Získejte hotovost pro své parní hry – Gameflip, ээкономьте 60% при покупке Summer Sale в Steam

Купить Summer Sale набор (? )

Magic Farm 2: Fairy Lands (Premium Edition)

Steam Prodej

Žádné poplatky za seznam. . Poté, co jste úspěšně prodali svůj seznam a vydělali peníze, pak z výnosu uděláme malý poplatek!

Zabezpečíme platbu kupujícího a chráníme vás před všemi zpětnými zpětnými vazbami nebo podvody před odesláním kupujícího vaší položky.

Můžete požádat o výplatu ihned po dokončení prodeje. Čas zpracování fondu se liší v závislosti na vaší bance nebo platebním účtu.

Nejvyšší kategorie

Roblox, Rocket League, Fortnite, CSGO, DOTA2, Fallout 76, Elden Ring, Diablo II vzkříšené a Poe položky

Dárkové karty Steam, PSN, Xbox Live, iTunes, Google a Amazon

Prodat dárkové karty

Tokens, NBA topshot, Topps MLB, Sorare

Blu-ray, DVD a digitální filmy

Prodat filmy

Záruka Gameflip

Nakupujte s důvěrou s naší zárukou GameFlip.

Získejte položku, za kterou jste zaplatili nebo své peníze zpět.

FAQ

Jak funguje Gameflip?

Gameflip je tržiště, které zjednodušuje proces nákupu a prodeje her souvisejících s hrami a zajišťuje bezpečný a nejdůležitější zážitek pro svou komunitu. Hráči mohou podporovat komunitu s více než 6 miliony uživatelů z celého světa, mohou si kupovat a prodávat předměty ve hře, dárkové karty, sběratelské předměty, hry a mnoho dalšího!

Jak dobře je hodnocena Gameflip?

Gameflip je poháněn jeho více než 6 miliony uživatelů a celkové hodnocení 4.3 hvězdy s více než 20 000 recenzemi v obchodech s aplikacemi. Gameflip také hodnotí 4.4 hvězdy na Trustpilot a 4.5 hvězdiček na Sitejabber. Působivé hodnocení Gameflipu přesahuje pouhá čísla; Představují prosperující komunitu hráčů, kteří našli platformu věnovanou plnění jejich potřeb. Nabízí bezpečné a příjemné prostředí pro transakce zahrnující předměty ve hře, dárkové karty a digitální zboží.

Jak nakupujete na gameflip?

Nákup na Gameflip je rychlý, snadný a nejdůležitější bezpečný. Stačí se zaregistrovat na účet Gameflip, je to rychlé a zdarma. Po vytvoření účtu můžete procházet seznamy a najít nejlepší nabídky pro položku, kterou chcete koupit. GameFlip má každý den stovky nových výpisů a záruka GameFlip zajišťuje, že položku získáte, jak je popsáno nebo vaše peníze zpět.

Jak prodáváte na Gameflip?

Prodej na Gameflip je nejen rychlý, ale také zcela zdarma. Po vytvoření účtu můžete začít prodávat digitální nebo fyzické videohry, herní předměty a kůže, sběratelské předměty, dárkové karty od Steam, PSN, Xbox, iTunes, Google Play a další.Vytváření podrobných výpisů a nabízení přiměřených cen vám pomůže rychleji prodat. Poté, co kupující dokončí objednávku, bude výnos z prodeje uložen do vaší peněženky Gameflip a můžete je stáhnout na bankovní účet nebo je použít k nákupu položek na našem trhu.

Jaká je záruka Gameflip?

Záruka GameFlip chrání kupující tím, že zajistí, že dostanou svou položku, jak je popsáno, nebo jejich peníze zpět. . Kupující se mohou s jistotou obrátit na záruku GameFlip v několika scénářích. Ať už není přijímán položku, setkávání se s položkou, která nefunguje tak, jak je zamýšleno, nebo zjistí, že neodpovídá popisu uvedeným v seznamu, ujistěte se, že máte záchrannou síť, na kterou se můžete vrátit zpět. .

?

Kód profilu nebo kódu pozvání je 6-znakostní kód, který identifikuje váš účet. Při používání webu GameFlip jej můžete najít kliknutím na svůj profilový obrázek a své jméno v nabídce. Kód se zobrazí pod vaším obrázkem na stránce profilu vedle „Váš kód“. Při používání aplikace GameFlip ji můžete najít pomocí klepání nabídky> Profil Avatar> Váš kód. Objeví se pod vaším jménem a datum, kdy jste se připojili k Gameflip vedle „Váš kód“.

Jak mohu uplatnit své dárkové karty nebo obdržím nákupní položky?

  1. Automatické doručení: Někteří prodejci používají naše digitální trezor nebo parní roboty, které umožňují automatické a rychlé dodání digitálních kódů a položek ve hře. Můžete očekávat, že tyto položky obdržíte téměř okamžitě.
  2. 1 až 3denní doručení: V některých případech se mohou prodejci rozhodnout pro ruční doručení, obvykle trvat 1 až 3 dny.

Jsou moje nákupy chráněny?

Všechny nákupy na GameFlip jsou chráněny zdarma pomocí záruky GameFlip. Záruka GameFlip zajišťuje, že obdržíte položku nebo službu popsanou na seznamu nebo zpět. Budete mít 3 dny od data nákupu, abyste zkontrolovali, zda dojde k problémům s objednávkou. Během tohoto období můžete otevřít spor a nahlásit problém prodávajícímu a v případě potřeby jej eskalovat našemu týmu podpory.

Co je zásada návratu Gameflip?

Vrácení se vyskytuje pouze tehdy, když položka nebo obdržená služba nefunguje nebo se liší od popisu seznamu. Pokud tomu tak je, budete se zabývat zárukou Gameflip. Všichni uživatelé mají 3 dny na zjištění, zda existují problémy s jejich příkazy a otevřou spor. Jakmile je transakce dokončena, neexistují absolutně žádné výnosy nebo vrácení peněz. Dokončením transakce souhlasíte s přijetím položky a dokončení transakce.

Mohu zrušit svou objednávku?

  1. Okamžité po nákupu: Hned poté, co jste provedli nákup a zatímco je stále ve fázi zpracování, můžete jej zrušit.
  2. Stav přezkoumání: Pokud je vaše objednávka přezkoumána a označena stavem „pod kontrolou“, ponecháte si možnost zrušit ji.
  3. Zpoždění doručení prodávajícího: V případech, kdy prodejce nesplňuje objednávku v zadaném časovém rámci uvedeném v popisu seznamu, můžete jej zrušit po 12hodinovém období odkladu.

Musím ověřit svou identitu?

V některých scénářích lze vyžadovat ověření identity. Svou totožnost musíte ověřit pouze tehdy, když se ucházíte o prodej na GameFlip, nebo když potřebujete potvrdit vlastnictví účtu nebo povolení k platebům při provádění změn souvisejících s účtem nebo provádět časté nebo velké transakce, aby vyhověly zákonům a Anti Know With Yo -Money Laurnders (AML) zákony. KYC je vícestupňový proces, který identifikuje a potvrzuje, že uživatel je tím, kdo říká, že jsou. KYC je součástí zákonů a předpisů proti praní peněz (AML), které musíme dodržovat. Další podrobnosti o tom, co shromažďujeme a jak bezpečně ukládáme a chráníme vaše informace, najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kdo jsou prodejci Gameflip?

. Zjistíte, že položky na prodej je hračkou. Máme jednoduché pravidlo: Pokud je to herní a ne na seznamu zakázaných položek, je to férová hra pro seznam a prodej na naší platformě. Všichni naši prodejci jsou uživatelé z komunity Gameflip s ověřenými účty a kteří splňují nezbytné právní požadavky na seznam položek a služeb na našem trhu. To zajišťuje důvěryhodné a spolehlivé prostředí pro prodejce i kupující.

Jak prodejci vydělávají a vybírají prostředky na Gameflip?

Prodejci mají možnost vybrat finanční prostředky ze svého prodeje na své bankovní účty prostřednictvím našich důvěryhodných poskytovatelů výplaty, včetně Wise, Payoneer, Skrill a vaší bitcoinové peněženky.

Tito partneři jsou nezávislí poskytovatelé služeb třetích stran. Abyste zajistili hladký proces stažení, vřele doporučujeme, abyste si otevřeli účet s vybraným poskytovatelem předem, pokud jste tak již neučinili. V závislosti na vaší poloze mohou tito poskytovatelé požadovat legálně požadovanou dokumentaci k dokončení transakce. .

Jaké jsou poplatky za prodej Gameflip?

. Jakmile je vaše položka doručena a přijata kupujícím, GameFlip použije 8% poplatek za provizi spolu s 2% digitálním poplatkem, pokud je to použitelné, vypočteno na základě ceny zápisu. Tyto poplatky podporují platformu a umožňují GameFlip udržet trh v bezpečí pro kupující a prodejce. Pokud prodáváte častěji, GameFlip také nabízí program předplatného: The Gameflip Club, který snižuje prodejní poplatky.

Herní trh se chystá změnit!

Dnes s potěšením oznamujeme, že GameFlip má nyní partnerství s Game Changer, herní platformou zdarma pro hraní 3, která odměňuje hráče za svůj čas a dovednosti! Věříme.

Když jsme stavěli Gameflip, naše mise vždy umožnila hráčům a vývojářům her stavět a obchodovat v bezpečném, bezpečném a prosperujícím ekosystému, který prospívá všem účastníkům.

Více zpráv

Jsou moje informace bezpečné na Gameflip?
Můžete dostat scammed on Gameflip?
Jaké jsou nejlepší herní tržiště? Je Gameflip na jednom z nejlepších trhů?
Proč Gameflip žádá o mou fotografii a ID?
Je gameflip spolehlivý?
Je gameflip bezpečný používat? Jak bezpečný je Gameflip?
Jak populární je Gameflip?
Mohu věřit Gameflip?

Je gameflip legitimní?

Ano, Gameflip je legitimní. Gameflip je nesmírně hrdost na svou vynikající pověst v herní komunitě s více než 6 miliony uživatelů. Získali přes 20 000 recenzí na Google Play a Apple s průměrným hodnocením 4.5 hvězdiček. Jejich hodnocení důvěryhodnosti a Sitejabber z komunity jsou také vynikající. S miliony v transakcích a podpořemi podniku Silicon Valley je Gameflip legitimním tržištěm na nákup a prodávání všech věcí.

Je gameflip legální?

Absolutně! GameFlip funguje jako legitimní facilitátor třetích stran, spojuje kupující a prodejce v bezpečném a regulovaném prostředí. Spolupracuje s špičkovými a finančně regulovanými poskytovateli plateb, aby zpracovávala platby pro kupující a hotovost pro prodejce po celém světě. . .

Jsou moje informace bezpečné na Gameflip?

Vaše informace jsou určitě bezpečné s Gameflip. Platforma GameFlip byla v průběhu let optimalizována, aby úspěšně usnadnila transakce pro miliony uživatelů. . GameFlip neprodává data uživatele a plně splňuje zákon o ochraně osobních údajů pro spotřebitele v Kalifornii. Používají pouze informace, které absolutně potřebují zajistit, aby transakce byly hladké a bezpečné pro kupujícího a prodávajícího. Vaše informace se zachází s maximální důvěrností, takže se můžete soustředit na to, na čem skutečně záleží – užívat si herní zážitek naplno.

Můžete dostat scammed on Gameflip?

Pokud postupujete po krocích a pokynech v rámci GameFlip, jste v bezpečném rukou. Jistě, na jakémkoli trhu může být několik špatných jablek, ale to je místo, kde září Gameflip. Se zárukou GameFlip, že máte záda a zajistí, že budete chráněni. V nepravděpodobném případě, že jste někdy spokojeni nebo se setkáte s problémem, záruka Gameflip vstoupí do ochrany vás. Takže si můžete odpočinout, obchodovat s důvěrou a nechat Gameflip zvládnout vzácné případy, když věci nejdou podle plánu.

Jaké jsou nejlepší herní tržiště? ?

I když je tam několik tržišť, Gameflip vyniká jako jeden z předních trhů, zejména pokud jde o přizpůsobení herní komunitě. To, co dělá Gameflip zvláštním, je jeho laserové zaměření na hráče a poskytování konečné zkušenosti pro kupující i prodávající. Gameflip nerozumí hráčům; Jsou to hráči a jsou na misi, aby pro každého zlepšili hry. S pulzující komunitou více než 6 milionů uživatelů vytvořil GameFlip jedinečný ekosystém, který je odlišuje. Takže, pokud jste hráč, který hledá nejlepší tržiště na míru právě pro vás, Gameflip je místem, kde být.

Proč Gameflip žádá o mou fotografii a ID?

V malém počtu případů možná bude muset GameFlip požádat o fotografii uživatele a ID, aby se zajistilo, že uživatel říká, že jsou. To má dodržovat zákony KYC (znát vašeho zákazníka) a AML na ochranu kupujících i prodejců. GameFlip bere ochranu soukromí a údaje svých uživatelů velmi vážně a zpracovává jakékoli osobní údaje s řádnou péčí a důvěrností. Váš herní zážitek zůstává bezpečný a příjemný, s těmito opatřeními uváženě uvážlivě a pouze v případě potřeby.

Je gameflip dobrý?

Více než šest milionů uživatelů důvěřuje GameFlip na nákup a prodávání svého digitálního herního zboží. GameFlip je dobře hodnocen na Google a Apple i na dalších hodnoceních se 4.Průměrné hodnocení 5 hvězdiček. Stručně řečeno, Gameflip je dobrým místem pro nákup a prodávání všech her.

Je gameflip spolehlivý?

Gameflip funguje od roku 2015 a je podporován rizikovým kapitálem Silicon Valley a silnou komunitou 6 milionů hráčů. Gameflip je spolehlivá platforma pro nákup a prodávání všeho hraní od dárkových karet po Roblox, Fortnite, CSGO a další.

Je gameflip bezpečný používat? Jak bezpečný je Gameflip?

Silicon Valley Backed Gameflip má jeden hlavní cíl, zlepšit hraní her a trh Gameflip je bezpečným a bezpečným místem pro nákup a prodávání všech věcí hraní. Gameflip je podporován silnou komunitou a algoritmy proti podvodům, je bezpečný a bezpečný používat.

Jak populární je Gameflip?

GameFlip je rozhodně velmi populární a může se pochlubit komunitou více než 6 milionů uživatelů a silnými hodnoceními na Trustpilot a Sitejabber a obchody s aplikacemi. GameFlip není jen tržiště; Je to rušné centrum, zejména pro ty, kteří hledají dárkové karty a předměty pro milované hry, jako jsou Fortnite a Roblox.

Mohu věřit Gameflip?

Rozhodně! Gameflip bere bezpečnost a zabezpečení vážně. Tým Gameflip se věnuje ochraně kupujících i prodejců, aby se mohli soustředit na zábavné věci, hraní her! S robustními bezpečnostními opatřeními a neustále se vyvíjejícím algoritmem upřednostňují bezpečnost. Můžete věřit Gameflip, abyste se dostali záda, abyste mohli udržovat hraní her.

Купить Summer Sale набор (?)

LETNÍ VÝPRODEJ

Získejte všechny naše skvělé hry! A pokud už některé máte . vůbec žádný problém. Steam nabíjí pouze hry, které nejsou ve vaší knihovně!

Набор ходят

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Chronicles krále Arthura – epizoda 1: Excalibur

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Chamtivost: šílený vědec

Приключенческие игры, казульные игры, иинди, симуляторы

The Far Kingdoms: Age of Solitaire

The Far Kingdoms: Elements

Chroniky Jonah a velryba

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Chamtivost 2: Zakázané experimenty

Приключенческие игры, казульные игры, иинди, симуляторы

Epická dobrodružství: La Jangada

Экшены, приключенческие игры, казалье игры, инди, симуляторы, стратегráž

Soudy o Olympus II: hněv bohů

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Hlas z nebe

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

The Fashrolling Realms: Alchemistův příběh

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Adventures Jasona a Argonauti

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Dobrodružství Perseuse

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

The Far Kingdoms: Winter Solitaire

The Far Kingdoms: Sacred Grove Solitaire

Chamtivost 3: Vrací se staří nepřátelé

Экшены, приключенческие игры, казуалье игры, инди, стратегии Wil

Trials of Olympus III: Král světa

Magic Farm 2: Fairy Lands (Premium Edition)

Epická dobrodružství: Prokleté na palubě

Экшены, приключенческие игры, казуалье игры, инди, стратегии Wil

The Chronicles of King Arthur: Episode 2 – Knights of the Round Table

Mundus – Impossible Universe 2

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Scarytales: All Hail King Mongo

Экшены, приключенческие игры, казуалье игры, инди, стратегии Wil

Viktoriánské tajemství: Žena v bílém

Приключенческие игры, казульные игры, стратегиráž

Mystery mistrovské dílo: Moonstone

Приключенческие игры, казульные игры, стратегиráž

Neosokovaný tajemný klub: Starověké astronauty (sběratelské vydání)

Приключенческие игры, казульные игры, стратегиráž

Viktoriánské záhady: Žlutá místnost

Экшены, приключенческие игры, казуалье игры, инди, стратегии Wil

1912 Titanic Mystery

Nevyřešený tajemný klub: Amelia Earhart

Приключенческие игры, казульные игры, иинди, симуляторы

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Skryté obavy (Moonlight Edition)

Приключенческие игры, казульные игры, стратегиráž

Zimní magická továrna

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Mýtické perly: The Legend of Tirnanog

Экшены, казуальные игры, симуляторы

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Chroniky Egypta Josefa

Экшены, казуальные игры, с стратегиráž

Skrytý svět umění 2

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Bato: Poklady Tibetu

Экшены, казуальные игры, и

Экшены, казуальные игры, и симуляторы, стратегии filmu

Queens Garden: Sakura sezóna

Экшены, приключенческие игры, казуалье игры, инди, стратегии Wil

The Chronicles of Robin Hood – král zlodějů

Экшены, приключенческие игры, казуалье игры, инди, стратегии Wil

Экшены, казуальные игры, инди, спортиdělá

Vikingské kroniky: Příběh ztracené královny

Казуальные игры, инди, стратеги společnost

Legacy – Ostrov čarodějnice

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Legacy – Witch Island 2

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Legenda Eratus: Dragonlord

Invaze: Ztracena včas

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Jane Angel 2: Fallen Heaven

Приключенческие игры, казулье игры

Chronicles of Hercules: 12 práce

The Far Kingdoms: Skrytá magie

Allura: Tři říše

Allura: Prokletí mořské panny

Academy of Magic – Lair of the Beast

Darkheart: let Harpies

Приключенческие игры, казулье игры

The Far Kingdoms: zapomenuté relikvie

Chroniky Konfuciavy cesty

Экшены, казуальные игры, и симуляторы, стратегии filmu

Čarodějnictví: Pandoras Box

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Legacy – Witch Island 3

Приключенческие игры, казулье игры

Приключенческие игры, казуалье игры, инди

Hrad zázraky – Příběh hradu

Domácí návrhář – Domů Sweet Home

Domácí návrhář – obývací pokoj

Záhadný případ DR. Jekyll a pan. Hyde

Приключенческие игры, казульные игры, стратегиráž

Společnost: Tajemství magického náramku

Приключенческие игры, казулье игры

Akademie magie: Temné držení

Стоимость товаров по отдельности:

Купив этот набор, ы сэкономите

Купить Summer Sale набор (?)

Похожие товары

Подробнее о комплекте

Название: LETNÍ VÝPRODEJ
Жанр: Экшены, казуальные игры, ин стратегии, приключенческие игры, сим спортиdělá
Разработчик: HH-hry, E-Funsoft Games, Urchin Games, Lazy Turtle, Lazy Turtle Games, Funsoft Games, Pixquake, Meridian93 Studio, Rumbic Studio, Freeze Tag, Mad Data, Rosen Studio, SuricateSoftware, MD Studio, Urse Games, Sedm plachty, hry zelené omáčky, Deyteris, itera Laboratories, E-Funsoft, Imaxgen, Ironcode, Efunsoft Games, Efunsoft, GFI
Издатель:
Серия игр: Zápas3 hry, zápas 3 hry, solitaire hry, solitaire
Языки: английский, французский, немецкий, нидерландский, ита mít. португальский, японский, русский, шведский, польский, турецкий, венгерский, датский, румынский, чешский, китайский (упр.), корейский
Языки з списка могут ыыть. Чтобы узнать подробнvoc с п, просмráž.