Secret Bosses: Loop Hero общие обсуждения, Loop Hero Boss Rewards: Jak je porazit všechny | PC hráč

Průvodce šéfem Loop Hero Boss: Jak je všechny porazit a odměny, které dostanete

Bojovat proti konkrétnímu šéfovi hrdiny? Pokud máte potíže s některými z šéfů smyčky Hero na konci kapitoly, jste na správném místě. Je pravděpodobné, že vám dávají těžký čas; Nikdo z nich se nebojí ukončit váš běh v mrknutí oka.

Smyčka Hero Secret Boss

12 мар. 2021 в 12:44

Автор соообщения: Arimaki

Četl jsem, že existuje další nepřítel, se kterým se můžete setkat, když získáte příliš mnoho rysů na úrovni, dokud se nakonec neobjeví zvláštní rys, který by se objevil nepřítele. Ještě jsem to netestoval.

Ano, toto je jen běžný nepřítel, o kterém jsem si myslel, že možná přidali další tajné šéfy s jinými kombinacemi dlaždic.
Doufal jsem, že máme více interakcí s různými dlaždicemi, můžete objevit všechny různé kombinace opravdu rychle.
Přál bych si, aby přidali nějaký režim challange přidat konec hry něco, jako by vám dali typ karet, náhodný charakter a šéfa Ramdona a musíte se to pokusit porazit. Do hry by to přidalo více hodin hraní, správně vědět, kdy hru porazíte, nemáte tolik opakovatelnosti . 🙁

18 апр. 2021 в 14:12

Tajný šéf pro podvodníky

Průvodce šéfem Loop Hero Boss: Jak je všechny porazit a odměny, které dostanete

A jak porazit smyčku Hero Secret Boss: Frog King.

smyčka Hero Boss Rewards

(Obrázek kredit: Čtyři čtvrtiny)

 • Šéf 1: Lich
 • Šéf 2: kněžka
 • Šéf 3: Hunter
 • Šéf 4: Omega
 • Secret Boss: Frog King

Bojovat proti konkrétnímu šéfovi hrdiny? Pokud máte potíže s některými z šéfů smyčky Hero na konci kapitoly, jste na správném místě. Je pravděpodobné, že vám dávají těžký čas; Nikdo z nich se nebojí ukončit váš běh v mrknutí oka.

S ohledem na to jsem sestavil strategie, abych je sundal – a odměny, které dostanete, jakmile tak učiníte – takže na konci smyčky můžete vidět světlo na konci smyčky. Tady je, jak porazit každého velkého špatného, ​​včetně tajného šéfa smyčky, Frog King.

Jak funguje šéf smyčky hrdiny

Když umístíte dlaždice na mapu, pomalu vyplníte měřidlo dokončení mapy (nelze být zaměňován s lištem noci/den) v levém horním rohu. Když se lišta maximalizuje, šéf kapitoly se objeví ve vašem prostoru pro táborák a budete s nimi moci bojovat, aby dokončili kapitolu.

Odměny za poranění standardních šéfů jsou však zvědavé. Každý vám dává výběr zdroje nebo nové vlastnosti. Pokud si vyberete posledně jmenované, bude vaše vlastnost přidána do vašeho seznamu dostupných. To znamená, že vlastnost nedostanete trvale, budete mít jen šanci ji získat v budoucích bězích.

Tajný šéf je jiný, takže za to přeskočte do spodní části této příručky.

Šéf 1: Lich

Loop Hero First Boss: Jak porazit Lich

Lich není příliš obtížný, ale rychle ukončí váš běh, pokud půjdete nepřipraveným.

Když se lichajní, sedm věží obklopujících táborák se stane lichovým palácem. Každá dlaždice posiluje statistiky Lich o pět procent, až 35 procent, takže byste měli začít tím, že s nimi něco uděláte. Postavte se kolem táboráku, abyste zabránili tření paláců na prvním místě a uložili si karty Oblivion pro jakákoli místa, která jste zmeškali. I když stále můžete porazit lišese s 35 procentním buffem, je to mnohem snazší, pokud nejprve vyrazíte (pokud ne všechny) těchto dlaždic.

Odměny:

 • Resource Pack (3 stabilní dřevo, 1 konzervovaný skálu, 1 stabilní kov, 4 zásobování potravinami, 1 kniha vzpomínek, 1 evoluční koule) nebo
 • Nová vlastnost (náhodně se objeví v budoucích bězích)

Šéf 2: kněžka

Loop Hero Second Boss: Jak porazit kněž

Kněžka může být hrubé probuzení, pokud jste nezkoušeli jiné třídy Hero smyčky, kromě válečníka. Zatímco kněžka nemá žádné dlaždice overworld, s nimiž se vypořádáme. To umožňuje knězi svolat pět oken a existuje 20 % šance, že jimi bude chráněna. Je obtížné tyto zrcadla rychle sundat, pokud nepoužíváte nekromancer.

Necromancer bojuje spíše s kostry než tradiční zbraní, takže zvýšení maximálních koster je vaše cesta k vítězství. Budete také potřebovat alespoň 150 procent rychlosti útoku, protože kněžka často přepracovává iconoclast.

Pokud opravdu bojujete, udělejte nějaké zdroje a odemkněte lesní a řeky. Upgradujte také chatu bylinství v táboře. Osm upgradovaných lektvarů bylo to, co jsem potřeboval, abych konečně svrhl kněžku.

Odměny:

 • Balení zdrojů nebo
 • Nová vlastnost

Šéf 3: Hunter

Loop Hero Third Boss: Jak porazit Huntera

Pro lovce vyberte Rogue. Zatímco rychlost útoku je pro tohoto šéfa stále velmi důležitá, pomocí Necromancer ztěžuje vybudování dostatečně. Odemknete (nebo budete blízko k odemknutí) říční dlaždice, klíčovou kartu, která zdvojnásobí účinky sousedních dlaždic. S houštinou to znamená bonus čtyř procentní rychlost útoku na dlaždici.

Budete mít dva honiče, s nimiž se budete potýkat proti Hunterovi, a schopnost hvězdného střelby znamená, že je budete muset nejprve sundat. Umístěte základnu nebo dva přímo na táborák, aby někteří strážci mohli nasáknout/dát několik zásahů, a vzít přítele lesní vlastnosti, pokud se objeví také,.

Hunter a jeho honiče jsou otravní v tom, že vás donutí zaútočit různými směry a samozřejmě nemůžete ovládat, kdo váš hrdina napadení. Jakmile konečně zabijete nepřítele, zbývající nepřátelé se také trochu uzdraví. Připravte se na bitvu o opotřebení a pokuste se přivolat lovce co nejdříve pro nižší statistiky a nakonec protáhnete.

Odměny:

 • Balení zdrojů nebo
 • Nová vlastnost

Šéf 4: Omega

Loop Hero Čtvrtý šéf: Jak porazit Omega

Kapitola 4 má „zábavný“ zvrat: Musíte znovu porazit předchozí tři šéfy, než budete čelit konečnému šéfovi, Omega.

Chcete -li převzít tuto hrůzostrašnou rukavici, musíte nejprve upgradovat některé struktury ohně. Bez karet, jako jsou předměstí, Smithy’s Forge a Storm Temple, budete mít spoustu problémů, takže pro ně budete muset upgradovat kovár. Nakonec umístěte hladový háj sousedící s vaším táborákem umístěním háje a krve, poté pomocí zapomnění na háji. Toto je jedna z užitečnějších komba smyčkových hrdinů, protože bude jíst každého šéfa pod 20 procent HP, ale vězte, že na vás občas zaútočí.

Je důležité také správné nastavení paluby. S během trvajícím tolik smyček, blitzingové šéfy s vysokou rychlostí útoku již nejsou životaschopné: pokud máte příliš vysoko, dojde vám jen vytrvalost, díky které vám bude zranitelná.

Necromancer je nejlepší třídou pro kapitolu 4. S tím je snazší zvládnout rostoucí sílu monster, jednoduše s mocí čísel. Slušná rychlost útoku, dobrá úroveň skeletu a nejméně 4 maximální kostry by měly být zaměřeny. To však neznamená, že Rogue je nechopný, takže experimentujte s oblíbenou třídou.

Sám Omega je noční můra RNG. Každý třetí útok, aktivuje „I Am“, který vymaže náhodný stat. Pokud Omega odstraní vaše nejdůležitější statistiky, jste právě uvíznutí. Modlete se k RNGESUS, připravte se co nejlépe, a vyhrajete den.

Odměny:

 • Pack zdrojů
 • Nová vlastnost

Secret Boss: Frog King

Loop Hero Hero Secret Boss: Jak porazit Frog King

Král Frog je tajný šéf smyčky Hero a je odemčen jiným způsobem k standardu čtyři. Je docela snadné odemknout, jakmile víte, že to trik k němu, ale je nesmírně nepravděpodobné, že by byl Frog King náhodou svolán, nebojte se.

Chcete -li odemknout krále žáby, musíte zakrýt každou silniční dlaždici dlaždicí bažiny. To je snazší řečeno, samozřejmě, ale se správným sestavením paluby je to proveditelné. Prostě to trvá. Přineste co nejméně silničních dlaždic, a přineste si nějaké zapomnění karty, jen pro případ.

Jakmile je mapa pokryta, objeví se král žáby. Překvapivě to má pouze 2 HP … ale zvrat je, že má také absurdně vysoké úniky, takže vám chybí téměř všechny vaše útoky. Má také speciální dovednost brnění, takže každý zásah způsobí pouze 1 HP poškození. Jinými slovy, musíte přistát dva hity. Opět, snadněji řekl, než udělal. S vysokou rychlostí útoku, správným vybavením, které vás udrží naživu, zatímco se pokusíte přistát, a strašlivý čas, nakonec pošlete krále žáby svému výrobci.

Odměny:

 • Karty a vybavení

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.