to je epická hra, a když řídíte auto GT4, což je podle mého názoru jednou z nejlepších tříd automobilů, které začnete, když začnete svou závodní kariéru SIM, můžete se naučit, můžete se naučit, můžete se naučit nezbytné dovednosti zapojené do motoristického sportu bez příliš velkých obtíží.

Auta GT4 mají mezi 350-450 koňskými silami (HP), díky čemuž jsou docela ovladatelné a snadno ovládatelné.

Assetto Corsa Competizione navíc vyhodnocuje vaše dovednosti, jako je ovládání automobilů, znalosti sledování, tempo atd., což je docela užitečné vidět, jak postupujete. AI je vysoce přizpůsobitelná z hlediska agrese a rychlosti a navíc pro bezpečné prostředí učení můžete zakázat poškození automobilu.

Hra je k dispozici pro hraní na PC, PS4 a Xbox One a podle mého názoru je Assetto Corsa Competizione hra s nejlepším poměrem mezi grafikou a realismem. To znamená, realismus z hlediska fyziky. A konečně, její komunita stále roste dobře, takže na mém seznamu získává solidní 4. místo.

Video YouTube

Raceroom

Raceroom je poněkud skrytý drahokam ve světě SIM závodního světa, často přehlížený nebo zapomenutý. Bylo by však pošetilé nepovažovat tuto hru za vstup do závodních simulátorů, protože má velkou škálu automobilů, včetně mnoha vozů s pohonem předních kol, které se snadněji ovládají než pohon zadních kol, a to umožňuje nové Hráči skvělou volbou začít, ale to není nejlepší část; Oficiální hru si můžete zdarma stáhnout! Ano, čtete to správně.

Video YouTube

Stačí se vydat na Steam a chytit hru bez nákladů. To znamená, že ne všechno, co třpytí je zlato, a existuje spousta stahovatelného obsahu (DLC), které musíte koupit, protože základní hra obsahuje omezený počet automobilů a skladby. To samozřejmě také znamená, že hra je k dispozici pouze pro uživatele PC.

Video YouTube

Vydáno v roce 2013, je to nyní jeden z vyspělejších titulů na trhu, ale i když je to starší hra, jako je Iracing, i nadále je aktualizována jeho vývojáři, i když komunita je mnohem menší. Chcete-li vybudovat slušný počet skladeb a automobilů, pravděpodobně budete muset utratit kdekoli od 20 do 30 $ a není třeba platit za závod online, ve skutečnosti neexistují vůbec žádné předplatné.

Systém jízdy je velmi simulativní a musíte strávit spoustu času cvičení. Samozřejmě, pokud se rozhodnete pro vysoce výkonná auta, může se Raceroom stát velmi náročnými, dokonce i pro řidiče profesionálů. Moje rada pro nové řidiče by bylo zůstat pod značkou 300 hp, dokud se nebudete cítit sebevědomější. Pokud jde o AI, můžete nakonfigurovat pouze rychlost soupeřů, což znamená, že neexistuje žádná možnost vyladit agresi.

All-in-All, Raceroom je vynikající alternativou k možnostem simulace hlavního proudu, i když je grafika trochu zastaralá, umístí ji na 3. místo a vzhledem k tomu, že je zdarma, proč to nezkusit!

RFACTOR 2

Navzdory svému vydání v roce 2012 je Rfactor 2 pravděpodobně nejrealističtější hrou, kterou můžete dnes získat z hlediska fyziky, a vydělává si zaslouženou 2. místo, pokud jde o nejlepší dostupné simulační hry. Některé z jeho funkcí, jako je deformace pneumatik a poškození pneumatik. Je to proto, že vám umožní cítit ztrátu přilnavosti a také vám dá vědět, kdy je auto na jeho limitu při zatáčce. Rfactor 2 je také fantastický v tom, jak relé vynutí zpětnou vazbu k vašemu volantu, což vám dává pocit a informace potřebné k získání nejlepších časů kola.

Hlavní rozdíl s touto hrou ve srovnání s předchozími třemi, které jsem zmínil, jsou Mods. Mods usnadňuje přidávání skladeb a automobilů, takže hra je dokonalá, aby se naučila základy reakcí automobilů. V zásadě můžete hru plně přizpůsobit podle vašich potřeb; Obrovský prvek, který by měli zvážit začátečníci. Hra také obsahuje více povětrnostních podmínek a nadále se pravidelně aktualizuje. Počet hráčů spadá někde mezi Raceroom a Iracing a podobně jako tyto dvě hry, je to pouze pro PC.

Ale počkejte, proč žádná shromáždění?

Než se dostanu k poslednímu záznamu v pěti nejlepších hrách pro SIM Racing, chci poukázat na to, proč jsem vyloučil hry z mé oblíbené disciplíny pro jízdu: Rally. Na trhu jsou některé skvělé simulace rally, jako je mistrovství světa v rally a dirt rally, a Richard Burns Rally, což dělá skvělou práci při výuce dovedností pro rally, ale nakonec jsem tyto hry nechal z přímého důvodu. Rally je tvrdá. Před zakoupením simulace plné rally je lepší se naučit základy na stopě.

Ptáte se tedy, proč jsem nezahrnoval hry z franšízy Formule 1, vzhledem k tomu, že se jedná o hry založené na trati. Přestože je F1 poháněn na trati, nesmíte zapomenout, že vozy F1 jsou mocné stroje, s přibližně 1000 HP, a předtím, než řídíte auta s tak obrovskou silou, myslím, že je lepší začít s pomalejším a postupně rozvíjet vaše dovednosti. To je to, co stejně dělají skutečné rasové řidiče.

Assetto Corsa

Mým konečným návrhem na jakýkoli Sim Racer nový na večírku by byl Assetto Corsa. Hra je samozřejmě starší bratr titulu Competizione, který jsem zmínil výše. Vydáno v roce 2014 na PC a v roce 2016 na PS4 a Xbox One, PC verze Assetto Corsa je přizpůsobitelná jako Rfactor 2, ale s výraznějším počtem modů. Skutečnost, která je k dispozici na více platformách, je o něco přátelštější pro začátečníky, a proto ji vloží na mé místo číslo 1.

Hra může být velmi snadná nebo velmi těžká, pokud jde o obtíže, v závislosti na autě, které chcete řídit, což z ní činí perfektní hra pro trénink a učení pro začátečníky. Fanbase je rozsáhlejší než Rfactor 2 a je snazší najít lidi na úrovni vaší dovednosti, proti nimž můžete soutěžit, pokud hledáte fóra online.

To, co tuto hru odlišuje od jejích konkurentů. Můžete také nastavit dny trati se svými přáteli nebo jet na horských silnicích. Tato simulace je téměř karanténou, kterou si můžete přizpůsobit podle vašich potřeb. Pokud tedy chcete začít svou závodní kariéru, nemůžete se s touto hrou pokazit.

Čestné zmínky

Nebylo by spravedlivé psát příspěvek o nejlepších závodních hrách a přeskočit některé skvělé tituly, jako je legendární série Grand Turismo, Forza Motorsport nebo The Project Cars franšíza, i když jen předstíráme, že Project Cars 3 se nikdy nestalo. I když to není přesně pravdivé simulace, tyto hry jsou stále fantastickými způsoby, jak se naučit řídit a nabídnout nějakou opravdu ohromující grafiku, která se má zavést. Tyto hry také mají tendenci se starat více na trh s konzolovým hráčem, kde mnoho závodníků SIM najde svou lásku k koníčku.

Nakonec bych rád vykřikl Automobilista, která je stejně jako Raceroom považována za trochu smolaře. Název nabízí fantastickou hratelnost a získal nárůst pozornosti díky chvále.

5 nejlepších závodních simulátorových her

Ollie Mattison

Pokud se vrátíte v čase, asi před deseti lety, došlo k poklesu přijetí SIM závodních her. Řada skvělých vývojových studií se uzavírala a dokonce i série hlavního proudu, jako je Need for Speed, se snažila udržet svou původní popularitu.

Pokud jste závodní fanoušek, pak pro vás je dobrá zpráva. Věci jsou dnes ve srovnání s minulostí mnohem lepší. V průběhu let bylo představeno několik závodních titulů, jako je Forza Horizon, Assetto Corsa, Iracing atd. Viděli jsme několik závodních her na otevřeném světě, které mezi hráči získávají nesmírnou popularitu. Simulační závodní žánr je konkurenceschopnější než kdy jindy. V červenci 2015 EA získala Codemasters za ohromující $ 1.2 miliardy, ilustrující, jak vysoce závodní hry byly za posledních několik let oceněny.

Tento článek představí naše nejlepší výběry nejlepších závodních her, které můžete hrát právě teď. Většina z těchto her je moderní, protože tento žánr se neustále zlepšuje. Nebudeme však přeskakovat ty klasické tituly, které jsou mezi hráči stále populární a stejně dobré jako moderní. Naším primárním zaměřením bude pokrýt hry, které lze snadno najít a hrát na většině hardwaru. Takže bez ztráty času, pojďme se dostat k našemu hlavnímu tématu.

Nejlepší závodní hry SIM

1. Dirt Rally 2.0

Platformy: PC, PS4, Xbox One

Dirt-Rally-Poster

Pokud hledáte nejlepší hráče v oblasti simulace v terénu, pak Dirt Rally 2.0 stojí na vrcholu seznamu. Pravděpodobně nikdy nebylo nic lepšího. Navzdory svému nevyváženému balíčku toto auto nabízí vynikající manipulaci a zážitek z jízdy jako cokoli jiného v této třídě. Nejlepší způsob, jak to zažít, je s dobrým kolem, ale je to bezkonkurenční pro komunikaci čistého vzrušení z auta a výzvu kurzu.

Funkce:

 • Pokud jde o režim kariéry, je k dispozici režim RallyCross i Rally.
 • Můžete hrát zdarma, abyste mohli soutěžit o tituly, vytvořit si vlastní hru a run-time pokusy ve všech skladbách.
 • Kromě připojení k týmu mohou hráči zvýšit schopnost členů týmu.
 • Celkově nabízí skvělý zážitek ze hry, který stojí za to veškeré úsilí.

2. iracing

Platformy: PC

iracing-lopová

Odvětví eSports je dobře známé pro tři věci: jeho náklady, časový závazek a houževnatost. Kromě toho zapouzdřuje některé z nejzajímavějších aspektů motoristického sportu. Když se pracujete v řadách, zažijete stejnou kamarádství a vzrušení jako skutečná dohoda – a ano, také drtí zklamání. Je nepopiratelné, že některé aspekty iracingu se stávají trochu zatuchlými – a tam jsou určitě realističtější simíci – ale s deseti lety zkušeností přichází úroveň kompetence, kterou nikde jinde nenajdete.

Funkce:

 • Technologie a funkce, které nabízí, jsou lepší než technologie jejích konkurentů.
 • Skladby jsou velmi autentické, realistické a přesné.
 • K dispozici je obrovský výběr automobilů. Hráči mohou v této hře najít svá vysněná auta.
 • Závodní zážitek, který nabízí, je nesrovnatelný pro jakoukoli jinou hru.

3. Assetto Corsa / Assetto Corsa Competizione

Platformy: PC, PS4, Xbox One

Assetto-Course-Competizione-Poster

Dva zkušenosti, které nabízí Kunos Simulazioni, jsou tak odlišné, přesto tak dobré, že jsme je zahrnuli. Assetto Corsa viděla lepší dny, ale stále to může být úžasná sim jízdy s několika mody a Competizione se zlepšuje, protože dosahuje iracingu jako čistě závodní sim. Pokud jde o GT Racing, je to pravděpodobně nejzdravější a nejrozmanitější forma motoristického sportu právě teď.

Assetto Corsa má také řadu užitečných možností zpětné vazby síly, které vám umožní zažít řízení auta, aniž byste to museli cítit. Pravděpodobně budete mít největší potíže s zvyknutím na počítač, když začnete. Ve skutečnosti to budete muset zvýšit, až bude čas na skutečnost.

Funkce:

 • Režim kariéry poskytuje velmi skutečný zážitek, ve kterém postupujete jako závodník a vyděláváte tituly a odměny.
 • Motor pro pokročilé fyziky z něj dělá simulační hru příští generace.
 • Ačkoli výběr automobilu není tak široký, pokud vám nevadí hraní s mody, nebudete s touto hrou nudit.
 • Nejlepší věc na této hře je, že ji můžete hrát pomocí jakéhokoli zařízení, jako je klávesnice, ovladač, joystick atd.
 • Poskytuje nejlepší kompatibilitu hardwaru.

4. Project Cars 2

Platformy: PC, PS4, Xbox One

Project-Cars-2-Poster

Project Cars 2 jsou rovněž k dispozici na moderních konzolách, takže můžete také očekávat polskou a prezentaci, včetně režimu kariéry offline, který je lehký, ale solidní. Auta a skladby jsou zde hojné, zejména pokud si zakoupíte sezónu s mnoha balíčky automobilů.

Fyzici provedli tato vylepšení, aby vyhověli fyzikálnímu motoru, jako v Assetto Corsa. Řízení automobilu je zábava, protože jsou vstřícné a zábavné, ale vždycky se s nimi spojdu. Široká škála vozidel zde, od dvoutaktních motokár po vozidla pro rally s pohonem čtyř kol, se vše cítí stejně, což je problém.

Funkce:

 • Fyzika je mnohem lepší než konkurence.
 • K dispozici jsou klasické a nové auta.
 • Závodní stopy ještě lepší kvality.
 • Sledování a povětrnostní podmínky, které jsou dynamické.
 • Úroveň obtížnosti lze velmi snadno upravit.
 • PC verze této hry má úžasné VR.

5. RFACTOR 2

Platformy: PC, PS4, Xbox One

Rfactor2-Poster

Jdeme daleko, cesta zpět s rfactorem. Jeho základní fyzický motor byl použit k napájení starších ikonických her, jako je F1 Challenge 2002. Ad-hoc ligy a upravené mody byly moje jediná volba tehdy. Seznam licencovaných automobilů a skladeb v Rfactor 2 je nyní rozsáhlý (a stále roste) a dokonce zahrnuje některé z nejkonkurenceschopnějších online závodních sérií v okolí.

Rfactor 2 je jedna hra, která se dostane vážně ze všeho, co jsem dosud uvedl. Hra nepřichází s půl tuctem offline režimů kariéry nebo složitým licenčním systémem, který odemkne auta. K dispozici je menu, kde si vyberete, kam závodit, které auto má řídit, a pak jste pryč. Offline Racing je jistě možné a uměle inteligentní konkurence poskytne dobrou výzvu, ale nejstrašnější konkurenci se obvykle nachází online – včetně podobných jako Max Verstappen.

Funkce:

 • Fyzika této hry je nejsložitější ze všech závodních her SIM.
 • Manipulace s auty je mnohem lepší.
 • Různé počasí a denní a noční podmínky hry je mnohem přitažlivější.
 • Můžete si vybrat z některých opravdu vysoce kvalitních modů s velkou podporou mod.

Závěr

Sim Racing je jedním z nejoblíbenějších pod žádostí závodních milovníků. Takže jsme vám představili seznam některých nejlepších SIM závodních her, které jsou právě k dispozici na trhu. Všechny tyto hry fungují na téměř stejné fyzice. Jediný rozdíl je mezi grafikou, automobily, mapami, skladbami, mody a dalšími technickými živočichy. Všechny hry mají své vlastní výhody a nevýhody. Někteří nabízejí nejrychlejší auta, zatímco jiní nabízejí lepší manipulaci. Všechno jde o výběr uživatele a preference. Pokud jste v prostředí Sim Racing nováčkem, můžete vyzkoušet všechny tyto tituly a poté se rozhodnout, který z nich vám nejlépe vyhovuje.

Pro vítězství 7 nebo novější (64-bit)

Nejlepší závodní hry 2023: Která sim závodní hra na první

V této příručce se podíváme na některé závodní hry SIM, které byste měli nejprve vyzvednout závod. Zahrnuli jsme tituly SIM RACAING na všechny platformy včetně PC, Xbox a PS5.

 • Napsal Mjolnir
 • 15. března 2023
 • Štítky: Gaming, SIM závodní produkty průvodce

Gran Turismo 7 McLaren F1 Car

Zřeknutí se odpovědnosti: Některé z níže uvedených odkazů mohou být přidružené odkazy.
Získejte každý týden nejnovější průvodce SIM závody a nastavení automobilů Přihlášení k odběru našeho zpravodaje.

Jaká je nejlepší závodní hra?

Existuje celá řada závodních her, které bychom doporučili vyzvednout v roce 2023. Komunita Sim Racing se v posledních několika letech skutečně rozrostla a vydání exkluzivních závodních her Big Console, jako je Gran Turismo 7. Hry jako Iracing, Assetto Corsa Competizione, The F1 Game Series, Gran Turismo 7 a více jsou zvažovány mezi nejlepšími závodními hrami. V této příručce vám ukážeme naše nejvyšší doporučení.

Sim Racing je stále populárnější než kdy jindy. Jako samotný závodník sim je to skvělé vidět. Pryč jsou dny, kdy jsem se pokusil vysvětlit, co je SIM závody přátelům. Nyní vypadají jen napůl tak zmateně, když začnu mluvit o Assetto Corsa a zvládnout závodní linii!

Esports se prudce zvýšil v popularitě a vzal s tím SIM závodění. Je to částečně způsobeno více vysoce profilovými řidiči, kteří se účastní esportních akcí. A Formule 1 hostování vlastních oficiálních akcí eSports pomohl.

S vzestupem SIM závodění přináší s sebou řadu nových závodníků SIM. Je fantastické vidět online lobby plnější než kdy jindy a vidět nové závodní ligy, které se objevují všude.

Jednou z prvních otázek, na které se mnoho potenciálních nových SIM závodníků ptá, je to, jaká je nejlepší hra na závodní závodníci. V této příručce vám ukážeme naše doporučení pro nejlepší závodní hru SIM. Rozdělili jsme tuto příručku do segmentů včetně nejlepšího závodního sim pro PC, Xbox a PS5.

Některé z závodních her, na které se podívám níže, jsou napříč platformami, ale do našeho seznamu jsme je zahrnuli pouze jednou. Všimneme si vedle každé hry, s níž jsou kompatibilní s konzolovou platformou.

Nejlepší SIM závodní hra pro PC

SIM závodní hry byly navrženy tak, aby se hrály na PCS. S hrou PC přichází spousta pozitiv, které se konzole prostě nemohou shodovat. PC umožňují mnohem lepší grafiku a výkon. A také můžete získat mnohem lepší kompatibilitu s závodními koly a ovladači. Není tedy žádným překvapením, že většina SIM závodníků zvolí PC SIM závody jako svou platformu výběru.

Existuje několik hlavních sim závodních her, které jsou k dispozici pouze na PC. Včetně mocného iracingu a rfactor 2. To jsou dva závodní simulátory, které jdou nad rámec toho, že jsou jen hra. Hostují organizované akce s úplným hodnocením řidiče a jedinečným předplatným a službami DLC.

Několik dalších velkých zasažených závodních her včetně Assetto Corsa Competizione a F1 Game Series patří také mezi nejlepšími závodními hrami na PC. Vyhradili jsme je však pro naše kategorie konzoly, přestože jsme na PC stejně dobré. Pojďme se blíže podívat na nejlepší SIM závodní hry pro PC.

iracing

 • Kompatibilita – pouze PC
 • Náklady – od 5 $ měsíčně pomocí kódu slevového

Iracing je hodně tleskající jako vrchol her SIM závodních her. Mnoho závodníků řekne, že je to nejlepší dostupná závodní hra SIM. Do určité míry je to pravda. Iracing se může pochlubit některými z nejkonkurenceschopnějších závodních SIM dostupných ve všech hrách Sim Racing.

Přestože byl spuštěn před lety, je iracing neustále podporován novými aktualizacemi obsahu čtyřikrát ročně po každé iracingové sezóně. V roce 2023 se může pochlubit také některými z nejvyšších aktivních čísel hráčů jakékoli závodní hry SIM.

Využívá jedinečnou platformu, kde závodníci SIM musí platit poplatek za účast na akcích. Kromě tohoto předplatného budou závodníci také muset utratit navíc za DLC. Přidávací auta a stopy musí být schopny se pohybovat nahoru a účastnit se konkurenceschopnějších ročních období a akcí.

Iracing Best Racing Game PC

Způsob, jakým iracing funguje, je, že si koupíte základní předplatné. (Zkontrolujte naše pracovní diskontní kódy pro levnější předplatné) Toto předplatné zahrnuje vše, co potřebujete k zahájení závodní cesty. Poté skočíte do výhradně online událostí, které jsou uspořádány v konkrétních časech. Vyberete si auto a závodíte v tom autě úplnou sezónu.

Pokud jste dostatečně konkurenceschopní a dostatečně kvalifikovaní, pohybujete se nahoru přes žebříčky. To zase otevírá hru, aby vám umožnila jet v rychlejších autech. Některé z nich budete muset koupit. Když se přesunete z lig pro začátečníky, budete muset koupit také nové skladby. Protože šampionáty vyšší úrovně vyžadují různé stopy, než na začátku dostáváte ty, které máte.

Tato metoda předplatného dělá Iracingovou vyhlídkou pro začátečníky SIM závodníky. Z dlouhodobého hlediska to může být nákladné, mnohem více než více tradičních her. A konkurenceschopnost iracingové komunity může vyděsit mnoho závodníků.

Začátečníci Sim Racers, kteří se snaží investovat do vlastních závodních cest SIM. Nabízí nejrealističtější a konkurenceschopnější komunitu SIM závodní, která vás neustále pohání vpřed (Žádná hříčka zamýšlená!) zlepšit.

Aby byl levnější iracing, můžete použít řadu promo kódů, které vám poskytují zlevněné iracingové členství. Zobrazit všechny aktuální iracingové kódy v roce 2023.

RFACTOR 2

Rfactor 2 je závodní hra SIM, která existuje v té či oné podobě od roku 2013. To je dlouhá doba! A v té době to přišlo tak dlouhou cestu. K dispozici je řada doplňků DLC a jedna z největších komunit Modding v Sim Racing. Ve skutečnosti byl Rfactor 2 navržen tak, aby byl snadno rozšiřitelný.

Rfactor 2 Racing Game PC

Rfactor 2 má extrémně složitý model fyziky, který jej tam dává s tvrdými simy, jako je iracing. Mnoho závodníků SIM ve skutečnosti říká, že Rfactor 2 má v roce 2023 tu nejlepší simulaci pneumatik z jakékoli závodní hry SIM.

Přestože nebyli tak dobře přijat jako iracing, je to určitě hardcore sim závodní hra v srdci. Na rozdíl od iracingu, Rfactor 2 funguje mnohem spíše jako tradiční závodní hra. Hru si koupíte jednou a poté si koupíte doplňky a DLC, jak si přejete.

Ale věc, díky které se Rfactor 2 liší od všech ostatních závodních her na tomto seznamu, je její komunita Modding. Rfactor je tak snadno nainstalovat vlastní mody, celá roční období, auta a skladby byly do hry upraveny. Existuje obrovská komunita Rfactor Modders, kteří tráví dny a týdny vytvářením vlastních modů.

Tento hardcore sim Racing titul může být trochu drsný kolem okrajů ve srovnání s některými dalšími závodními hrami, které přijdou na tomto seznamu. Ve srovnání však má téměř nekonečný obsah. Pokud hledáte drsnou a připravenou závodní simu, se kterou můžete skutečně experimentovat, Rfactor 2 je pro vás.

Automobilista 2

Automobilista 2 je závodní hra, o které se příliš nemluví mimo komunitu SIM závodní. V rámci komunity Sim Racing je však Automobilista 2 považována za jeden z nejlepších dobře zaoblených titulů Sim Racing v okolí.

Automobilista 2 PC

Automobilista 2 je závodní hra financovaná davem, která se velmi rozumně spojila s jedním z největších hráčů v SIM Racingu. Vývojáři za automobilistou se spojili s lehce mad Studios, kluky, kteří vyrábějí závodní sérii Project Cars Racing. A oni získali plně využití svého herního motoru.

Na začátku to způsobuje, že Automobilista 2 vypadá velmi podobně jako Project Cars 2. Je vybaven podobným osvětlením a dalšími grafickými funkcemi. Ale za lesklým exteriérem leží závodní hra, což je milostný dopis do brazilského motoristického sportu.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Získejte nejnovější průvodce SIM závodní a nastavení automobilů každý týden přihlášením do našeho zpravodaje.

Tato vážná závodní sim zahrnovala všechny hlavní závodní série a závodní série v Brazílii. A to jde nad rámec toho, aby zahrnovala některá z nejslavnějších aut a skladeb z celého světa. Toto zaměření na brazilský motoristický sport a zahrnutí jiných forem motoristického sportu činí AMS2 velmi rozmanitý závodní sim hra.

AMS2 nakonec sedí v prostoru mezi jako Assetto Corsa Competizione, Rfactor 2 a Project Cars. Má zpětnou vazbu síly a fyziku, která je tam s nejvíce tvrdými závodními simulačními hrami. A má grafickou věrnost série Project Cars.

Tato fakta v kombinaci s jedinečnou brazilskou chutí, kterou nenajdete v jiných závodních simech. Udělejte AMS 2 perfektní sim závodní hrou pro ty, kteří hledají něco trochu odlišného od normy.

Nejlepší sim závodní hra Xbox Series x | s

Závodní hry na Xboxu přicházejí v široké škále stylů. Máte sérii Forza exkluzivní konzoly, která kombinuje arkádové a SIM funkce. Série her Forza je sama o sobě fantastická, ale nepatříte podle našeho názoru na skutečný seznam nejlepších závodních her SIM!

Při pohledu mimo hry první strany společnosti Microsoft existuje několik skvělých závodních simíků, které by začátečníci měli zkontrolovat. Níže jsme uvedli dvě z nejlepších závodních her pro Xbox. Ale také chcete dát výkřik řadě her F1, které se objevují v naší sekci PS5. Herní série F1 je kompatibilní na každé platformě a je jedním z našich oblíbených. Dotkneme se proč v sekci PS5 níže.

Assetto Corsa Competizione

 • Kompatibilita – PC, Xbox & PS5
 • Cena – 34 GBP.99 /39 $.99

Assetto Corsa Competizione (ACC) je jednou z nejrealističtějších závodních her na Xbox, PS5 a PC. Toto je závodní hra, která se od svého spuštění masivně změnila. V roce 2019 byl ACC spuštěn v předčasném přístupovém stavu ke smíšenému recepci. Od té doby se stal jednou z nejlepších dostupných závodních her.

Pokud nejste obeznámeni s Assetto Corsa Competizione, je jedinečné v tom, že je licencována pouze série GT World Challenge. To znamená, že obsahuje automobily GT3 a GT4 z různých závodních sérií včetně řady GT Challenge.

Acc Pit Lane

Ačkoli to omezuje automobily dostupná ve hře, měli byste se na to podívat v podobném světle jako série F1. Ve hře je zastoupeno každé auto, trať, tým a řidič a můžete závodit s kompletními sezónami GT Challenge. Pomáhá také, že ACC obsahuje některé z nejlepších dostupných fyziky řízení.

ACC bezpochyby bezpochyby obsahuje jeden z nejlepších modelů pneumatik jakékoli jiné hry SIM. Složitost jeho modelu pneumatiky přesahuje i iracing a činí z něj jednu z nejrealističtějších reprezentací automobilů GT3 v jakémkoli dostupném závodním simu.

Toto je závodní hra, kterou by měl vlastnit jakýkoli SIM závodník. Je vybaven skvělým systémem hodnocení multiplayerů, který vás spojuje se skutečnými řidiči s podobnými dovednostmi jako vaše vlastní. Existuje úplný online systém progrese, který vám umožňuje sledovat vaše zlepšení jako řidiče.

Skutečnost, že ACC je nyní na konzolách, dává hráčům konzoly skvělou příležitost zažít tento fantastický závodní sim. Samozřejmě si také můžete užít také Assetto Corsa Competizione na PC, ale nechtěli jsme tuto závodní hru zahrnout dvakrát do našeho seznamu!

Project Cars 2

 • Kompatibilita – PC, Xbox & PS5
 • Cena – 7 GBP.99 / $ 7.99

Project Cars 2 je závodní hra, která rozděluje názor v komunitě. Je navržen tak, aby byl jednou z nejdostupnějších dostupných závodních her. A to toho opravdu dosahuje. Je k dispozici na každé konzole a zahrnuje širokou škálu automobilů a motoristického sportu a motor simulačního fyziky.

Samotný fyzikální motor je silně zaměřen na simulaci skutečného světa, díky čemuž je projektová automobily 2 mnohem těžší než hry, jako je Forza. Důvod, proč říkám, že rozděluje názor, je, že existuje několik do očí bijících opomenutí z projektových automobilů.

Project Cars 2 Pit Stop

Celkový zážitek z jízdy není tak přesný nebo simulace těžký jako hry, jako jsou iracing nebo ACC. A většina skladeb není naskenována laserem. To je velká věc pro závodní hru SIM, protože to znamená, že mnoho skladeb v Project Cars 2 není přesně zastoupeno. To platí zejména ve srovnání s hrami, jako je ACC, kde každá stopa je laserem naskenovaná na 100% přesnost.

Project Cars 2 má skvělý kariérní režim pro jednoho hráče, který umožňuje hráčům zažít několik různých motoristických disciplín. Tato odrůda je místo, kde Project Cars 2 skutečně svítí. A to je také jeden z důvodů, proč je to jedna z nejpřístupnějších závodních her pro začátečníky.

Skákání do Project Cars 2 vám umožní zažít širokou škálu automobilů. Odtud, pokud se rozhodnete, že vezmete lesk na auta GT3, můžete se například přesunout na ACC. Celkově je Pcars skvělým místem pro začátek kompletního začátečníka.

Zatímco Project Cars 2 má přímé pokračování, Project Cars 3. Tuto hru jsme nezahrnuli do tohoto seznamu, protože se mnohem více naklánějí na arkádovém závodním zážitku, odejdou od základní hry, kterou fanoušci milovali.

Jako vedlejší poznámka byla také Project Cars 2 v současné době odstraněna z páry kvůli vypršení licencí. To znemožňuje nyní nakupovat na Steam, i když je stále k dispozici na nákup pomocí jiných metod a je stále k dispozici na Xbox a PlayStation 5.

Nejlepší sim závodní hry PS5

PlayStation 5 je platforma, která se zpočátku nepopůjčila příliš na SIM závodní hry. Závodní hry, které jsou konzoly exkluzivní pro PS5, byly obvykle arkádové závodníci. Hry jako driveclub zabírají prostor mezi arkádou a SIM.

Až donedávna, pokud chcete skutečnou hru SIM na PS5, se museli podívat na hry třetích stran. Hry jako F1 22, ACC a Project Cars 2 byly na chvíli nejlepší možnosti pro závodník PS5 SIM.

— Článek pokračuje níže —

Nejlepší kola F1 23 závodních

Zobrazit nejlepší závodní kola pro F1 23 na Xbox, PC & PS5. Zobrazit nejlepší kola

Ale nedávno Gran Turismo Sport a Gran Turismo 7 přišli a změnili to. GT Sport je opravdová konkurenční závodní hra pro více hráčů, exkluzivní pro PS4 a PS5, a Gran Turismo 7 je všestranné auto sběrné a závodní sim.

S ohledem na to se podívejme na ty nejlepší SIMovy závodní hry pro PS5.

Herní série F1

 • Kompatibilita – PC, Xbox & PS5
 • Cena – 49 GBP.99 /59 $.99

Herní série F1 od Codemasters je kompatibilní s každou platformou. Zahrnovali jsme to však do naší sekce PS5, protože kromě Gran Turismo 7 a GT Sport jsou PlayStation 5 Sim Racers trochu krátké možnosti! Ale pojďme skočit do toho, proč je herní série F1 jednou z nejlepších sim závodních her pro začátečníky.

Jak můžete z tohoto webu říct, máme rádi hry F1. V průběhu let jsou bezpochyby hra, se kterou jsme většinu času trávili. Celou cestu zpět na poněkud bezodpovědní F1 2009 na Wii!

Jak předjíždět v F1 22

Hry Codemasters F1 dávají hráčům chuť účastnit se Formule 1 ve hře, která není příliš simulace těžká. Nakloní se více k simulaci než arkádu. Kvůli široké popularitě Formule 1 však museli Codemasters zajistit, aby byla hra přístupná všem typům hráčů. To ji drží zpět od plnohodnosti simulačního závodníka, který všichni chceme.

To, co hry F1 dělají velmi dobře, jsou jejich režimy her pro jednoho hráče. F1 22, F1 23 a předchozí hry v sérii představovaly výběr zapojujících režimy pro jednoho hráče, včetně režimu, kde si můžete vytvořit vlastní tým F1.

Tato zkušenost s jedním hráčem umožňuje fanouškům F1 prakticky soutěžit po boku svých oblíbených řidičů. A samotný režim kariéry je velmi poutavý. Je to pravděpodobně nejlevřenější režim kariéry pro jednoho hráče jakékoli jiné závodní hry na tomto seznamu.

Pokud jste fanouškem Formule 1 nebo jen fanouškem skvělých režimů pro kariéru pro jednoho hráče v závodních hrách, měli byste si vyzvednout nejnovější hru F1.

Gran Turismo Sport & Gran Turismo 7

 • Kompatibilita – pouze PS5
 • Náklady – od 12 liber.99 / $ 14.99

Pokročili jsme do poslední hry SIM závodní na našem seznamu. To neznamená, že si myslíme, že tyto závodní hry jsou poslední hrou, kterou byste měli vyzvednout. Ve skutečnosti, pokud jste majitelem PS5, GT Sport a Gran Turismo 7 jsou některé z prvních her, které byste měli vyzvednout.

GT Sport je závodní hra SIM, která je odklonem od původního vzorce Gran Turismo. Neexistuje žádný skutečný herní režim pro jednoho hráče, o kterém by se vyplatilo mluvit, a nemůžete přizpůsobit auta jako vy v hlavní herní sérii (jiné než editor livry). Místo toho je GT Sport je sim závodní hra zaměřená na více hráčů, která se snaží napodobovat vzorec, který postavil iracing.

GT Sport ve snímku hry

K dispozici je velký důraz na auta ve stylu GT, ačkoli je k dispozici řada dalších disciplín motoristického sportu. Hlavní většina sportu GT pochází z jeho herního režimu pro více hráčů a jeho hodnocení.

Podobným způsobem jako více hardcore sim závodníků má GT Sport komplexní systém hodnocení a denní online závody. Tyto denní závody jsou předem organizovány a umožňují řidičům v určitých kritériích závodit. Odtud, pokud závodíte bezpečně a dobře, můžete zvýšit své hodnocení a pokrok prostřednictvím online hodnocení systému.

Fyzika jízdy v rámci GT Sport je zaměřena na simulaci a jsou přiměřeně realistické. Nejsou úplně na stejné úrovni složitosti jako někteří z hardcore PC Racing Sims. Ale jsou určitě velmi dobří. Většina závodníků SIM se bude cítit pohodlně a šťastné závody ve sportu GT.

Pokud jste závodník PS5 SIM, který hledá zážitek pro více hráčů, GT Sport je fantastická hra. Nabídne to iracingový zážitek s velikostí kousnutí bez nákladů na předplatné a na vaší konzole.

Gran Turismo 7 je návrat k normálnímu sběru vozu, modernizaci a závodní vzorec, který jsme věděli a milovali roky. Existují stovky aut, které můžete koupit, upgradovat a pohrávat si, a obrovská škála závodů a akcí pro sběr automobilů, které se mohou účastnit.

Stejně jako GT Sport, GT7 nemá nejrealističtější fyziku řízení jakékoli závodní hry, ale fyzika Simcade se nakloní více k simulaci než arkáda. Celkově je GT7 neuvěřitelně úplná závodní hra a ta, kterou by se fanoušci závodních měli podívat na vyzvednutí, pokud vlastní PlayStation 5.

Popadněte si SIM závodní zařízení zde

Níže uvedené odkazy můžete použít k nakupování pro své oblíbené výrobky SIM závodní nebo pro jakékoli produkty, které jsme mohli doporučit. Tyto odkazy jsou přidružené odkazy a vyděláme nám malou provizi, bez dalších nákladů pro vás.