Zrušení kooperačního kooperamentu Halo Infinite’s Split-Screen mění mou recenzi | ARS Technica, Halo Infinite hráči najdou způsob, jak přidat kooperační obrazovku |

Hráči Halo Infinite najdou způsob, jak přidat kooperaci s rozdělenou obrazovkou

Sledování toho, zde je rychlý návod, jak hrát #Haloinfinite Splitscreen Coop pomocí závadu nabídky nalezené od @zeny_ic!

Zrušení Halo nekonečnýKooperační kooperační obrazovka změní mou recenzi

Obchod-jako obvyklý pro některé moderní FPSES, ale zástava MS 2017 se to liší.

Sam Machkovech – 1. září 2022 18:03 UTC

Zrušení kooperačního kooperamentu Halo Infinite's Split-Screen mění moji recenzi

Komentáře čtenářů

V roce 2017 byl vývojový tým vlastněný Microsoft za všemi věcmi Svatozář začal hrát dohánění na nejhorší recenze a reakce seriálu v letech. Halo 5: Strážci Přistál s buchnutím a vysoko na jeho seznamu problémů byl úplným nedostatkem režimů pro více hráčů s rozdělenou obrazovkou-zejména pro lineární kampaň, která se točila kolem čtyř hráčů FireTas. Pokud jste tento režim nemohli hrát online, byli jste uvízli se třemi nudnými, počítačově kontrolovanými squadmates.

Kritický a spotřebitelský odpor byl dost špatný na to, aby vedl k pozoruhodnému okamžiku kontroly poškození pro devs série na 343 průmyslových odvětvích. Na každoročním summitu Dice Gaming Summit, událost soustředěná kolem vývojářů, 343 šéf Bonnie Ross učinil slib: Svatozář Hry z první osoby „budou mít vždy podporu s rozdělenou obrazovkou,“ řekla davu.

Dnes, po měsících zpoždění a optimistických návrhů, Microsoft a 343 Industries šli tento slib. Kampaň hry již není navržena, aby nikdy obdržela režim rozdělené obrazovky, aby se mohli přátelé sdílet na stejném gauči.

„Vezměte zdroje“ jinde

Zprávy přišly v rámci 30minutové čtvrteční prezentace o nadcházejícím Halo nekonečný Aktualizace, které navíc potvrdily, že online kampaň je nyní naplánována debutovat 8. listopadu spolu s vysoce požadovanou editační sadou „Forge“ (používané fanoušky k vytváření a sdílení nových map, vlastních herních režimů a dalšího komunitního obsahu). Zprávy o rozdělené obrazovce se tento týden neobjevují jako text v žádné komunikaci 343 Industries Communications.

343 průmyslových odvětví potvrzuje zrušení kooperačního.

„Museli jsme učinit obtížné rozhodnutí, abychom neposílali kooperaci kampaně s rozdělenou obrazovkou,“ říká Staten a pak potvrzuje, že se jedná o úmyslné rozhodnutí „vzít zdroje, které bychom k tomu použili“. Horší je, že studio navíc zpozdilo svůj „sezóna tři“ obsahu multiplayerů a místo toho se rozhodl, aby tento obsah posunul do března 2023, aby vytvořil prostor pro Forge a online kooperaci.

Když často zpožděné pokračování Halo nekonečný Nakonec se v roce 2021 zhmotnil, dorazil bez jakékoli formy kooperační funkce kampaně. Staten varoval fanoušky o špatných novinových měsících předem a sliboval, že online a verze režimu s rozdělenou obrazovkou dorazí do aktualizace 2022 „Season Two“. Staten se vrátil s dalšími špatnými zprávami v aktualizaci března 2022 a řekl, že všechny kooperace byly dále zpožděny, zatímco ujistily fanoušky, že jeho tým tvrdě pracuje na obou možných režimech. V té době navrhl, aby místní družstvo bylo omezeno na dva hráče, ve srovnání s maximem čtyř hráčů v online verzi. “Nelineární, široce otevřené části kampaně představují některé velké výzvy pro rozdělenou obrazovku, které nám trvalo více času na řešení,” řekl Staten v té době.

Dnešní citace o přidělování zdrojů přináší na mysl alespoň jeden vynikající problém Halo nekonečnýJezdem hraní online versus režimy: „Melee Desync“, což způsobuje hráči, aby viděli a zažili různé kolize a dopady, než jaké registry na serverech živé hry. Poté, co hráči tento problém jasně zdokumentovali, v červnu reagoval na vlákno Reddit na vlákno 343 Industries, aby řekl, že problém by přetrvával, protože „Devs, které by na těchto opravách fungovaly Nekonečný práce.”

Hráči Halo Infinite najdou způsob, jak přidat kooperaci s rozdělenou obrazovkou

Halo Infinite Co-op se dvěma hráči

Začátkem tohoto týdne 343 Industries potvrdila, že místní kooperační kooperace v Halo Infinite byla zrušena přímo-takže hráči to nyní dělají sami.

“Abychom zlepšili a urychlili probíhající vývoj živých služeb – a lépe řešili zpětnou vazbu hráče a aktualizace kvality života – máme přepracované studiové zdroje a již nepracujeme na kooperaci místních kampaní,” řekl 343 v té době , drží naděje hráčů, kteří trpělivě čekali na kooperaci kampaně s kamarády.

Halo Infinite září Aktualizace vývoje.

Nyní se však zdá, že hráči našli závadu menu, která jim umožňuje přidat až tři další místní kooperační hráče do svého systému; Vše, co potřebujete, je Xbox Series S nebo X a Pal online, a tento užitečný průchod.

Sledování toho, zde je rychlý návod, jak hrát #Haloinfinite Splitscreen Coop pomocí závadu nabídky nalezené od @zeny_ic!

(Trochu nízké úsilí, ale je to 2 hodiny ráno, jsem unavený a obsahuje vše, co potřebujete vědět, pro kutily! ��) https: // t.CO/I1CXX7YXQK PIC.cvrlikání.com/x0vayw2tuh

– Halo Création (@halocreation) 3. září 2022

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Jak je tomu obvykle u těchto věcí, neexistuje žádná záruka 343i, že to nebude opravovat a/nebo váš Xbox může vyhodit do vzduchu, ale pokud stále chcete vyzkoušet, je zde návod od @halocreation, s laskavým svolením @zeny_ic:

 1. Přejděte do nabídky kampaně a načtěte si uložení
 2. Klikněte na „Play“ a připravte se rychle přejít na seznam přátel
 3. Jakmile se objeví „nakládací mapa“, přejděte do seznamu přátel a připojte se k příteli, který je v nabídkách nečinný
 4. Poté můžete opustit fireteam
 5. V vlastní lobby pod serverem vyberte „offline“
 6. Nyní můžete připojit další řadiče a profily
 7. Klikněte na „Play“.

„Po kontrole série X se závady nabídky pro přehrání Halo Infinite Campaign Splitscreen stále fungují: žádná havárie v cutscenes, žádný problém s AIS atd.,„Potvrzuje Halo Creation, který říká, že řešení podporuje čtyři hráče a nezdá se, že by zlomila cutscenes. „Nikdy jsem si nemyslel, že bych to musel projít, abych si hrál s přáteli doma.”

343 Industries také nedávno sdílela ve svém nejnovějším vývojovém plánu, že příští sezóna byla také zpožděna do března 2023, také.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Následuje 343 průmyslových odvětví
 • Družstvo následovat
 • Glitch následovat
 • Halo: nekonečný následovat
 • PC Sledujte
 • Střelec následovat
 • Výukový program následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Když se její přátelé zamilovali do mýdlových hvězd, Vikki se zamiloval do videoher. Je to přežití o přežití s ​​přežitím s zálibou v čaji Yorkshire, muži oblečeni jako lékaři a příštím slovy. Snaží se žonglovat s veletrhem k závislému osudu/halo a její poměr zabití/úmrtí je hrozný.

Kooperační režim Halo Infinite Split-Screen tiše vyřadil

Halo nekonečný

Hlavní nekonečná aktualizace Halo se v oznámení tiše přitulila, že se kooperační režim s rozdělenou obrazovkou nestane. Vůbec. Zatímco hráči mohou být nadšeni nejnovějším plánem Halo Infinite Fall/Winter, video doprovázející oznámení z 343 Industries v ně.

Na značce 11:46 ve videu se 343 hlava kreativního Josepha Staten dívá na kameru a říká: „Museli jsme učinit obtížné rozhodnutí nepodat kampaň s rozdělenou obrazovkou a vzít zdroje, které bychom k tomu použili a jděte po tomto seznamu a všech těchto dalších věcech.”

. 30minutové video přijímá novější tlak 343 Industries, pokud jde o průhlednost. Je však znepokojivé mít něco, co jsme dlouho slíbili tiše zrušeni uprostřed dlouhého aktualizačního videa.

A když uvažujete o konfliktních informacích 343 Industries dává hráčům již dlouho před spuštěním, je to ještě frustrující. V červenci 2020 studio slíbilo, že Halo Infinite bude mít při spuštění kooperaci s rozdělenou obrazovkou. A zatímco kooperační kampaň Halo Infinite Network Beta byla k dispozici pro hráče na začátku léta, nikdy nebylo jasné, až dosud, když kooperační kooperace byla mimo stůl.

Zbytek Halo Infinite Roadmap potvrzuje, že kooperační kooperaci Forge Beta a Campaign Network přijde v zimní aktualizaci, která bude probíhat od 8. do 7. března do 7. března. Nová sezóna, Halo Infinite: Ozvěny uvnitř, zahájí 7. března a běží do 27. června příštího roku.

Xbox navrhuje použití Discordu pro .

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

.

Alyssa Mercante

Alyssa Mercante je editor a představuje spisovatele ve společnosti Gamesradar se sídlem v Brooklynu, NY. Před vstupem do průmyslu získala magisterský titul v oboru moderní a současné literatury na Newcastle University s disertační prací zaměřenou na současné nezávislé hry. Většinu času tráví hraním konkurenčních střelců a hloubkových RPG a nedávno byla na panelu PAX o nejlepších bary ve videohrách. Ve svém volném čase Alyssa zachraňuje kočky, cvičí její italštinu a hraje fotbal.

Payday 3 Recenze: „Kompetientivně vytvořené, přesto tvrdohlavě stará škola“

Působivý Mod Starfield si představuje budoucnost bez načtení pro téměř planetární cestování