Diablo Immortal Lord Martanos Location and Boss Fight | PCGamesn, Diablo Immortal: Lord Martanos Umístění a jak porazit – vylepšení hráčů

Diablo Immortal: Lord Martanos Umístění a jak porazit

Porazit samotného lorda Martana je velmi obtížné. Důrazně se doporučuje, abyste vytvořili skupinu a spolupracovali s ostatními hráči, než se objeví. Každý útok z krve má velmi vysoké poškození. Musíte tedy připravit některé zdravotní lektvary, které vám pomohou v boji.

Diablo Immortal Lord Martanos Location and Boss Fight

Diablo Immortal Lord Martanos Spawn Location and Boss Fight: Skeleton ve zlatém brnění a na sobě korunu stojí s jeho zbraní melee spočívající na jeho rameni

Zvědavě na umístění Diablo Immortal Lord Martanos? Zakarum Paladin je pohřben ve své hrobce, ale jeho posmrtný život se ukazuje daleko od mírumilovního. Pokud jeho oživená kostra nebyla dost špatná, sdílí také Mount Zavain s jiným šéfem světa, který je mnohem mrtvější než on. Starověká noční můra je mocná démonická entita, která pravidelně probíhá zónou a netušící hráči, kteří na to narazí, budou na rychlou smrt. Naštěstí vám porazí lord Martanos, kterou potřebujete, abyste mohli spát starodávnou noční můru.

Zatímco Diablo Immortal Lord Martanos Boj není tak složitý setkání jako někteří z ostatních šéfů světa, kteří se potulují kolem svatyně, stále může zabalit docela úder. Udělejte si čas na to, abyste si vymysleli všechny nejlepší položky Diablo Immortal Set, kouzla a legendární drahokamy pro vaši postavu, abyste zajistili jasné vítězství proti tomuto kdysi pádového nepříteli.

Diablo Immortal Lord Martanos Spawn Location and Boss Fight: Mapa zóny Mount Zavain v Diablo nesmrtelné s špendlíkem umístěným v kryptě na severozápadní straně mapy, kde leží lord Martanos v čekání

Lord Martanos Spawn Location

Místo lorda Martanos Spawn je zastrčena v severozápadním rohu mapy v oblasti, která je užitečně známá jako Martanosova hrobka. Není to příliš daleko od hřbitova Zakarum; Jednoduše zamířte na západ tunelem, abyste dosáhli kroků ke svému svatyni. Jakmile jste dosáhli Martanovy hrobky, interagujte s hrobem, abyste ho svolali.

Jak svolat lorda Martana

Abyste se vůbec setkali s lordem Martanosem musí hrát na peklo, obtíž a výše. To můžete udělat pouze po dosažení úrovně 60 a vyleštite hlavní kampaň. Je to předpoklad pro každý šéf světa ve hře, takže pokud potřebujete pomocnou ruku přes cílovou čáru.

Bohužel není zaručeno, že svoláte lorda Martana pokaždé, když komunikujete s jeho oltářem. Pokaždé, když je svolán, spustí se 30minutová spuštění časovače cooldown. Naštěstí, pokud během jeho cooldownu komunikujete s jeho hrobem.

Jak porazit lorda Martana

Stejně jako Diablo Immortal Blood Rose, Lord Martanos má mimořádně velký zdravotní bazén, který bude chvíli trvat, než se zmenší dolů. I když je to technicky možné ho sólo, vyčerpá ho jeho 11.38 milionů zdraví na vlastní pěst by bylo dlouhým a náročným procesem, takže ho doporučujeme zapojit do součásti skupiny. Pamatujte, že pokud zemřete při boji s ním, musíte počkat půl hodiny na šanci znovu ho řešit.

Moveset Lord Martanos primárně sestává ze standardních útoků na melee, což z něj činí trochu jednodušší než mnoho ostatních světových šéfů v mobilní hře Blizzard Mobile RPG. V důsledku toho, pokud jste na dálku Diablo Immortal Class, budete mít mnohem jednodušší čas spravovat tento boj než vaše protějšky na blízko. Ve skutečnosti je jeho jediným útokem na dálku házením, který způsobuje škodu všem, kteří stojí na jeho cestě. Uvědomte si, že Shield cestuje v přímé linii a když se mu vrátí zpět, nadále způsobuje škody.

jestli ty jsou Třída melee, jako je barbar nebo křižák, dávejte pozor, abyste se postavili s dostatečnou vzdáleností mezi vámi a ostatními hráči, takže pokud Lord Martanos začne houpat jedním směrem, nedostanete škody, které vypovídá. jestli ty dělat Najděte se chyceni na jeho cestě, nebojte se ustoupit do bezpečné vzdálenosti a spoléhat se na své spoluhráče, aby vás nakreslili, zatímco se nacházíte.

Buďte opatrní před přísahami Zakarum a kosterními paladiny, kteří se občas vynoří, aby pomohli lordu Martanovi během boje. Zatímco jejich síla bledne ve srovnání s lordem Martanosem, poškození podpory, které uklidnily. Naštěstí jsou snadno odeslány.

Lord Martanos odměňuje

Stejně jako v případě šéfů Diablo Immortal World, lord Marnanos slibuje řadu odměn, včetně legendárních předmětů a okouzleného prachu. Poražení ho poprvé také uděluje Cathanovu zbožnost, jeden z mnoha Diablo Immortal Horadrim plavidla rozptýlených po celé svatyni. Chcete -li získat trvalý bonus k vašemu brnění, vraťte se do Westmarchu a vložte Cathanovu zbožnost do starší svatyně v Sanctum Iben Fahd.

I když jsou tyto odměny nepopiratelně užitečné pro vytvoření nejlepších Diablo nesmrtelných sestav, pravděpodobně nejdůležitější věcí, kterou obdržíte od porážky lorda Martana, je Zakarum Sigil.

Zakarum sigils jsou nezbytné proti Diablo Immortal Ancient Nightrare, která pronásleduje Misty Valley of Mount Zavain. Naštěstí se jedná o zaručenou kapku, což znamená, že zemědělský lord Martanos pro své sigils je životaschopnou možností. Doporučujeme vzít alespoň dva nebo tři Zakarum Sigils do starodávného boje s noční můrou, takže si vezměte na vědomí, kdy svoláte lorda Martana.

Tím se uzavírá náš průvodce na lordu Martanosovi místo a šéf bojuje v Diablo Immortal. Očekáváme, že vaší další prioritou je zabití starověké noční můry, ale pokud byste si chtěli udělat pauzu od PVE a otestovat svou mettlu proti ostatním hráčům, proč nezjistit, jak se připojit k Diablo Immortal Shadows and Nesmrtely a uvíznout dovnitř? Cyklus sporu je asymetrický systém PVP, proto se podívejte na náš základní nátěr do Diablo Immortal Shadow War, pokud kolem ní stále ovinujete hlavu.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Diablo Immortal: Lord Martanos Umístění a jak porazit

Zajímá vás, jak najít a porazit lorda Martana v Diablo Immortal, podívejte se na tento průvodce lokalizací.

Podle Shreyansh Shah Naposledy aktualizováno 27. června 2022

Jak najít a porazit lorda Martana v Diablo Immortal

Diablo Immortal je jedním z rozšíření Blizzard do mobilních her od svého spuštění na Android a iOS. Hra má řadu úrovní, do které postupujete při sběru více zdrojů a samozřejmě bojující s šéfy. Lord Martanos je jeden šéf, kterému budete čelit při dokončení Starověká noční můra. Pokud hledáte jeho Poloha k nalezení a porážce lorda Martana v Diablo Immortal, Nehledejte už dále, jak jsme měli zakrytí.

Jak najít lorda Martana v Diablo Immortal

Lord Martanos Umístění Diablo Immortal

Najít lorda Martana v Diablo Immortal, Cestujte do hřbitova Zakarum V oblasti Mount Zavain. Vydejte se přímo z trasového bodu, po úzké cestě a vezměte doprava, abyste se dostali poblíž hrobky lorda Martana.

Oltář se dobije každých třicet minut a možná budete muset někdy počkat. Jakmile je obviněn, můžete ho probudit a bojovat s ním, abyste ho shromáždili a získali odměny.

Jak porazit lorda Martana

Diablo Immortal Lord Martanos Awaken

Lord Martanos má působivý zdravotní bar a vyřazení sólo bude výzvou. Pokud tak chcete, budete muset mít vysokou úroveň. Můžete ho porazit vyzváním některých přátel.

Jeho štít může namočit docela nějaké poškození a má pult aoe, na které musíte dávat pozor. Čas od času se kostra vynoří, což vás může poškodit. Doporučujeme vám mít na večírku alespoň jeden nebo dva hráče třídy na dálku Pomáhat bojovníkům na blízko.

Tento boje šéfa je klíčem k odemknutí Zakarum Sigil, důležitý prvek v boji proti starověké noční můře.

To je vše, co potřebujete od tohoto průvodce lokalitou, jak najít a porazit lorda Martana v Diablo Immortal. Pokud se vám tato příručka líbí, máme více Diablo nesmrtelný Průvodci, tipy a triky, které vás budou zajímat, právě tady na vylepšení hráčů.

Poloha a jak porazit lorda Martanos Diablo Immortal

Lord Martanos Diablo Immortal

Lord Martanos je jedním ze čtyř světových šéfů ve hře Blizzard Entertainment and Netease, Diablo nesmrtelný.

Diablo Immortal je akční hra pro více hráčů bezplatného k hraní vydané v roce 2022 pro platformu Androids, iOS a Microsoft Windows.

Kromě Světového šéfa jsou v této hře jiné typy šéfů, jmenovitě Helliquary Boss, Story Boss a Elite Boss.

Nejlevnější top up Social Live!

IDR 42 687 5.0 | Prodáno 191

</p>
<p> ” /></p>
<p>IDR 21 723 5.0 | Prodáno 82</p>
<p><img decoding=Profil lorda Martanos

Lord Martanos

Lord Martanos byl kdysi křižákem a kapitánem v Zakarum během inkvizice Zakarum. Má titul Fallen Zakarum Paladin.

Během svého působení jako voják v Zakarum sloužil Lord Martanos jako vůdce, který zaútočil na klášter na hoře Zavain. Masakroval tam bez milosrdenství.

Lord Martanos - starověká noční můra

Prostřednictvím neznámého prostředku se mu podařilo získat démonickou kapuci, která by mu mohla poskytnout větší moc. Lord Martanos dokázal snadno porazit Sladyana, nejvyššího biskupa kláštera, ale byl uvězněn na izolovaném vrcholu. Nakonec byl zabit spolu se zbytkem armády a mnichů mlhou propuštěnou obřím démonem, který pronásledoval vysočinu Mount Zavain, starodávnou noční můru během války mezi Rakkis a patriarchou. Pokaždé, když se stará noční můra udělala krok, černá jedovatá mlha vystoupila ze země. Tělo lorda Martana bylo později nalezeno a pohřbeno na hřbitově Zakarum na hoře Zavain. Marnanos se konečně vrátil jako nemrtvý. V roce 1270 ho zabil Shard Seekers (jméno pro hráče ve hře Diablo Immortal). Lorda Martanos, který se nyní zvedl jako nemrtvý, najdete v jeho pohřební oblasti na hoře Zavain, zatímco Martanos, který je stále naživu, je mini-šéfem v úkolu zapomenuté noční můry.

Místo a jak se rozvinout lorda Martanose

Lord Martanos Diablo nesmrtelné umístění

Lorda Martanos najdete v levém horním rohu Mount Zavain. Setkáte se oltářem a můžete s ním komunikovat. Chcete -li vytvořit lorda Martana, musíte jen komunikovat s oltářem. Může se objevit pouze jednou za 30 minut poté, co se naposledy objevil.

Oltář

Doporučuje se navštívit tento oltář, abyste zjistili, kolik minut zbývá, než můžete oltář znovu aktivovat.

Pokud se Lord Marnanos ještě neobjevil, pak vše, co můžete udělat, je trpělivě čekat.

Události týkající se lorda Martana jsou k dispozici pouze v režimu a vyšších s pekelnými i obtížnými. Až bude připraven bojovat, objeví se automatická navigační výzva, jakmile budete na hoře Zavain. Nejrychlejším způsobem, jak se dostat k poloze lorda Martana, je teleportovat na hřbitově Zakarum Cemetery. Jakmile tam, stačí projít rovnou na západ jeskyně. Okamžitě vás to zavede do oltární místnosti.

Jak porazit lorda Martana

Jak porazit Martanos

Porazit samotného lorda Martana je velmi obtížné. Důrazně se doporučuje, abyste vytvořili skupinu a spolupracovali s ostatními hráči, než se objeví. Každý útok z krve má velmi vysoké poškození. Musíte tedy připravit některé zdravotní lektvary, které vám pomohou v boji.

Můžete využít zdravotní koule a pokusit se vyhnout útokům, kterým se zabrání, aby váš HP zůstal co nejvyšší bez použití zdravotních lektvarů. Útoky lorda Martana způsobí mírné poškození, ale nezasáhnou všechny cíle v této oblasti. Odkloňte se od hráčů s jinými útoky na blízko a postavte se v otevřeném prostoru, aniž by se s nimi podělili o poškození, které Marnanos podělil o škodu.

To je článek o místě a o tom, jak porazit lorda Martana v Diablo Immortal. Jste tedy připraveni porazit tohoto šéfa světa? Pro ty z vás, kteří chtějí doplnit levné a rychlé hry, prostě jděte VCGamers Marketplace!