Průvodce událostmi Lost ARK progresi 2023: Story Express, Punika PowerPass, Hyper Express Plus, Lost ARK nejnovější třída vám umožní dosáhnout koncové hry rychleji než kdy jindy | PCGamesn

Nejnovější třída Lost ARK vám umožní dosáhnout koncové hry rychleji než kdy jindy

11. Na 1340 ILVL si musíte vybrat Hyper Express na jedné z vaší postavy, která se vám nejvíce líbí, pečlivě vyberte, kterou postavu chcete použít svou Hyper Experiress Plus, na které vaši postavu snadno vezme na 1445 na 1445.

Ztracená archa Punika Powerpass

Průvodce událostmi progrese Lost ARK 2023: Story Express, Punika Powerpass, Hyper Express Plus

Nyní je nejlepší čas pro nové hráče a vracející se hráči, aby začali hrát ztracenou archu, protože existují nové události progrese – Punika Powerpass, Hyper Express Plus a Story Express probíhají a můžete je použít k rychlému sledování svých postav na aktuální obsah. Tyto události vám také pomohou vybudovat zbrusu novou třídu umělců. Jak používat tyto události k rychlému vyrovnání vašich nových postav nebo upgradu vašich stávajících ALT na vyšší úroveň? Pojďte se s námi podívat.

Příručka událostí progrese Lost ARK 2023

Lost ARK: Jak získat 1445 ILVL Fast with Story Express, Punika Powerpass, Hyper Express Plus?

Nejprve ze všeho pojďme rozebrat každou událost, abychom vám pomohli pochopit, jak skutečně spolupracují, aby vám pomohli získat vaši postavu na 1445 ILVL okamžitě zdarma.

Ztracená ark Punika Powerpass 2023

Doba trvání: 15. března až 14. června 2023

Co může Punika Powerpass udělat?

PowerPass Punika je pohodlná položka jednorázového použití, která umožňuje hráčům rychle vyrovnat svou postavu na úroveň 50 a vybavit je ILVL 1340 Gear výběrem jejich požadovaného znaku z obrazovky výběru znaků. To eliminuje potřebu strávit nespočet hodin postupujícím přes dřívější obsah a vyrovnat se a vyrovnat postavu. PowerPass nabízí bezplatnou alternativu k placení královských krystalů, aby tento obsah obešel.

Jak získat zdarma Punika Powerpass ve ztracené arch?

K získání Punika Powerpass zdarma musí hráči „dokončit všechny questy Adventure (označené fialovými vykřičníky) na Punika.„Tento questline může být docela zdlouhavý, počínaje úkolem„ Lailai Begins “od Nia ve vesnici Nia a zakončením„ čestným Punikanem “z Kakariny v Colony Tikatika, který odemkne přístup k konečnému úkolu“ Berver’s Friend “.„Je nezbytné si uvědomit, že jakmile začnete questline na konkrétní postavě, musíte ji dokončit na stejné postavě. Pokud nemůžete najít questline ve svém deníku, stojí za to zkontrolovat, zda ji některá z vašich jiných postav již zahájila. Po dokončení celé Questline bude Punika PowerPass odeslán do poštovních schránek vaší postavy.

Jak používat Punika PowerPass?

Jakmile získáte Punika PowerPass, jednoduše klikněte na tlačítko „Přijmout vše“ přidejte položku do svého inventáře. Dále klepněte pravým tlačítkem myši na položku, abyste ji použili. PowerPass poté bude k dispozici v nabídce Výběr znaků, což vám umožní použít jej na kterémkoli z vašich současných nebo budoucích znaků, které jsou pod ILVL 1340. Pokud hráči nepodaří položku použít před datem vypršení platnosti, bude automaticky odstraněn z jejich inventáře. Jakmile je však Punika PowerPass využita, zůstane dostupná z obrazovky výběru znaků na neurčito, což hráčům umožní používat jej na budoucí postavě.

Lost Ark Hyper Express plus 2023

Doba trvání: 15. března až 14. června 2023

Co může Hyper exprimovat plus?

V kombinaci s Powerpass Punika si hráči mohou vybrat jednu postavu na svém seznamu s úrovní položky v rozmezí od roku 1340 do 1445 k účasti na události Hyper Express Plus. Tato událost umožňuje hráčům rychle získat honovací materiály a dosáhnout úrovně položky 1445 a dále. Určená postava obdrží odměny za každých 15 úrovní položek až do 1445, včetně množství stříbra, honovacích materiálů, drahokamů, rytin a dokonce i legendárního výběru karet! A tentokrát byla do události Hyper Express Plus přidána podpora gravírování, přičemž si můžete vybrat 4 rytiny, které mají být v platnosti na úrovni 3.

Jak získat Hyper Express Plus ve ztracené archy?

Jakýkoli znak, který dosáhne úrovně položky 1340 a úroveň položky pod 1445, lze vyzvednout pomocí Hyper Express Plus během období události.

Jak používat Hyper Express Plus?

Musíte si jen vyzvednout určenou postavu mezi úrovní položky 1340 a 1445. Po výběru postavy pro Hyper Express Plus může hráč jednou upravit cíl Hyper Express Plus. Je však důležité si uvědomit, že hráč nemůže změnit svůj charakter události po honění položky s převodovkou, zatímco Hyper Express Plus Honingové bonusy jsou ve skutečnosti.

Ztracený ark Story Express 2023

Doba trvání: 15. března až 14. června 2023

Co může příběh vyjádřit?

Story Express Lost ARK je dočasná událost určená k urychlení vyrovnávání jediného znaku až do ILVL 1340. Po dokončení příběhu Express obdrží postavy 1 500 000 stříbra, několik vzácných karetních balíčků, kosmetické odměny a různé materiály pro progresi pevnosti i postav.

Jak získat a používat Story Express in Lost ARK?

Chcete -li získat přístup k události Story Express v ztracené arch, přihlaste se do své postavy a otevřete okno Quest Event Quest. Odtud klikněte na druhou kartu a vyberte „Příběh Express.„Vezměte prosím na vědomí, že pouze postavy, které dosud nedokončily úkol„ On The Border “v Rethramis, jsou pro tuto funkci hladiny rychlosti způsobilé. K účasti si můžete vybrat jakoukoli z vašich způsobilých postav, nebo můžete vytvořit novou postavu, jako je třída umělců, speciálně pro tuto událost. Nakonec zvolte „Start Event“, abyste mohli zahájit proces vyrovnávání příběhu.

Po výběru znaku pro událost Story Express se odhlášejte z vaší současné znaky a přihlaste se k určenému znaku. Měli byste vidět fialový banner se zprávou „Story Express Inseut“, abyste potvrdili, že výběr byl úspěšný. Poté začněte postupovat kampaní a získat další odměny.

Jak používat události progrese Lost ARK k rychlému získání nových 1440 ilvl znaků?

Nyní byste měli mít všeobecné pochopení toho, jak vám tyto tři progresivní události pomáhají rychle zlepšit nové postavy a ALT v různých fázích a aspektech. Ve skutečnosti z nich můžete vytěžit maximum tím, že je dokonale kombinujete. Postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Vytvořte své nové postavy

2. Přihlaste se s touto postavou a startovacím příběhem Express s touto postavou

3. Proveďte příběhovou kampaň až do Vern a odemknutí chaosu dungeon/Guardian RAIDS

4. Obdržíte Vern Pass poštou na této postavě, která posílí vaši další postavu LVL 50.

5. Vytvořte další postavu a použijte tuto Vern předávejte tuto 2. postavu a zdarma ji posílí na LVL 50.

6. Poté, co jste to udělali, obdržíte další průkaz Vern na této druhé postavě, abyste mohli posílit svůj 3. Characer na LVL 50.

7. Nyní máte 3 znaky na LVL 50 s 302 ILVL.

8. Dosáhněte 1340 ILVL s vaší hlavní postavou, abyste získali všechny bonusové položky Express Story, a nechte je tam.

9. Až dokončíte Punikka Questline s vaší hlavní/první postavou, budete recitovat punika powerpass poštou, která okamžitě přijme jakoukoli postavu na 1302 ILVL.

10. Takže vytvořte 4. postavu a použijte svůj PUNIKA PASS na této čtvrté postavě, aby tuto postavu 1302 ILVL okamžitě.

11. Na 1340 ILVL si musíte vybrat Hyper Express na jedné z vaší postavy, která se vám nejvíce líbí, pečlivě vyberte, kterou postavu chcete použít svou Hyper Experiress Plus, na které vaši postavu snadno vezme na 1445 na 1445.

12. Pokud používáte Hyper Express Plus na jedné z vaší postavy a vezměte tuto postavu do roku 1445, obdrží 4 rytiny úrovně 3 zdarma, myslíme si, že na dva nebo tři měsíce můžete použít čtyři po třech engravírovacích nastaveních, které vám pomůže udělat nájezdy okamžitě.

13. Také když dosáhnete 1445 s Hyper Express Plus, přijmete tyto kořisti a to pomůže vaší postavě ještě více

Myslíme si, že je to jeden z ideálních času na to, abyste znovu začali Ztracenou archu s vaším novým čerstvým účtem a ještě jednou dobrá věc je jako vracející se hráč nebo nový hráč.

Související Ztracené zprávy ARK

Nejnovější třída Lost ARK vám umožní dosáhnout koncové hry rychleji než kdy jindy

S bezprostředními datum vydání třídy Lost ARK Slayer Tlass Smilegate a Amazon odhalují, že pokročilý Berserker bude schopen skočit na koncovou hru ještě rychleji.

Ztracená archa zabijáka - žena s dlouhými rudými vlasy ve velké židli, její hlava spočívá na jedné ruce

Publikováno: 5. května 2023

Třída Ztracená archa Hráči po celém světě byli nejvíce nadšeni, je téměř tady, s datem vydání Ztracené zabijáka Ark Slayer dorazí do Arkesie 10. května. Skákání před Aeromancerem kvůli „vysoké úrovni očekávání a pozitivní zpětné vazby“ mezi západním publikem, tento nejnovější přírůstek do MMORPG slibuje, že to bude mít spoustu hráčů to vyzkoušet. Dobrou zprávou je, že se budete moci vyhnout spoustě ztracené archy grind, abyste chytili zabijáka.

Přicházející podél zabijáku je několik progresivních událostí navržených tak, aby vám pomohly rychle se vyrovnat a vrátit se zpět do aktivity Endgame Activity. To není neobvyklé, ale došlo ke změnám, díky nimž bude tento proces plynulejší a rychlejší, než tomu bylo dříve, což bude určitě hudba pro uši mnoha hráčů nemocných při broušení jejich altů přes úrovně.

Události Punika Powerpass a Hyper Express Plus (ii) budou k dispozici hráčům spolu s zahájením zabijáka, které probíhají od 10. května – 9. srpna. Je důležité, že na rozdíl od předchozích událostí Punika PowerPass nebudete muset splňovat předpoklad dokončení Berverovy přítele, aby tak učinili. To vám umožní přeskočit téměř celou „novou zkušenost hráče“ a přeskočit grind na úroveň 3, úroveň položky 1340 a zóny koncové hry, odemknutí vaší pevnosti a funkčnost přenosu znalostí podél cesty.

Abyste zabránili vstoupit do koncové hry, budete muset mít „důvěryhodný“ stav, abyste získali PowerPass. Pokud váš účet Lost ARK předchází 14. prosince 2022, vám to již bylo uděleno; Jinak můžete povolit Steam Guard a být důvěryhodným uživatelem na Steam, nebo provést jakýkoli nákup z obchodu Lost Ark Store prostřednictvím Steam nebo Amazon.

Thumbnail YouTube

Jakmile zasáhnete 1340, Hyper Express Event II vám umožní rychle nabít materiály, které vás co nejrychleji posouvají na úroveň 1460. Nebude existovat nová událost Express Story, ale pokud jste ji ještě nepoužili (například k přiblížení umělce, předchozí třídy), můžete tak učinit se svým novým zabijákem do 14. června do 14. června.

“Překvapuje mě, že o tom nikdo nemluví, tato změna je naprosto obrovská,” poznamenává jeden hráč na ztracené arch Reddit, i když se s nimi upozorní: “Pokud roboti zjistí, jak se maskově získat důvěryhodný stav, Bůh nám pomozte.„Další komentátor odpovídá:„ [Noví hráči] mohou také začít v obydleném městě End Game, která není naplněna roboty. To je úžasné!“

Pokud jste čekali na vyzkoušení ztracené archy, nebo jste stávající hráč, který jen dychtí vyzkoušet Slayer, jste v dobrém stavu. Nezapomeňte se podívat na náš plně ztracený seznam vrstev archů, abyste zjistili, jak se ostatní třídy hromadí, a nenechte si ujít žádné z umístění ztracených semen ARK MOKOKO, když jdete o své cesty. Určitě je spousta toho, co by bylo možné udržet tento měsíc, s datem vydání Diablo 4 přichází přes obzor.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.