Ztracená ark představuje novou třídu Soul Eater a New Raid v roce 2023 Summer Aktualizace Stream |, Lost Ark New Class – všechny nevydané a nadcházející třídy | PCGamesn

Ztracené arch nové třídy – všechny nevydané a nadcházející třídy

Vývojář a vydavatel Lost ARK navíc vydal dopis adresovaný komunitě. Tam mluví o různých bodech bolesti, které komunita zažila. Popisují také některé plány na pomoc novým hráčům vstoupit do akce mnohem rychleji.

Ztracené arch nové třídy

Hra o trůny: přichází zima

League of Angels – Heaven’s Fury

Hry

 • HRY ZDARMA
 • Hry prohlížeče
 • Mobilní hry
 • Hry v testování Alpha & Beta
 • VŠECHNY HRY

Články

Společenství

 • MMORPG.com fóra
 • Nedávné diskuse
 • MMORPG Diskuse
 • Novinky a funkce diskuse
 • Hardwarové diskuse

Požární síť MOBA

 • MOBAFIRE.com
 • Leaguespy.GG
 • Counterstats.síť
 • Runeterfire.com
 • TEAMFIGHT TAKTION
 • MMORPG.com
 • SMITEFIRE.com
 • Dotafire.com
 • Artifactfire.com
 • Vaingloryfire.com
 • Heroesfire.com

Copyright © 2001-2023 MOBA Network AB

– Stránka vytvořená v 0.040 sekund –

Ztracené arch nové třídy – všechny nevydané a nadcházející třídy

Rozdělený obrázek ukazující glaivier a torpédoborec - nové třídy ztracených archů přicházejících v roce 2022

Takže chcete vědět o nových třídách ztracených archů? Je jich několik Nové třídy ztracených arch které v současné době existují v korejské verzi, která ještě musí přejít na západní verzi. Jedná se hlavně o podtřídy, ale existuje další třída s podtřídami, která nebyla nikdy uvedena do ztracené archy pro její západní spuštění. Víme také o zbrusu nové třídě (druhů), která přichází do obou verzí – ženská verze Berserker.

Sestavili jsme tuto příručku, která shrnuje vše, co potřebujete vědět o nových třídách ztracených arch. S postupem času a zbytek korejského herního obsahu se dostane do západní verze, aktualizujeme tuto příručku s jakýmikoli novými třídami, podtřídami nebo genderovými možnostmi třídy, jakmile budou oznámeny.

Ztracený Ark Arcanist

Také známá jako třída „Arcana“, jedná se o podtřídu pouze pro ženy (také pouze pro ženy) třídy Mage. Její styl podpisu se točí pomocí karet a kresby z paluby. Každá karta je schopna stanovit konkrétní účinek, včetně schopností kontroly davu nebo pasti a magických útoků.

Stejně jako torpédoborec byla zmíněna jako další nová podtřída přicházející do hry v červenci.

Žena Berserker

Tento ženský model pro podtřídu Berserker, oznámený během LOA na zimním festivalu v prosinci 2021 ve stejnou dobu.

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o novou genderovou variantu stávající třídy, je nepravděpodobné, že by se schopnosti Berserkerovy žen lišily od mužských verzí, které se liší. Doufáme, že to také připravuje cestu pro alternativnější genderové verze jiných tříd v budoucnosti, i když si nejsme vědomi žádných jiných plánů.

Ztracená ark nová třída Aeromancer

Ztracený specialista, umělec a Aeromancer

Specialista je jedinou novou třídou, o které víme, že ještě není v západní verzi hry. Dokonce i v Koreji má v tuto chvíli pouze jednu živou podtřídu, která se nazývá umělec. Umělec je třída podpory, která používá štětec, aby stáhl spoustu chladně vypadajících pohybů inkoustem.

Aeromancer-který ještě není naživo-je popsán v oznámení od Smilegate jako třídy „poškození synergie“ a používá její parasol k dosažení útoků založených.

Ztracená ark Summoner

Další chybějící varianta třídy ženského mága, vyvolání dělá přesně to, co říká na cínu – předvolává. Může svolat nesčetné množství různých spojenců, aby jí pomohli a večírek v závislosti na situaci, a její konečný krok má být něco zvláštního.

Thumbnail YouTube

Ztracená archa Reaper

Další ženská podtřída pro třídu Assassin využívá vysokou mobilitu k narušení a vyhýbání se nepřátelům. Pro umístění může použít teleportaci a neviditelnost a stejně jako všechny dobré vrahy mohou používat věci, jako jsou jedovaté útoky, a jako její hlavní zbraň používá dýku jako její hlavní zbraň.

Thumbnail YouTube

Ztracený ark Scouter

Náhodná bašta sci-fi ve vesmíru založeném na jinak fantazii, Scouter vypadá jako docela zábavná varianta třídy Gunner. Může zaměstnávat širokou škálu špičkových zbraní, včetně dronů, plazmových zbraní, dokonce i mechového obleku. Protože samozřejmě může.

To je vše, co víme o nových třídách ztracených archů – ujistěte se, že zkontrolujete, jak to budeme udržovat aktuální se všemi nejnovějšími informacemi. Pro více ztracených tipů Archy se ujistěte, že zkontrolujete naše průvodce do nejlepších ztracených tříd Arch, ztracené umístění semen ARK Mokoko, jak rychle vyrovnat se ztracenou arch a co potřebujete vědět o časech resetování ztraceného ark serveru.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Ztracené arch nové třídy

Ztracená ARK 2023 Content Roadmap diskutuje o nových třídách a nájezdech

Domů »Zprávy» Ztracená ARK 2023 Content Roadmap diskutuje o nových třídách a nájezdech

Ztracená ARK 2023 Content Roadmap diskutuje o nových třídách a nájezdech

Ztracená archa podrobně popisuje své nadcházející plány na další 4 měsíce roku 2023. Dívají se na nové třídy, QoL a další.

Ztracená ARK 2023 Content Roadmap diskutuje o nových třídách a nájezdech

Vítejte zpět v Arkesii, hrdinové! Amazon Games a Smilegate RPG nedávno odhalily své plány na západní vydání ztracené ARK toto 2023. Popisují některé z hlavních kousků obsahu a aktualizací v nadcházejících měsících. Nezapomeňte však, že se jedná o pohled na hlavní aktualizace. Seznam není v žádném případě komplexní.

Vývojář a vydavatel Lost ARK navíc vydal dopis adresovaný komunitě. Tam mluví o různých bodech bolesti, které komunita zažila. Popisují také některé plány na pomoc novým hráčům vstoupit do akce mnohem rychleji.

Ztracená archa května 2023: Slyying se stylem

Vrcholem pro Lost ARK’s May Aktualizace bude Slayer. Je 5. pokročilou třídou pro válečníka, připojuje se k Berserkeru, Paladinu, torpédoborci a Gunlancer. Slayer je víc než jen ženská reskin stávajícího Berserkera. Místo toho má dovednosti a schopnosti, které mají určité podobnosti, ale je jedinečná svým způsobem.

Slayers se vrhnou na bojiště s gigantickými meči, které podporují režim prasknutí. Toto je zvláštní stav, který výrazně zvyšuje její poškození a rychlost pohybu a zároveň poskytuje novou schopnost zvanou Bloodlust. Stejně jako většina vydání třídy se příjezd zabijáka do ztracené archy shoduje se zvláštními událostmi progrese.

Další je aktivita Ebony Cube. To v podstatě rozdrtí stávající aktivity šéfa spěchu a krychle do jedné gigantické ohavnosti.

Přenos znalostí bude také vylepšen odstraněním požadavků a 8hodinového času obsazení. RAIDS na nízké úrovni Guardian také poskytnou hráčům předvolbu bitevních předmětů, které jim pomohou vyčistit instanci.

Červen 2023: Vítejte v Elgacii

Příchod v červnu je pokračováním velkého příběhu Lost ARK. Po rychlé vedlejší cestě do Rowen pro některé magické krystaly pokračujeme v pronásledování velitelů legie. Hráči jsou tedy přivedeni do Elgacia, starověké země Lazenitů jako Ninive.

Hráči budou muset být alespoň na úrovni položky 1460, aby se postavili na kontinent. Dokončení hlavního příběhu odemkne nový 4-hráč Abyssal Dungeon, „Kayangel“. To bude mít různé možnosti obtížnosti, z nichž nejvyšší může upgradovat bonusy starověké legie hráčů.

Navíc The Solo Challenge FortuneSpire Tower tentokrát obdrží ještě více podlah. A s více podlahami jsou více odměn.

Červenec 2023: Pekelné klauny

V červenci vítáme ještě více výzev pro ztracenou archu s přidáním obtížnosti Kakul-Saydon Infernal. Klaunský princ v chaosu byl původně představen v září. Nyní tato obtížnost odemkne pouhou výzvu a vychvalovací práva. Hráči, kteří zvítězí nad tímto úžasně tvrdým režimem, budou odměněni jedinečnými tituly, úspěchy a dalšími.

Příběh kontinentu Elgacia získá také svůj epilog v červenci. Zvláštní volba, kterou však opouštějí z června.

Srpen 2023: Breezy mor

Srpen je pravděpodobně jedním z větších kousků obsahu, protože představuje třídu Aeromancer a Akkan Legion Raid.

Aeromancer je pro umělce druhou pokročilou třídou a byl původně vyhlášen na letní korejské ztracené arch akci. Místo toho, aby zakrývala své nepřátele magickým inkoustem, Aeromancer používá důvěryhodný deštník k manipulaci s počasí. Může zavolat bouře a krupobití, svolat násilné poryvy větru a dokonce zasáhnout konkrétní místo soustředěným výbuchem slunečního světla. Mluvte o spálení! V špetce může také jen rozbít své nepřátele deštníkem. Někdy jsou nejjednodušší řešení nejúčinnější.

Další je nechvalně proslulý Akkan, velitel démona morské legie. Kousky masa velitele démonu se začaly shromažďovat v Artethine. Místní oblasti se zaplavily vodou smíchanou s nemocí pro dobrou míru. Toto je nová instance 8-hráče se třemi brankami. Normální i tvrdé potíže se uvolňují současně. Hráči budou muset být úrovní položky 1580 a 1600, aby se mohli účastnit normálních a tvrdých režimů, respektive.

Dopis Lost ARK Love Letter

Poslední pro Lost ARK byl milostný dopis jak od Amazon Games, tak Smilegate RPG. Otevírají se o svých plánech na třech věcech: válka s roboty, nová zkušenost hráče a vyhoření.

Nový hráčský zážitek je zde na Západě zcela odlišný ve srovnání s korejskou verzí ztracené archy. Pro jednoho jsou aktualizace na Západě mnohem rychlejší, což dává některým hráčům pocit, že mají hodně co dohnat, aby zažili vzrušující koncovou hru. Tým eliminuje nebo zlepšuje stávající obsah, aby se věci usnadnily.

Například uvádějí, že brzy budou vrhat úrovně položek do dvou kbelíků. Právě teď máme úrovně 1-3 (s úrovní 3 má dva samostatné body přerušení). Horizontální obsah (většinou ostrovy a ostrovy dobrodružství) na některých serverech měl nedostatek účastníků. To je špatné, protože za těmito činnostmi je zamčena mnoho kritických položek. Vývojáři hledají výrobu run, stativů a karet mnohem snadněji.

Tým pak zmíní, že „vyčerpání hráče“ je také něco, na co se dívají. Existuje obrovský seznam denních a týdenních úkolů, které hráči musí mít na paměti, aby byli před křivkou před křivkou. Komunita je obvykle známá jako „domácí úkoly“, často se jedná o opakující se a neočekávané úkoly, jako jsou každodenní úkoly, chaos dungeony a Guardian Raids. Také Citují Argos jako další výzvu. To se dále spojuje, že velké množství hráčů má ve svém seznamu více znaků.

V důsledku toho se dívají na způsoby, jak vyrovnat vyčerpání a opakování s výrobou materiálu. Uznávají, že existuje jemná rovnováha, kterou musí být zasaženo jak pro příležitostné hráče, tak pro jejich více tvrdé publikum.

Arknight

Nezapomeňte se podívat na Wiki Lost ARK a také naše Hub Lost ARK.