Život od vás je simulátor života z Paradox Interactive | VentureBeat, 10 nejlepších herních simulátorových her pro Android – Android Authority

10 nejlepších her simulátoru pro Android

Cena: Zdarma hrát

Život od vás je simulátor života z Paradox Interactive

Paradox Interactive dělá život simulační hry

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit návrat Gamesbeat Next, pořádané v San Franciscu letos v říjnu, kde prozkoumáme téma „Hraje hraní.„Přihlaste se zde a dozvědět se více o sponzorských příležitostech zde. Na akci také oznámíme 25 nejlepších herních startupů jako měničů her 2024. Aplikujte nebo nominujte ještě dnes!

Paradox Interactive dnes odhalil více podrobností o životě, simulátor s otevřeným životem pocházejícím z Paradox Tectonic.

Berkeley, Kalifornie Paradox Tectonic je veden Rod Humble, který dělal průkopnickou práci na simulačním žánru života s tituly, jako jsou Sims a Second Life. Uvidíme, jestli tato hra dokáže sim sim sims.

V životě vás hráči vytvoří lidi a žijí své životy bez nakládání obrazovek. Život od vás bude k dispozici v předčasném přístupu 12. září. Hráči si dnes mohou předobjednat v obchodě Epic Games za navrhovanou maloobchodní cenu 40 USD a budete také moci signalizovat titul na Steam.

Život od vás umožňuje hráčům navrhnout a žít životy lidí, které vytvářejí v otevřeném herním světě, kde je vše přizpůsobitelné. Hráči vytvářejí své domácnosti, staví své domovy a vyprávějí mnoho příběhů života.

událost

Gamesbeat Next 2023

Připojte se k komunitě Gamesbeat v San Franciscu letos 24.-25. října. Slyšíte z nejjasnějších myslí v herním průmyslu o nejnovějším vývoji a jejich převzetí budoucnosti her.

10 nejlepších her simulátoru pro Android

Hry simulátoru života jsou zábavné, pokud máte rádi sim život. Na Android je spousta možností a zde jsou ty nejlepší.

The Sims Freeplay Best Life Simulator Games pro Android

Simulátor života je docela výklenkový žánr. Jsou to obecně hry, kde ovládáte něčí nebo něco celého života. Může se výrazně lišit v závislosti na vlastní definici. Například Sims je klasický simulátor života. Tamagotchi je však technicky také jedna, kromě toho, že je to život domácího mazlíčka místo života člověka. V každém případě existuje spousta riffů a variant žánru, a tedy i tuny her, z nichž si můžete vybrat. Zde jsou nejlepší hry pro simulátory života pro Android! Zde máme také obecný seznam nejlepších simulačních her!

Nejlepší hry simulátoru života pro Android

  1. Harry Potter: Bradavice tajemství
  2. Home Street
  3. The Sims (dvě hry)
  4. Stardew Valley
  5. Virtuální rodiny 2

Animal Crossing: Pocket Camp

Cena: Zdarma hrát

Animal Crossing: Pocket Camp je jednou z největších nemovitostí společnosti Nintendo a splňuje většinu požadavků na Sim Life. Hra vás spadne na opuštěný ostrov a vytvoříte si tam vlastní malý prostor. Hráči mohou navrhnout své kempy, které však chtějí, sbírat různé předměty, vyrábět různé věci a sbírat více než 1 000 kusů nábytku, oblečení a dalšího příslušenství. Je to vynikající čas z Nintendo, i když to ve srovnání s verzí Nintendo Switch zmizí. Zde najdete ještě více takových her.

Altlife

Cena: Zdarma hrát

ALTLIFE SCREENSHOT 2022

Altlife je simulátor plného života podle samotné definice žánru. Začnete život jako dítě a pracujete na cestě do dospělosti a dále k smrti. Hráči si vybírají věci, jako jsou kariéra, vztahy, aktivity a různé další věci. Můžete dokonce mít děti, vnoučata a všechny druhy dalších věcí. Ve hře jsou některé nevýhody. Například nemůžete pokračovat jako jedna z vašich vnoučat poté, co zemřete a některé z prvků uživatelského rozhraní jsou občas trochu neohrabané. Toto je však jedna z lepších příkladů herních simulátorových her na mobilu.

Bitlife

Cena: Zdarma hrát

Screenshot bitlife

BitLife je největším konkurentem Altlife a obě hry hrají velmi podobně. Vaše postava se narodí, žije, roste, dělá rozhodnutí a nakonec zemře. Můžete jít klasickou cestou vysoké školy, kariéry a manželství nebo sestoupit do života zločinu. Volba je na tobě. Toto je hra ve stylu textu podobnou altlife, takže se vše odehrává ve formátu textu bez grafiky. Na oplátku však získáte simulátor života, který se houpe mezi nejlepšími. Existují však některé chyby a příležitostně mohou být nepříjemné.

Čínské rodiče

Cena: Zdarma hrát

Čínští rodiče jsou jednou z novějších herních her na mobilu. Oficiálně bylo vydáno v roce 2022. Hra vám přiměje žít život čínského dítěte. Začnete při narození a máte 18 let na život pod palci vašich čínských rodičů. Stejně jako většina simíků života, rozhodnutí, která uděláte pomoc, vyřezávají vaši postavu. Existují také věci nazývané fragmenty, které vám umožňují vylepšit vaše statistiky. Má také prvky společenského života. Je to dobře zaoblená hra a jsme rádi, když vidíme, jak si Sims Good Life stále vychází.

Godus

Cena: Zdarma hrát

Godus je zajímavá hra. Nežijete konkrétní život pouze s jednou osobou. Místo toho žijete život boha. Hra začíná tím, že se malá společnost snaží vybudovat sama a můžete pomoci nebo bránit pokroku, jak uznáte za vhodné. Některé z možností zahrnují přírodní katastrofy, pomoc občanům budovat různé obydlí nebo provádět zázraky. Až budete hotovi, můžete jednoduše vymazat civilizaci a nazvat ji den. Tento má své vzestupy a pády, ale obecně je to celkově pevný titul.

Podívejte se na některé další seznamy her:

Harry Potter: Bradavice tajemství

Cena: Zdarma hrát

Harry Potter: Bradavice Mystery je simulační hra, která se odehrává v Bradavicích. Zapisujete se jako student, vybíráte si dům a chodíte do školy. Hráči se naučí, jak vymyslet lektvary, vrhat kouzla a dělat všechny druhy dalších věcí. Postava pak duely s ostatními čaroděje a podobnými věcmi. Existuje celá řada způsobů, jak přizpůsobit vzhled a kolejní místnost vaší postavy, spolu s některými vztahovými věcmi, magickými stvořeními a dalšími. Hra byla docela zhoubná pro své prvky zdarma, když vyšla poprvé. Tyto prvky stále nejsou skvělé, ale hra se poněkud zlepšila.

Home Street

Cena: Zdarma hrát

Home Street Screenshot

Home Street je velmi podobná Sims. Hráči vytvářejí postavu, postaví dům a žijí v něm. Existuje celá řada aktivit, včetně setkání s přáteli, doplňování vaší postavy a přizpůsobení vašeho domu. Svůj dům můžete také prodat, abyste si později koupili větší dům a udělali nejrůznější malé věci, jako je host v živé televizi nebo založení podnikání. Není to dokonalé, ale příznivě konkuruje EA The Sims on Mobile Platforms.

The Sims (dvě hry)

Cena: Zdarma hrát

EA publikovala dvě hry ze své populární série Simulátoru života. První je The Sims: FreePlay (stáhnout na tlačítko níže) a Sims: Mobile. The Sims: Freeplay je starší název a používá mnoho stejných prvků jako hlavní série. Vytváříte postavu, žijete život, spolupracujete s ostatními lidmi online, doplňují sebe a svůj domov a provádíte různé úkoly. Sims: Mobile je v podstatě to samé, ale běží o něco lepší, protože je o něco novější. Obě hry mají své vzestupy i pády. The Sims: FreePlay je solidní volba, ale úkoly je obtížné dokončit kvůli jejich vysoké době dokončení, zatímco Sims: Mobile má agresivní zážitek zdarma. Oba jsou však více dobří, než jsou špatní. Jen nedoporučujeme utrácet skutečné peníze, pokud opravdu nechcete.

Stardew Valley

Cena: 6 $.99

Stardew Valley je směs zemědělské sim a sim Life. Je to také jedna z nejlepších mobilních her za posledních pár let. Vaše postava začíná na zchátralé farmě poblíž malé vesnice. Vaším cílem je vyčistit farmu, učinit ji úspěšnou a zapojit se do nedaleké komunity. Může se pochlubit více než 50 hodinami hry, včetně zemědělství, rybolovu, chovu zvířat, datování, městských akcí a různých možností přizpůsobení. Otočí se trochu více na farmářské sim straně než na straně Life Sim, ale stále je to jedna z nejlepších her v kategorii a jedna z mála dobrých, které si nemohou hrát volně. Tato hra je také zdarma pro předplatitele Google Play Pass.

Virtuální rodiny 2

Cena: Zdarma hrát

Virtuální rodiny 2 se trochu liší od většiny her simulátoru života. Adoptujete osobu, vychováváte je, najdete je rodinu a pomáháte jim žít jejich život. Nejedná se však o avatar. Vaše postava se s vámi zapojí a děkujeme za vaši pomoc. Je to tedy trochu odlišné vztahu s vaší postavou, než se dostanete z normálních životů. Má své nevýhody jako všechny mobilní hry, ale toto je překvapivě dobré pro své nevýrazné jméno. Vývojáři mají v dílech virtuální rodiny 3 a pokud to není hrozné, bude to místo na tomto seznamu, až vyjde.

Pokud jsme zmeškali nějaké skvělé hry Simulator pro Android, řekněte nám o nich v komentářích. Kliknutím sem můžete také podívat na naši nejnovější seznamy aplikace Android a hry.
Zde je několik dalších seznamů her Android:

12 nejlepších životů na PC 2023

12 nejlepších životů, od údolí Stardew po Sims, za přestávku od skutečného života a jeho nahrazení virtuálním, máte více kontroly nad.

Nejlepší život hra: Šokovaná žena v červených šatech v The Sims 4

Publikováno: 12. května 2023

Jaké jsou nejlepší životní hry na PC? Záleží na tom, co hledáte a jaké fantazie si představujete. Když se díváme dopředu na ty, které jste Life You a The Sims 5, vybudovali jsme několik alternativních životů v řadě nejnovějších a největších simíků života, abychom vás mohli vést k tomu nejlepšímu, aby vaše sny učinily (virtuální) (virtuální) realita.

Je tu víc než jen zemědělství a randění – i když je toho spousta také. Některé z nejlepších PC her, které napodobují život sondu, co to znamená být naživu, zatímco jiní vám jednoduše nechají péct, randit nebo žít jako čarodějnice. Stejně jako samotný život, životní hry přicházejí ve všech podobách, a zatímco vaše mysl by mohla skočit do her, jako jsou Sims 4 a další oddané, když se objeví žánr. Ať už sousedí s manažerskými hrami, zemědělskými hrami nebo seznamovacími simy, zde je náš seznam 12 nejlepších životních her pro mírumilovný – nebo šílený – escapismus v roce 2023.

Zde jsou nejlepší hry Life na PC v roce 2023:

Nejlepší hry Life Games Disney Dreamlight Valley: Postava hráče a Minnie Mouse vezměte si selfie společně v údolí

Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley může být stále v raném přístupu, ale to nezastavilo, že se stane jedním z nejlepších útěků roku 2022. Pokud jste někdy žili po boku podobných Mickey, Elsa a Wall-E Once Upon a DDLV, je sim života, aby splnil všechny tyto dětské fantazie. Není lepší čas se ponořit do svého vlastního údolí, než právě teď, s vlastním Mirabel Madrigal Encanto se přestěhoval do vesnice v mini-casit. Vypadá to, že v roce 2023 bude v další aktualizaci Dreamlight Valley mnoho dalších nových postav.

Best Life Games Stardew Valley: Mluvení s guvernérem na večírku ve Stardew Valley

Stardew Valley

Fields může uschnout, ale Stardew Valley nikdy neztrácí svůj květ. Pottroungape’s Farm-and Life SIM nabízí tak Hodně, od smysluplných vztahů se zajímavými postavami, po vytvoření vlastního megafarmu a všeho mezi tím – doslova, pokud plánujete dobře a spravujete své zdroje. Širokým cílem je pomoci oživit město a udržet zlověstnou, rozhodně bez Amazon Company Jojamart z převzetí.

To, do čeho se to překládá, pokud jde o vaši každodenní akci, je do značné míry vše, co chcete. Investice do vašich plodin a budování zemědělské říše je stejně životaschopné jako to, že to nedělá, nebo zvyšuje zvířata nebo se zaměřuje na vztahy. Některé zemědělské hry, včetně starších her Harvest Moon, Stardew čerpá hodně inspirace, padly do pasti, které mají postavy, které existovaly jen proto, aby se do vás zamilovaly.

Každý ve Stardew má příběh, který má vyprávět, a často se odehrává neočekávaným a emocionálním způsobem. A pokud chcete ještě větší kontrolu nad vaší fantasy farmou, podívejte se na nejlepší mody Stardew Valley. Pokud již jste obeznámeni se Stardew Valley, pak možná náš seznam her, jako je Stardew Valley, má něco nového, aby vzbudil váš zájem.

Best Life Games - Little Witch in the Woods: Ellie The Witch stojí před jejím malým dřevěným domem obklopeným zeleným lesem

Malá čarodějnice v lese

V Little Witch in the Woods hrajete jako Ellie, rozkošná malá pixelovaná učední čarodějnice. Žijte své dny jako Ellie, když se dozvíte o čarodějnictví, honíte své kouzla a lektvary, setkávejte se s novými přáteli a pomáháte se světem lepším místem s použitím magie.

Podobně ve stylu jako mnoho dalších roztomilých, populárních životů, jako jsou Stardew Valley a Littlewood, je Little Witch in the Woods pixelované dobrodružství shora dolů, s USP pivovarských lektvarů místo receptů a setkání s magickými stvořeními a sousedy. V těchto hrách budete zvyklí a to se neliší, protože budete potřebovat ingredience pro uvedené lektvary a kouzla. A samozřejmě být čarodějnice by nebyla úplná bez známého, takže se nezapomeňte spřátelit a komunikovat s různými obyvateli kočičích lesů, každý s vlastními jedinečnými osobnostmi, dokud nenajdete ten, který chce zůstat navždy po vašem boku.

Nejlepší život hra: přívěs postavil v The Sims 4

Sims 4

Trvalo to několik let a spoustu obsahových balíčků, ale nyní má Sims 4 téměř vše, co byste mohli chtít chtít, a to ze zážitku ze života nebo sims. Je to masivní živý svět, který vám dává téměř neomezenou svobodu, a můžete vyplnit jakékoli mezery, pokud hrajete na PC buď instalací Sims 4 CC nebo jedním z nejlepších modů Sims 4.

Zatímco nabídka byla při spuštění trochu holá, mechaniky ji zálohovaly – vylepšený režim sestavení a mnohem robustnější interakce – poskytl maxis a moduls robustní nadace a vizuální a animační generální opravy obstála test času. Jsme stále daleko od jakéhokoli druhu datum vydání Sims 5, ale EA odhalila další hru Sims, projekt Rene.

Best Life Games Two Point Hospital: Osoba s malou mimozemskou hlavou mluví s lékařem

Dvoubodová nemocnice

Nemocnice jsou posledním místem, kde chcete strávit volný čas, ale výjimkou je dvoubodová nemocnice. Tato nepředvídatelná manažerská hra vás úkolem obhajuje život – a vaším peněžním tokem – budováním nejefektivnější a nejžádanější nemocnice v okolí. Hrozby pro bezpečnost pacienta zahrnují kubismus a lehkost – a dokonce i vás, v závislosti na tom, jak dobře navrhujete své zařízení – ale se správným výzkumem a plánováním budete brzy mít celou krajskou obložení, aby byl přijat, aby byl přijat. Počkejte, je to dobrá věc?

Dvoubodová nemocnice obsahuje řadu balíčků DLC pro ještě větší výzvy a bezplatnou zvukovou spolupráci Hedgehog s kostýmy, které si jistě přinesou úsměv na tvářích vašich pacientů nebo způsobí nevratné psychologické trauma. Mohlo by to jít obousměrně.

A pokud nemocnice opravdu nejsou vaše věc, pak pokračování, dva bodové kampus, použije mnoho stejného řízení přísnosti a facku na život na univerzitním kampusu. Podívejte se na naši dvoubodovou recenzi kampusu pro naše kompletní pohled.

Nejlepší život hry Coral Island: Romance Pablo na ostrově Coral

Korálový ostrov

Počátek života na Kickstarteru, Coral Island rozbil své původní cíle o více než 2 300%, což z něj činí okamžitý úspěch. Pokud to nestačí samo o sobě, aby vás zajímalo, co vám chybí, pak byste chtěli slyšet, že tento život je v podstatě tím, co by měl být život: zemědělství, rybaření, flirtování – vše na ohromujícím tropickém ostrově. A pokud to je ještě pořád nestačí, můžete romantické mořské panny. Teď vím, že jsi prodán.

Best Life Games: Autumning Farm v Littlewoodu, s uživatelským rozhraním pro správu plodin

Littlewood

Littlewood je jedinečný zvrat na hybridu hry Life Sim-RPG, protože se odehrává po již vyhrávání bitvy. Váš hrdina prostě hledá místo k odpočinku, takže pracují se svými přáteli – také hrdiny v posledním boji proti zlu – na založení a vybudování vesnice, kde je každý vítán.

Littlewood nabízí větší stupeň svobody v tom, jak stavíte vesnici a necháte vám navrhnout vše od domácích interiérů až po oplocení kolem hranic města. Smyčka pro shromažďování materiálu se občas trochu zamlňuje, ale teplo a kouzlo Littlewood vyzařuje víc, než na to vyrovnává.

Nejlepší hry Life - rozbalení: Jednolůžkové místnosti se stolem a šatníkem

Rozbalení

Rozbalení vás odstraní z rovnice pro introspektivnější pohled na život, zkoumání věcí, které považujeme za důležité a jak vytváříme intimní prostory i na nepříjemných místech. Předpoklad nezávislé hry je jednoduchá: Vyjměte věci z krabic a odložte je. Každá fáze představuje jiný milník v životě neviditelného protagonisty rozbalení – například její první místnost jako dítě nebo poprvé, kdy žije s někým jiným – a věci, které přetrvávají z prostoru do vesmíru, se v průběhu času přirozeně mění.

Ta sbírka robotů a figurek, které milovala jako dítě? Bylo to jo, v době, kdy zasáhne pubertu, nahrazeno knihami, hudbou a oblečením. Rozbalení je překvapivě emocionální zážitek, který, stejně jako The Best Life Sims, dokáže znamenat něco jiného pro všechny i ​​s minimalistickým přístupem ke hře.

Stella, hráčská postava, Sails Astrid, Lynx, do Everdooru, aby mohla přejít do smrti. Plutí na červených vodách, obklopených krásnými bílými stromy

Spiritfarer

I když přemýšlíme o životě, musíme také myslet na smrt, a tam přichází Spiritfarer. Hrajete jako Stella, přebíráte roli Spiritfarer, práce, která vás zadává s naplněním konečných požadavků duchů, než jim pomůžete předat. Možná jste však zažili zármutek a ztrátu v reálném životě, Spiritfarer je krásná, bolestivá a katartická cesta, podporovaná vtipným a sladkým dialogem s jeho obsazením barevných postav.

Každá z těchto postav má upřímný příběh, ať už je to starý přítel Stelly, který si vzpomíná na svůj společný čas nebo laskavý ježek chatování o svých vnoučkách. Když se nedozvíte více o jejich minulých životech, vaříte svá oblíbená jídla a vytváříte nové předměty pro stavbu nových pokojů, které pomohou přimět cestující, aby se cítili více doma – vše, co vám a oni pomohou vyrovnat se s nevyhnutelným rozdělením Těsně nad horizontem. Není to snadná hra, ale je to důležitá.

Best Life Games - Grow Song of the Evertree: mladá dívka zalévá barevnou fantasy rostlinu ve světě mystické hry

Grow: Song of the Evertree

Grow: Song of the Evertree má něco pro téměř každého. Obratně mísí tvorbu, vztahy, zemědělství, průzkum a dungeon procházení v okouzlujícím balíčku. Součástí toho, co je tak roztomilé, je svět podobný snu, ve kterém se vaše dobrodružství odehrává.

MYTICKÁ CLOURURES FROCKA V polích pod obřími houbami, zatímco blíže k domovu, vaši noví sousedé mluví lišky. Vaším cílem je ochrana toho, co dělá svět krásným tím, že obnovíte spojení každého s přírodou a samotným Evertree. Je to dojemný předpoklad, který přidává přesvědčivější smysl pro účel a pomáhá tento odlišný od podobných herních hybridů pro rozkládání života.

Best Life Games - Lemon Cake: Hlavní postava stojí na červené a oranžové kuchyni pod varovnou zprávou, že pečivo hoří

Citron dort

Pokud jste si přáli, aby se život a život simíci točili více kolem výroby chutných cukrovinek a udržování koček šťastné, radujte se, protože citronový dort existuje. Tato roztomilá hra na vaření vás zavádí s obnovením opuštěné pekárny, ale nezastaví se tam.

Budete muset investovat a znovu vybudovat skleník a zahrady pro ingredience, najít nábytek, abyste přilákali nové zákazníky – včetně koček – a oživují svou sladkou vizi. Není to snadný úkol, ale po každé dobře odvedené práci je hmatatelný pocit pokroku.

Nejlepší život Sims Dobrý život: krásné tělo se vznáší ve vodě na začátku vaší vraždy tajemného dluhu splácení života sim sim dobrodružství

Dobrý život

Dobrý život je snadno jednou z bizarnějších her Life SIM, což je součástí toho, co je tak zajímavé. Teoreticky jste měli odhalit pravdu za strašlivou vraždou ve venkovské vesnici, vyšetřovat stopy, chatovat s místními obyvateli a nakonec tento případ uzavřít.

V praxi budete trávit dny, jak chcete – jezdit na ovcích, předvídat trendy v sociálních médiích, pěstovat květiny a spřátelit se s alkoholickými kněžími. Místo toho, abyste získali domácího mazlíčka, změníte se na kočku nebo psa a v důsledku toho se otevřete zcela nová sada možností průzkumu. Podivnost znamená, že to nebude fungovat pro každého, ale pokud jste po něčem méně tradičním, dobrý život je nutností.

A tam jste, nejlepší hry, které byste mohli požádat v roce 2023. Přijměte žádné náhražky, protože se jedná o 100% faktický seznam. Pro více herních velikánů, proč se podívat na nejlepší strategické hry na PC? Vzhledem k tomu, že hry Life jsou vaše věc, možná si také chcete prohlédnout náš seznam her, jako je Animal Crossing, a dělat, co je v jejich silách, aby přinesl roztomilý styl Nintendo-Exclusive do PC Rig.

Původní příspěvky Josh Broadwell.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.