Zdarma hrát MMORPG – Online prohlížeč RPG, Fiesta Online – Oficiální herní web – 3D Anime MMORPG

Mystický svět plný dobrodružství

“Baví mě aspekt otevřeného světa, skutečnost, že můžu jít kamkoli a dělat cokoli, co chci, mě opravdu přitahuje v takové hře MMORPG. . Nejlepší ze všeho je, že tato hra je zdarma. Nemusím platit, abych odpovídal ostatním hráčům.“
– Polární liška

Zdarma hrát mmorpg – Stein.Svět – online prohlížeč RPG

Stein.Svět je nový mmorpg založený na prohlížeči v reálném čase s mnoha společnými rysy žánru MMO a multiplayeru: přetrvávající a rozmanitý 2D pixelový fantazijní svět, stovky úkolů a skvělých předmětů, dungeony, řeznání, žebříčky serverů a mnoho více. Kromě toho vše, co je zapotřebí k tomuto online RPG Adventure, je zařízení s nainstalovaným moderním internetovým prohlížečem. Hrajte na PC (Windows, Mac OS nebo Linux), tablet nebo mobilní zařízení (Android nebo iOS).

Je to stejně jednoduché jako otevření webu ve vašem prohlížeči – protože to je doslova vše, co musíte udělat!

To, co původně začalo jako malý a zábavný projekt a cvičení v kódování HTML5. Hráč se může pustit do mnoha dobrodružství a bojovat s různými nepřáteli a příšerami. Jsou schopni se naučit různé profese, jako je těžba, bylinnost nebo krejčovství, aby vytvořili epické kusy vybavení a spotřebního materiálu. Mohou spolu obchodovat, chat nebo sjednotit ve skupině až pěti lidí, aby čelili četným hrozbám dungeonů a vlnových dungeonů dohromady. .Svět nabízí širokou škálu různých typů položek, takže hráči mohou přizpůsobit svůj charakter a třídy podle svých představ. Ve hře neexistuje žádný přísný systém třídy; Samotné položky diktují styl hry. To a mnohem více čeká na hráče v Steinu.svět, zatímco oni jsou na epické snaze obnovit své ztracené rodinné dědictví: stejnojmenné rodinné pivo Stein. Kromě toho 2D Fantasy RPG Stein.Svět je teoreticky schopen běžet na jakémkoli zařízení nebo smartphonu, který může spustit moderní internetový prohlížeč. Hra online prohlížeče nevyžaduje žádné stahování, plugin ani doplněk. .“

Nový a jedinečný koncept hry pro prohlížeče – úzce se vyvinul s nejlepší komunitou. Stein.Svět je zcela bezplatný web-2-play web mmorpg ve starém vzdělávacím vzhledu 2D pixelů (16 bit). Hra na hraní rolí se spoléhá na aktivní bojový systém, což znamená, že se hráč musí aktivně vyhýbat a provádět útoky. Kromě již implementovaných funkcí RPG se hra neustále rozšiřuje s pravidelnými aktualizacemi obsahu. Další oprava představí systém bydlení a zemědělství, který umožní hráčům udržovat vlastní farmu. Spolu s zavedením odpovídajících profesí budou mít hráči ještě více možností připravit se na jejich nebezpečná dobrodružství. Mezi tyto možnosti patří vaření potravin nebo vaření vlastních lektvarů z výnosů z plodin vlastních farem. Kromě expanzí hry vývojáři za Steinem.Svět v současné době pracuje na optimalizaci uživatelského rozhraní a ovládacích prvků pro mobilní zážitek z webové hry a také na vývoji vyhrazených klientských aplikací pro Android a iOS. Stein.. Za žádnou z již existujících nebo nadcházejících funkcí hry neexistují žádné placené zdi. Hra MMORPG nabízí spravedlivou odměnu za přeskočit model pro některé z herních prvků. Neexistuje žádná možnost koupit lepší vybavení pro měnu skutečného života. Cílem studia je vyhnout se rozdělení základny hráče a vyhnout se vytvoření mzdy pro vítězství v prostředí, jako je mnoho jiných prohlížečů a webových her.

.

Mystický svět plný dobrodružství

E xperience Okouzlující anime mmorpg fiesta online a ponořte se do fantastického světa Isya. Vyřešte vzrušující úkoly spolu se svými přáteli, rozvíjejte si svou osobní postavu a najděte nové spojence. Jako bezplatný mmorpg fiesta online nabízí nejen přátelskou komunitu, ale také spoustu denních výzev.

Kingdom Quests

Bojujte s až 20 hráči proti Mighty Monsters a shromažďujte cenné odměny.

Master and Apprentice System

Shromážděte zkušenosti jako učeň a předejte svou moudrost jako pán.

Svatební oslava ve Fiesta

Vezměte si jiného hráče ve virtuálním světě a bojujte s ním za Isya.

Denní bonusový systém

Shromážděte odměny za denní úkoly, aby vaše postava byla ještě silnější!

Vyberte si mezi 6 různými třídami znaků – vyberte ten, který se vám líbí nejlepší!

Lukostřelec

Archer jsou vysoce kvalifikovaní odborníci s širokou škálou smrtících luků a kuše. .

Ve skupině mohou snadno bojovat proti vzdáleným nepřátelům nebo použít své jedy k porážce velkých skupin soupeřů.

Fiesta Online Archer

Fiesta Online Archer

Cleric

Cleric je skvělá podpůrná třída. K boji používají kladiva, maces a štíty. S mocí víry mohou vykouzlit mocná uzdravovací kouzla a také zvyšovat magické dovednosti svých spojenci.

Oživení dalších hráčů je také jednou z jejich specialit na podporu svého týmu.

Fiesta online cleric

Fiesta online cleric

Křižák

Křižáci opustili Isyu před mnoha lety, aby objevili svět – ale teď jsou zpět! Jako strážce staré šlechty Elfin Crusader používá v boji magické obouruční čepele.

Imps, malé složité příšery, se pokusí nasměrovat všechny, kteří se k nim snaží přiblížit.

Fiesta online Crusader

Fiesta online Crusader

Bojovník

Bojovník je velmi silná třída melee. Netrpělivě oceňovali své tělo, aby získali sílu a vytrvalost. Používají meče, štíty a osy k rozdrcení svých nepřátel v boji.

Fighter povede svůj tým k vítězství – zejména proti silnějším nepřátelům.

Fiesta online Fighter

Fiesta online Fighter

Podvodník

Je známo, že podvodníci skočí do bojů jako berserk. S drápy nebo dvojitými lopatkami snižují své nepřátele a skleničku všechny svými rychlými a fantastickými pohyby.

. Mohou také lemovat své nepřátele a vypořádat se s ničivými údery, díky nimž je Trickster rychlou drsnou třídou.

Fiesta Online Trickster

Fiesta Online Trickster

Kouzelník

Mág je děsivý bojovník. Použitím svých elementárních dovedností mohou vykouzlit ohnivé, ledové nebo bleskové útoky na daleko nepřátele.

Ve skupině mohou mágové obsahovat velké skupiny nepřátel a způsobit jim mnoho škod. Mighty Staves nebo Wands jsou zbraní podle jejich výběru.

Fiesta online mág

Fiesta online mág

Jako přední vydavatel Gamigo nabízí různé Free2play MMORPG a MMOG . S námi najdete velký výběr různých her zdarma. Vyberte si svou bezplatnou online hru ve stylu manga, fantazie nebo bojových umění. Zažijte světy MMORPG současně se všemi vašimi přáteli – zažijte online hry!

užitečné odkazy

Publikováno společností Gamigo AG. Všechna práva vyhrazena. © 2003-2023
Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky použití | Otisk

Vítejte v RPG MO!

“Baví mě aspekt otevřeného světa, skutečnost, že můžu jít kamkoli a dělat cokoli, co chci, mě opravdu přitahuje v takové hře MMORPG. Existuje spousta věcí a funkcí, které lze prozkoumat a udržet mě zajímat mnoho týdnů. Nejlepší ze všeho je, že tato hra je zdarma. Nemusím platit, abych odpovídal ostatním hráčům.“
– Polární liška

“Líbí se mi bezstarostná, stará škola z hry s úžasnou komunitou.”!“
– Roase

“Jednoduché, přesto vysoce návykové.”. Má mnoho funkcí některých podobných velkých rozpočtových her, ale s mnohem lepší komunitou hráčů, modů a vývojářů. Podobnosti by mohly být obsazeny s některými dalšími AAA+ MMO venku, ale jedinou výhodou, kterou vlastně mají, je grafika. Hraní, hloubka a komunita Vybral bych si RPG Mo nad konkurenčními MMOS.“
– Macavele

Získejte to na Google Play

RPG MO je hra pro hraní rolí pro více hráčů, která dává hráčům příležitost prozkoumat mnoho cest. Hráči mohou budovat bojové a magické dovednosti a získat kouzla, zbraně a brnění, aby se stali impozantními bojovníky, a mohou také vytvářet crafting dovednosti a vytvářet předměty pro sebe nebo na prodej ostatním.

Hra je zážitkem z karantény s otevřeným světem, kde si hráči mohou vybrat svou vlastní silnici, a klíčovou součástí hry je pulzující hráčský trh, kde jakýkoli objekt může být prodán jiným hráčům. Je to skutečná hra zdarma; I ty nejžádanější položky lze získat od ostatních hráčů s měnou ve hře, která je vytvořena prostřednictvím hry.

RPG MO je vytvořen s ohledem na dospělé hráče a postupu do vyšších úrovní nepřijde rychle. Mladší hráči si také mohou užívat hraní, zejména pokud jsou ochotni být trpěliví a rozvíjet dovednosti. Je zdarma hrát a není nutná žádná stahování. Funguje dokonce ve vašem smartphonu a tabletu.

Prozkoumejte 44 různých map, bojujete přes 800 různých příšer a více než 50 šéfů. Rozhodněte se stát se čistým mágem a bojovat se kouzlami nebo stát se válečníkem a použít zbraně Melee k porážce vašich nepřátel. . Použijte lukostřelbu k tomu, abyste sundali příšery z bezpečné vzdálenosti.

Důl 17 různých rud pro použití při výrobě šperků, zbraní a brnění. Chyťte a vařte 65 různých typů ryb, abyste doplnili zdraví. Shromažďujte dřevo a vytvořte dům a nábytek na vašem vlastním ostrově, včetně předmětů, které pomáhají vaší postavě ve hře.

Vytvořte si vlastní šperky, brnění a zbraně. Vyberte si z tisíců položek, s nimiž můžete vybavit vaši postavu. Vyměňte více než 4250 jedinečných předmětů s ostatními hráči na trhu hráče. Můžete si také koupit speciální položky na trhu MOS pomocí MOS, měny, která je získána dokončením úkolů, dungeonů a darováním na hru.

. Zabijte všechny davy v povoleném čase k přijímání zkušeností, mincí nebo MOS, nebo hledejte skryté truhly a nakonec najděte velkou hruď pro zvláštní odměnu uvnitř. Kompletní dungeony a sledujte se, jak se vyšplhejte na seznam Dungeon HighScores.

Vyzvěte ostatní hráče k přátelskému souboji na jakékoli mapě, nebo zadejte mapu hráče versus hráč, abyste mohli převzít všechny výzvy. Speciální příšery v PvP Map Drop dárky, které obsahují některé z lepších objektů dostupných ve hře.

Farma na vašem vlastním ostrově pro pěstování potravin nebo řemeslných materiálů, a také chová mazlíčky, pokud se rozhodnete. Vykopat dungeon a růst 22 různých typů hub. Alchymie produkuje lektvary, aby dočasně zvýšila vaše statistiky, a chov pro domácí zvířata produkuje novější a silnější domácí zvířata, která zvyšují vaše statistiky, zatímco je máte vybaveny. .