Průvodce Overwatch 2 LifeWeaver: schopnosti, jak hrát, více – Dexerto, Overwatch 2 Lifeweaver schopnosti – Overwatch 2 Průvodce – IGN

Overwatch 2 Lifeweaver schopnosti

Life Grip přitahuje spojence směrem k vaší poloze a přijíždí na ochrannou bublinu, když cestují na vaši polohu.

Overwatch 2 Lifeweaver Guide: schopnosti, jak hrát, více

LifeWeaver v oznámení hry

Vánice

LifeWeaver je nejnovějším hrdinou podpory, který dorazil do Overwatch 2, a přichází vybaven jednou z nejunikátnějších sad dovedností, aby milo hru. Zde je vše, co potřebujete vědět o LifeWeaveru, včetně jeho schopností a toho, jak jej používat.

S oznámením sezóny 4 Overwatch 2 byl vysoce očekávaný hrdina, Lifeweaver konečně představen. Přírůstek do bazénu podpůrných hrdinů, hrdina dorazí s působivou řadou pohybových a protichůdných schopností.

Článek pokračuje po reklamě

Má jednu z nejunikátnějších sad dovedností ve hře a hráči pravděpodobně budou potřebovat nějaký čas, aby se přizpůsobili jeho tendenci přetvořit bojiště. Je tu hodně, co by se tu dostalo hlavou, takže se nebojte, pokud jste trochu zmatení o tom, jak nejlépe ho použít.

Článek pokračuje po reklamě

Proto jsme sestavili Ultimate Guide o Lifeweaver, včetně přehledu o jeho schopnostech, tipy, jak s nimi efektivní a rychlý přehled o jeho tradici ze hry.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Lore Lore In Overwatch 2
  • Zbraně Lifeweaveru
  • Schopnosti Lifeweaveru
  • Tipy, jak hrát LifeWeaver

Příběh Overwatch 2 LifeWeaver: Kdo je podpůrná postava

Lifeweaver v Overwatch 2

Lifeweaver je prvním hrdinou Overwatch 2, který pochází z Thajska. Vyrůstal v dobré rodině, která byla součástí společnosti Vishkar Corporation, byl inteligentním dítětem, jehož jediným přítelem ve škole byla Symmethra.

Roste, který byl nespokojen Vishkarovou posedlostí perfekcionismem, stejně jako jeho naléhavé obavy o zničení přírody, opustil svůj předchozí život, aby si vytvořil vlastní technologii, která využívá jeho lásku a úctu k přírodě – novou technologii známou jako Biolight.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 Lifeweaver’s Weapons

Záběry hry LifeWeaver

Lifeweaver může přepínat mezi dvěma zbraněmi, z nich.

Lifeweaver může přepínat mezi dvěma jeho zbraněmi, podobně jako Mercy. Jeho primární je místo, odkud většina jeho uzdravení pochází, a jeho sekundární je jeho hlavní schopnost poškození.

Primární – léčivý květ

Podobně jako u Kiriko’s Ofuda, Léčivý květ je schopnost navádět. Uzdravuje se spíše v praskání než stálým proudem, jako je Kiriko.

Sekundární – Thornový salva

Hlavní škodlivá schopnost společnosti LifeWeaver funguje podobně jako Zenyatta, která vystřelí projektily na nepřátele rychlým tempem. Chcete -li jej používat, budete muset přepnout zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Schopnosti Overwatch 2 Lifeweaver

Lifeweaver

Strom života Lifweaveru může zcela čelit mnoha ultům a dokonce i body sytiče zdi.

Pasivní – dárek

Po smrti vaše tělo upustí dary, které uzdravují první osobu, která ji vyzvedne. Ally i nepřítel si mohou vyzvednout schopnost.

Článek pokračuje po reklamě

Platforma okvětního lístku

Platforma okvětních lístků vyhodí platformu, která okamžitě vynoří do vzduchu, když je na ni vstoupena. Může být aktivován buď spojencem nebo nepřítelem a bude aktivován, když je umístěn pod osobu. Můžete také skočit na Zenith of the Rise, abyste získali další vzduch.

Článek pokračuje po reklamě

Omlazující pomlčka

Omlazující pomlčka vám umožní přejít směrem k vašemu směru a lehce vás uzdraví.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Life Grip

Life Grip přitahuje spojence směrem k vaší poloze a přijíždí na ochrannou bublinu, když cestují na vaši polohu.

Ultimate – Tree of Life

Strom života umístí strom, který okamžitě uzdravuje spojence ve svém poloměru po klíčení. Neustále poskytuje uzdravení pravidelně, jak žije.

Článek pokračuje po reklamě

Tipy, jak hrát LifeWeaver

LifeWeaver pomocí přilnavosti života

Životní přilnavost LifeWeaveru lze použít ve spojce určitých situací, jako je váš spojenec sražen z mapy.

Jako podpora je LifeWeaver neuvěřitelně vražtová, stejně jako většina ostatních ve třídě. Kromě toho by měl být hlavně používán jako hlavní léčitel, protože může být obtížné ustoupit při uzdravení vašeho týmu. Podobně jako byste používali milosrdenství, vytáhněte salvu Thorn, když potřebujete nějakou další ochranu!

Článek pokračuje po reklamě

Bohužel může být obtížné propojit konzistentní produkci poškození a uzdravení jako Kiriko, Ana nebo Baptiste. Ale vzhůru je jeho jedinečná sada.

LifeWeaver má celou řadu schopností, které mohou čelit nepřátelům a dokonce zachránit vaše spoluhráče před lepivými situacemi.

Článek pokračuje po reklamě

Platforma okvětního lístku je silná schopnost nejen dát hrdinům s omezenou vertikální mobilitou výtah na vysokou půdu, ale můžete dokonce čelit nepřátelským schopnostem. Například nárůst Orisa Terra nebo Reinhardt Shatter může být zcela negován, pokud je můžete pod nimi umístit včas. Kromě toho lze na blokování bodů a vchodů z okvětního lístku použít okvětní plošinu, působící jako mini mei zeď.

Článek pokračuje po reklamě

Life Grip je další mocná schopnost. Nejenže můžete zachránit spoluhráče, kteří se chystají spadnout z mapy, ale můžete uložit spojence v situaci, která vyhláskuje jistou smrt.

Článek pokračuje po reklamě

Omlazující pomlčka je podobný Cassidyho roli, kromě toho, že vás uzdraví. Použijte to, jak byste použili Cassidy’s Roll nebo Moira’s Fade, když se potřebujete rychle dostat z tvrdého místa.

Strom života je velký konečný pro mnoho dalších Ults. Můžete to zacházet jako s Zenyatta Ul (i když to není tak mocné). Dělá to však mnohem víc než uzdravení, protože strom, který se vynoříte, je fyzický objekt, který lze zničit. Znamená to, že s ním můžete zacházet jako s zeď Mei, abyste zablokovali body sytiče nebo hráče.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tady to máš! To bylo všechno, co potřebujete vědět o Lifeweaver, jeho schopnostech a o tom, jak byste ho měli používat. Vše, co musíte udělat, je uvést naše tipy do praxe.

Overwatch 2 Lifeweaver schopnosti

Řekněte vydatné ahoj Overwatch 2 Nejnovější podpůrná hrdina. Lifeweaver! Debutoval v Overwatch 2 v sezóně 4, LifeWeaver se odlišuje od jeho podpůrných řad, s oběma báječnými dlouhodobými léčivými schopnostmi v kombinaci s působivou škálou užitečnosti.

Na této stránce IGN’s Overwatch 2 Wiki Guide, Více o schopnostech, kůže a příběhu o původu se dozvíte více o schopnostech LifeWeaveru.

LifeWeaver zvýraznit intro.JPG

Overwatch 2 Lifeweaver schopnosti

LifeWeaver hostí působivou řadu všestranných schopností, včetně schopností, které se mohou vypořádat prasknutí hojení, Spojence přemístění na polohu LifeWeaveru, a dokonce Zvedněte spojence a nepřátelské hráče nad zemí Na platformě ve tvaru lotosu.

Zde jsou všechny schopnosti Zahrnuto do soupravy schopností LifeWeaveru:

Léčení Blossom

Thornový salva

Platforma okvětního lístku

Omlazující pomlčka

Strom života

Dárek na rozloučenou

Sada LifeWeaveru se zaměřuje především na umístění a povědomí o hře, se stříkáním Regenerativní a prasklé hojení Hozen do mixu.

Overwatch 2 Lifeweaver Skins

Klasický Lifeweaver (Common)

Amsonia Lifeweaver (vzácné)

Hydrangea Lifeweaver (vzácné) Magnolia Lifeweaver (vzácné) Lifeweaver orchideje (vzácné) Lotus Lifeweaver (Epic)

Overwatch 2 LifeWeaver původ příběh

LifeWeaver Sym.JPG

Lifeweaver má Silné vazby se Symmetrou Overwatch 2, být přidružen k Vishkar Architect Academy. Je také schopen vytvořit světelné konstrukty podobné Symmetry, ale na rozdíl od ní tvrdí, že je aktivistou a facilitátorem změny navždy.